Rezavá kolečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kachlik13
Nováček 4 příspěvky 19.03.09 13:35
Rezavá kolečka

Chtěla jsem se zeptat, zda máte zkušenost s reznoucími kolečky u kočárku. Máme Roan - Maritu, používáme od srpna 2008, jsme velice spokojeni, jen nám rezaví kolečka. Zřejmě sníh, sůl na cestách a voda udělali svoje. Neutírala jsem je po každé jízdě do sucha, ale abych pravdu řekla, tak mě to nenapadlo. Zajímalo by mě, jestli s tím máte některá zkušenost, zda se to dá reklamovat, nebo jsem jen nepořádná a můžu si za to sama… :roll:

Reakce:

jitulli82
Stálice 68 příspěvků 19.03.09 14:48

Reklamovat se to nedá, já měla u kombinace přímo u záručáku uvedeno jak o kolečka pečovat, že otírat když je mokro a mazat.
Takže suma sumárum si za ten stav v jakém jsou můžeš sama.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 19.03.09 15:05

Podle mě se to nedá reklamovat, ale můžeš to zkusit. Kdo neriskuje nevyhraje. Ale koukni se do návodu, jestli tam nemáš napsaného něco o údržbě, jak psala Jituli.

wwpetule
Kecalka 304 příspěvků 19.03.09 15:22

Ahojky známí reklamovali a neuspěli. Nám dokonce při koupi řekli že máme v zimě často mazat. Ale třeba uspěješ.

kachlik13
Nováček 4 příspěvky 19.03.09 15:55

Tak jsem prostudovala záruční list a píše se tam že je doporučeno mazání osky technickým tukem a že konzervace konstrukce se provádí po důkladném ošetření kovových částí silikonovým olejem.V záručních podmínkách je, že se „nevztahuje na závady způsobené vnějšími vlivy, např. poruchy zaviněné nesprávným zacházením používáním, zejména poškrábáním, ohnutím, ulomením konstrukce nebo plastových částic“.
Zkusím zavolat do prodejny a zeptám se, za to nic nedám.Jinak vezmu fixinelu a kolečka snad budou jako nová.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >