Říkaly jste si o podědění výbavičky?

Anonymní
17.3.21 19:13

Rikaly jste si o podedeni vybavicky?

Ahoj, cekam treti ditko. Planovane nebylo, takze vsechny oblecky po druhem jsem dala kamaradce pro to jeji (a ta uz je s mym svolenim predala dal nejake sve zname). Rikaly jste si o podedeni oblecku pro miminko svym znamym, nebo je vam nabizeli sami po oznameni, ze cekate?
Mne se treba u druheho mimca stalo, ze jsem se svych kamaradek musela vylozene nekolikrat ptat, zda o nekom nevedi, a byla to dost neprijemna situace, protoze jsem u toho mela pocit, ze zebram (a stejne jsem skoro nic nedostala ani k zapujceni, protoze kamaradky uz mely deti odrostle a ptaly se svych svagrovych a sester, ktere nic pujcovat nechtely).
Samozrejme da se to i koupit, at uz nove nebo pouzite po pytlich,…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1737
17.3.21 19:14

V dnesni dobe, kdyz stoji bodycko v pepcu 29kc, nebo stalo.Mam nejake veci po dceri, ale nikoho bych se neprosila a nerikala si o veci. Pockala bych, az ti neco nabidnou.Zkus jim to naznacit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19605
17.3.21 19:16

Ne, neříkala. Brala jsem jen to, co mne kdo sám nabídl. My máme tedy třetí dítě plánované, ale jiné roční období a hodně jsem na ně nakupovala na bazaru a teď, jak odrůstá, to tam úspěšně vracím zpět. Vlastně mne to vyhovuje více, mám jen to, co skutečně chci a potřebuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
948
17.3.21 19:23

Neříkala, proč jako? Tak buď mi někdo něco chce dát a nebo nechce. na dítě v dnešní době nakoupíš za pár korun v bazárcích nebo Pepco a spol

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
17.3.21 19:24

O nic jsem si nerikala a taky jsem nic nedostala :D Naopak ja toho po dětech dost rozdala ;) Jinak byt tebou tak se zkusím zeptat jen kamarádek co maj aktuálně menší děti, ne zkoušet jestli nahodou někdo něco nesplaší, tam moc úspěšná asi nebudes… Každopádně na bazaru seženeš všechno za par korun, pokud ti nejde o to mít vše nové, tak si myslím ze úplně v pohodě ;))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8183
17.3.21 19:27

Vše jsem kupovala. Ani mě nenapadlo se ptát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10537
17.3.21 19:28

Neříkala a už přestávám i darovat. Jediná, od koho jsme dostala oblečky pro obě děti, byla moje exšvagrová. Já to dál darovala své příbuzné a teď průběžně vidím, jak to nabízí na FB za dost vysoké ceny a ještě k tomu píše, že je to po prvním dítěti. Raději to hodím do kontejneru na textil, když se mi to nepodaří prodat samotné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2706
17.3.21 19:30

Neptala a dostala hrozně moc. Bohužel i věci, co se mi vůbec nehodily třeba se úplně minuly obdobím apod. Někdo nemá sílu to třídit, tak to bylo na mně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5171

To by mě nenapadlo někde škemrat oblečení. Max. řeknu kamarádce at mi nechá co má po dceři, ale že si to od ní odkoupím, nebo vím že se zbavuje a prodává. Ale do roka to oblečení je tak levné… nějaké balíky bazarové a hotové. A i krásné na parádu se dá koupit na bazárku. Dcera narozena červen, měla na léto více méně jen bodyčka, legínky a na doma overálky… Krásné bazarové věci měla… Next, HM, Gap… za pár kaček. A je to moje, nemusím nic vracet… pak si budu dávat bacha a řešit že něco je od mrkve a že to nejde vyprat… ne vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8983
@Anonymní píše:
Ahoj, cekam treti ditko. Planovane nebylo, takze vsechny oblecky po druhem jsem dala kamaradce pro to jeji (a ta uz je s mym svolenim predala dal nejake sve zname). Rikaly jste si o podedeni oblecku pro miminko svym znamym, nebo je vam nabizeli sami po oznameni, ze cekate?
Mne se treba u druheho mimca stalo, ze jsem se svych kamaradek musela vylozene nekolikrat ptat, zda o nekom nevedi, a byla to dost neprijemna situace, protoze jsem u toho mela pocit, ze zebram (a stejne jsem skoro nic nedostala ani k zapujceni, protoze kamaradky uz mely deti odrostle a ptaly se svych svagrovych a sester, ktere nic pujcovat nechtely).
Samozrejme da se to i koupit, at uz nove nebo pouzite po pytlich,…

Nikdo mi nic nedal… po dětech jsem vše rozdala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
354
17.3.21 19:31

Ja si tedy parkrat rekla brachovi o pujceni hracek, ktere meli sami po x detech darovane, pro jejich o rok starsiho syna. Vracet je nemuseli. Jsem mama samozivitelka, takze by mi to bodlo. Ostrouhala jsem.

Na druhou stranu se nasli pratele, kteri mi treba obleceni po detech sami privezli. Casto po dvou, trech detech, ale pomohlo mi to hodne. Nemuseli…a moc me to dojalo. Diky jim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
17.3.21 19:36

Ne vše jsem kupovala. Po našich jsem rozdala nedockala jsem se ani diky a prislo mi ze je az tim vubec obtrzuji. Ted po detech co jde prodam jinak hazim do kontaku na hadry. Uz by nedarovala ani ponozku. Po dceri jsem darovala skoro novou Loap kombinezu za 1400 a rekla hm to vezmem na zahradu me malem spihlo uz jak s ni zachazela. Takze ne nerikala a ani nerozdavam uz ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
17.3.21 19:38

@Aduš8 tohle udelala známá. Odnesla si od nas boty obleceni cca 2r zpet a ted to nabizi na netu. Muz mi rikal at ji reknu at mi to navali zpet jak je drza. A nebo ani nezabuci. Takze jsem rekla Dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3469
17.3.21 19:38

Neříkala, přesto jsem toho hodně dostala. S jednou maminkou si teď vymenujeme veci, ona mě na holčičku, já jí na kluka. Sama všechno oblečení dávám na charitu do kontejneru, protože to nikdo ze známých s miminky nechce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1430
17.3.21 19:41

Naopak jsem oblečky odmítala a byly mi nabídky nepříjemné. Taky čekám třetí a po prvním jsem vše rozdala po druhé jsem si něco nechala ale čekám kluka, tak je mi ta růžová k ničemu. Ráda nakupuji a moc se na miminko těším. Jestli čekáš holčičku klidně daruji nějaké oblečky za kod do zásilkovny. Já mám napak pocit, že je to dnes neprodejné když to není značkové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat