Hormonální tělísko Levosert

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
33186
10.7.15 11:52

hormonální tělísko levosert

Ahoj.
Chtěla bych vědět kdo má zavedené tohle tělísko a jaké má s tím zatím zkušenosti. Bylo mi nabídnuto jako alternativa k Mireně, ale jelikož je nově na trhu tak nikde zatím žádné zkušenosti a recenze jsem nenašla..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10.7.15 12:13

Tak to by me taky zajimalo. Kolik stoji a na kolik je let? Jeste je telisko jaydes nebo jak a to je na 3 roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
10.7.15 12:21

Ahoj, od 8.6.mam Levosert zaveden.Stal 3320 korun a je na 3 roky. Doktor rikal, ze je uplne stejny jako Mirena, stejne hormonu, stejny tvar.Jen to jeho provedeni neni tak uhlazene jako u Mireny, ale to je mi jedno, dovnitr si nevidim :) Akorat od toho cervna stale krvacim, to pisu v jine diskuzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33186
10.7.15 12:35

Moje dr za to chce 4500,– ( nevím proč na to není jednotná cena!!! ) to mi vyšlo že je teda dražší než mirena když se to rozpočítá..tak nevim..jestli levnější nehormonální nebo tohle..ach jo.. :,(

Příspěvek upraven 10.07.15 v 12:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33186
10.7.15 12:37
@MilijonDolarBejby píše:
Tak to by me taky zajimalo. Kolik stoji a na kolik je let? Jeste je telisko jaydes nebo jak a to je na 3 roky

stojí asi u každého dr jinak..je teda na 3 roky..jaydess je taky na tři roky ale je výrazně dražší než tenhle..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33186
10.7.15 12:39
@Atra píše:
Ahoj, od 8.6.mam Levosert zaveden.Stal 3320 korun a je na 3 roky. Doktor rikal, ze je uplne stejny jako Mirena, stejne hormonu, stejny tvar.Jen to jeho provedeni neni tak uhlazene jako u Mireny, ale to je mi jedno, dovnitr si nevidim :) Akorat od toho cervna stale krvacim, to pisu v jine diskuzi.

tak to je asi zatím v pohodě i když na prudu..někdo to tak má…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
10.7.15 12:52

@smurfka
No uz jsem z toho na prasky, dokonce jsem rikala, ze necham telisko snad vyndat.Ale holky mi tady psaly, ze to nektere taky tak mely.Tak zkusim jeste vydrzet.Ale je to na palici.Ta cena mne prekvapuje. Nechapu proc ma kazdy jinou cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33186
10.7.15 12:53

@Atra tak u mireny píšou že až pul roku člověk muže špinit nebo krvácet, tak si myslím že měsíc je ještě v normě..
cena je jiná protože každý gyndař si učtuje jiné ceny za její zavedení..pokud máš gyndaře který si neučtuje nic, jen cenu objednané atk, tak to je super..ta moje si učtuje za zavedení hodně no.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
10.7.15 12:54

@smurfka
A ja teda nehormonalni nee.Co jsem cetla, dost holek pres obycejne otehotnelo.To ja uz fakt nechci, dve cacorky mi staci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33186
10.7.15 12:55
@Atra píše:
@smurfka
A ja teda nehormonalni nee.Co jsem cetla, dost holek pres obycejne otehotnelo.To ja uz fakt nechci, dve cacorky mi staci :lol:

ale tak četla jsem že když člověk otěhotní přes tělísko tak je pak " potrat " na pojištovnu..nevim teda jestli to platí u hormon i nehormon tělísek, protože i přes mirenu se dá otěhotnět..píšou 99% učiná, takže to jedno procento tam taky je.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
10.7.15 12:58

@smurfka
Pul roku 8o no to me klepne a s manzelem to sekne…Ty jo, tak snad nebudu litat jeste x mesicu s vlozkama :? Aha, tak ja jsem mimoprazska, tak tady ty doktori asi nejsou tak drahy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
10.7.15 13:02

@smurfka
Ty jo, ja bych asi nedokazala udelat takovy radikalni reseni.Mam druhorozenou, te je ted 6mes. a je to takovy smudla nas.Tak jsem chtela mit neco spolehliveho.Ted akorat dumam, aby to telisko fakt fungovalo :) Prasky jsem nechtela. Doktor rikal, ze je hormonalni telisko setrnejsi nez prasky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33186
10.7.15 13:08

@Atra no já jsem taky mimopražská..
jako nemělo by to být pul roku v kuse..ale třeba 14 dní jo, pak týden nic, pak třeba špinění, pak krvácení pak zase nic a tak..a po těch 3-6m by se to mělo ustálit už normálně..ale nevím..píšu jen co ostatní.
no já bych ho klidně udělala mám taky tříletého a 7měsíční a další už nechceme no..ale zase se nechci podvázat nebo aby se chlap chtěl šmiknout.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
10.7.15 13:16

@smurfka
Tak to mam super vyhlidky :D tak snad to da pokoj driv.
No ja se na sterilizaci ptala, ale nehradi to pojistovna a chteji za to cca 25tis.Tak to se na to muzu vyprdnout.No ja 4 letou a ted 6mes. a nekdy jsem zrala na pokoj s polstari :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33186
10.7.15 13:18

@Atra tak ta sterilizace stojí asi taky v každé nemocnici jinak..dají se najít i levnější..a u chlapa to stojí jen 13 tisíc:o) tak třeba překecáš chlapa:o)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat