Antikoncepce bez receptu

279
8.7.15 12:13

Antikoncepce bez receptu

Holky, už se vám někdy stalo, že by vám došly prášky a váš gynekolog měl dovolenou? Jak jste to pak řešili? Mě se to stalo pávě tedka, tak nevím, jestli se v lékárně dá domluvit, že bych recept přinesla opožděně.. Zkoušeli jste to někdy? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5323
8.7.15 12:16

Nelze, je jen na předpis, vždy by měl za tvého doktora někdo zaskakovat, bývá to u vývěsky s dovolenou..Pokud nikdo takový není, zkus poprosit obvoďáka, někteří jsou vstřícní…Jinak budeš muset počkat a příště nenechávat na poslední chvíli :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
8.7.15 12:18

To nevím bez receptu, zda to dají..a co když ti je napíše jiný gynekolog nebo praktický lékař, jestli to může ale psát..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218
8.7.15 12:19

Zajdi si ke své praktické lékařce, jedno balení ti může předepsat i ona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1526
8.7.15 12:19

@Jane.Jay Na těchto stránkách se dá vytisknout recept na antikoncepci a pak je tam seznam lékáren, kde se dá koupit. Mám to vyzkoušené http://www.gynlink.cz/…antikoncepce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2815
8.7.15 12:20

Ano přinesla jsem ho jednou do lékarny opožděně, ale lékárna byla ve stejné budově jako doktorka a věděli, že má dovolenou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
8.7.15 12:29

Mě se to stalo kdysi dávno před x lety taky (klasika, všechno na poslední chvíli..), a to mi to dali taky, lékíárna je hned pod poliklinikou, jen mě zajímalo, jestli se to dá domluvit i jinde, nebo jak to vlastně normálně chodí.. Takže obvodák mi to normálně může napsat teda taky? Tak prubnu bud lékárnu nebo zkusím pak rychle frčet k obvodákoj a znovu do lékárny :D Ach joo… fakt jsem trubka..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
854
8.7.15 12:30

Dá se koupit po internetu i bez receptu, ale je to na vlastní riziko. Přece jen antikoncepce je hormonální lék.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
8.7.15 12:38

@Jane.Jay tak tvůj gynekolog by měl mít někoho kdo ho zastupuje, nebo u nás většinou bývá přítomná dopoledne sestra která to napíše pokud jsi byla na prevenci a nemáš jí prošlou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
8.7.15 12:39

Bez receptu ti to nedaji, zajdi za jeho zastupcem, obvodakem nebo zaplat na pohotovosi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
279
8.7.15 12:47

Zkusim to v lékárně jestli mi to dají a kdyžtak mrknu kdo ji zastupuje a zajela bych pro recept tam.. Obvodákem si právě nejsem jistá jestli by mi to napsal.. každopádně vyzkouším, a díky za rady :) Jsem pitomá, už když jsem tam volala, tak mě napadlo, jestli nebude mít dovolenou, a ona jako na potvoru má :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1526
8.7.15 12:55

@Jane.Jay Zkuste přes ten internet a nemusíte za doktorkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32084
8.7.15 12:57

U nas v lékárně dávají ale jen jednoměsíční balení s tím že recept musíš donést zpětně..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3917
8.7.15 13:01

Kamarádce v lékárně dali jedno platíčko s tím, že ale zaplatila celou krabičku a recept pak donesla zpětně - pak jí dali zbytek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
8.7.15 13:06

Recept ti napíše jiný gynekolog taky. Jinak ano, mám zkušenost, že lékárna antikoncepci vydá a recept se donese později. Dělala to tak máma prakticky pokaždý :lol: Ale v lékárně už ji znali a věděli, že ten recept opravdu přinese a tu antikoncepci opravdu užívá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama