Strach ze selhání antikoncepce

96
7.7.15 20:30

strach ze selhání antikoncepce

Ahoj všichni..chtěla bych vědět zda si myslíte že je ha dostatečně spolehlivá..Četla jsem několik příspěvků o tom jak selhala a mám strach že se mi to stane taky i přes to že si dávám pozor jak na to abych je brala na čas tak i na průjem, zvracení a ostatní léky. Myslíte že je možné otěhotnět i přes to že není její spolehlivost ničím ovlivněna? Používáme k tomu ještě přerušovanou ale občas třeba po dvou hodinách opakujeme tak aby to nemělo vliv.. A zastaví se menstruace kdyby se to stalo? Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2201
7.7.15 20:42

Myslím, že je spolehlivá. Příspěvkům o selhání antiko nevěřím. Podle mě jsou to výmluvy. :mrgreen: Myslím že reálně možné je to tak v 1%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.7.15 20:45
@brulinka píše:
Myslím, že je spolehlivá. Příspěvkům o selhání antiko nevěřím. Podle mě jsou to výmluvy. :mrgreen: Myslím že reálně možné je to tak v 1%

Samozřejmě vím že vždycky je tam to procento, ale tady otěhotní každá druhá přes prášky a neví proč 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16774
7.7.15 20:47
@Olexa píše:
Samozřejmě vím že vždycky je tam to procento, ale tady otěhotní každá druhá přes prášky a neví proč 8o

No, spis TVRDI, ze nevi proc. Anonymnim zenam na internetu, ktery snese vsechno, proste nektere veci neverim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.7.15 20:57
@mroe píše:
No, spis TVRDI, ze nevi proc. Anonymnim zenam na internetu, ktery snese vsechno, proste nektere veci neverim.

A proč to nepřiznají? Pak akorát matou..achjo achjo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
7.7.15 21:13

Taky jsem měla po porodu bobky, že bych mohla znovu otěhotnět (jednak si chci malého pořádně užít a věnovat se mu na 100% a jednak plánujeme další až bude syn chodit min. do školy, prostě dřív nechci a mám paniku z toho, že bych teď otěhotněla). Nechala jsem si ji sice předepsat, ale pak jsme se s partnerem rozhodli používat raději kondom. Já se cítím líp, nevalím do sebe to svinstvo (což byl taky problém z mé strany) a nemám takový strach, i když nám oběma tahle ochrana zrovna moc nevyhovuje :roll: Člověk si nevybere, no :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 21:21

Já myslím, že pokud společně s antikoncepcí provozujete přerušovaný sex je to ochrana skoro 100%…já taky nevěřím tomu, jak někdo říká že otěhotněl a bral prášky..já jsem je brala jak se mi chtělo, pila jsem i alkohol a po 2 roky bez dítěte..teď už je neberu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7749
7.7.15 21:25

Brala jsem asi tři roky. Upřímně jsem několikrát zapomněla (i dva dny :oops: ), pila jsem, určitě několikrát i zvracela, dokonce i brala antibiotika… Otěhotněla jsem až měsíc po vysazení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.7.15 21:29
@Ageleine píše:
Taky jsem měla po porodu bobky, že bych mohla znovu otěhotnět (jednak si chci malého pořádně užít a věnovat se mu na 100% a jednak plánujeme další až bude syn chodit min. do školy, prostě dřív nechci a mám paniku z toho, že bych teď otěhotněla). Nechala jsem si ji sice předepsat, ale pak jsme se s partnerem rozhodli používat raději kondom. Já se cítím líp, nevalím do sebe to svinstvo (což byl taky problém z mé strany) a nemám takový strach, i když nám oběma tahle ochrana zrovna moc nevyhovuje :roll: Člověk si nevybere, no :think:

To já bych měla asi s kondomem větší strach a chtěla bych furt kontrolovat jestli neprasknul a to by asi teda nebylo moc..jak to říct..přitažlivé :D :zed: A taky se mi to s ním moc nelíbí..přiteli by nevadil (co by pro mě neudělal :* :D ) ale taky říkal že je to lepší bez něj nu.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
7.7.15 21:30

Holky utekla vám někdy voda z hrnce? Mě ne tak že není možný, aby to vůbec šlo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.7.15 21:32
@Mishicka1 píše:
Holky utekla vám někdy voda z hrnce? Mě ne tak že není možný, aby to vůbec šlo ;)

To je trošku rozdíl no ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
160
7.7.15 21:36

@Olexa a v čem? Však to že vám se nestalo že jste otěhotněly přes ha neznamená že to nejde. Já jí brala 5 let a teď mám 3 měsíční holčičku ;) psát tu že jsem jí brala stejně jako předchozí roky nebudu pač kdo věřit nechce neuvěří

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.7.15 21:38
@Mishicka1 píše:
@Olexa a v čem? Však to že vám se nestalo že jste otěhotněly přes ha neznamená že to nejde. Já jí brala 5 let a teď mám 3 měsíční holčičku ;) psát tu že jsem jí brala stejně jako předchozí roky nebudu pač kdo věřit nechce neuvěří

No dobře, ale to jste vážně neměla nic co by ji ovlivnilo? Bylinky, léky, střevní potíže?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38870
7.7.15 21:38

@Olexa kolik diskuzi na tohle téma ještě zalozis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
7.7.15 21:40
@lucenka píše:
@Olexa kolik diskuzi na tohle téma ještě zalozis?

Poslední přísahám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama