Riziko otěhotnění

13
10.7.15 19:11

Riziko otěhotnění

Zdravím.
Má přítelkyně začala brát minulý měsíc prášky. Přišlo na pauzu, normálně dostala 5 -ti denní menstruaci a ještě v menstruaci to vyšlo na prášek. Ten si ale vzala zhruba o 3-4 hodiny déle. Další den si ho vzala normálně jako běžně a dnes jsem se do ní udělal. Myslím, že je šance minimální, protože plodné dny by být neměli a prášky jsou prášky. Ta pauza tedy nevadí, že? Máme strach protože nemáme zkušenosti se stříkáním dovnitř, ale dnes to nějak nevyšlo. 8o
Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3695
10.7.15 19:19

@Macek06 dočetla jsem další tvou diskuzi, takže…TY už jedině přerušovanému a ještě to po sobě ukliď, ať máš jistotu, že si přítelkyně nepomůže k dítěti sama…kolik vám je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28762
10.7.15 19:24

@Macek06 Pro tebe po přečtení všech diskusí je jen jedna rada.
Nešu*ej, když to neumíš, nebo si zvykni na kondom. On zas až tak nebolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
10.7.15 20:06

Tak najeďte na kondomy a nebudeš muset tohle řešit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
10.7.15 20:08

Kondomy oba špatně snášíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
240
10.7.15 20:50

A co se jako da na kondomech spatne snaset? :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
11.7.15 10:50

@lilu16 Nám kondomy taky nevyhovují, a nikdy jsem jim ani neholdovala:D takže chápu, že se můžou špatně snášet :)

@Macek06
Každopádně Macku od těchto dotazů má tvá slečna jistě i gynekologa, který ji určitě vysvětlil veškeré užívání antikoncepce, nebo je i vše uvedeno v letáku… Takže si zkuste nejdřív pročíst vše o braní HA, než začneš zakládat takovýhle diskuze. A začněte být zodpovědný, a přestaň do ní,,stříkat,, když neznáte správné učinkování antikoncepce… Nebo za chvilku tady taky budeš zakládat téma : přítelkyně brala poctivě antikoncepci a teď je těhotná… :poblion: :zed: ach ty prázdniny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
11.7.15 10:52
@Macek06 píše:
Kondomy oba špatně snášíme.

To je opravdu velká kravina. Spíš z vlastní pohodlnosti chcete HA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama