Reklama

Riziko vad při obezitě matky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 08:13
Riziko vad při obezitě matky

Ahoj, můžete mi prosím napsat, jak vám dopadly výsledky kombinovaného screeningu při vysoké váze matky? Dejme tomu BMI 30 a více. Nechci tu poučování že mám zhubnout, to vím taky.

Anonym - zatím tajime.

Díky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Piškotka
Závislačka 2647 příspěvků 05.01.17 08:15
@Anonymní píše:
Ahoj, můžete mi prosím napsat, jak vám dopadly výsledky kombinovaného screeningu při vysoké váze matky? Dejme tomu BMI 30 a více. Nechci tu poučování že mám zhubnout, to vím taky.

Anonym - zatím tajime.

Díky.

No vysoké, ale to asi spíš kvůli věku :lol: :lol:, krev jsem měla ukázkovou..doktor říkal jako dvacítka, ale věk a vyšší šíjové projasnění a hned to vyšlo v šedé zoně…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 08:16

Mne teda dopadlo 2× vsechno uplne ok. A mam silnejsi kamaradky, ktere tak v pohode :kytka:

ALEAS
Závislačka 2559 příspěvků 05.01.17 08:30
@Anonymní píše:

Anonym - zatím tajime.

Díky.

Jsem tedy laik, ale myslím, že váha na toto nemůže mít vliv, spíš opravdu ten věk, obezita má spíš souvislost s otěhotněním jako takovým a možná trochu obtížnější porod, ale testy to neovlivní, ale jen si to myslím, nevím stropro.

Zabatko
Závislačka 4173 příspěvků 05.01.17 08:30

Mně vyšly krve divoce, ale s tím to asi nesouviselo. Ve 3. a 4. těhotenství jsem už na nic nešla, jen na ultrazvuky.

Zabatko
Závislačka 4173 příspěvků 05.01.17 08:31
@ALEAS píše:
Jsem tedy laik, ale myslím, že váha na toto nemůže mít vliv, spíš opravdu ten věk, obezita má spíš souvislost s otěhotněním jako takovým a možná trochu obtížnější porod, ale testy to neovlivní, ale jen si to myslím, nevím stropro.

Porody jsem měla naprosto rychlé váha neváha, dokonce jsme u 3. ani skoro nestihli dojet. :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 08:35
@ALEAS píše:

Právě mi sestra říkala že váha to ovlivní hodně… Tak nevím, jestli je horší pro výsledky být mladá a tlustá nebo stará a hubená :lol:

ALEAS
Závislačka 2559 příspěvků 05.01.17 08:42
@Anonymní píše:
Právě mi sestra říkala že váha to ovlivní hodně… Tak nevím, jestli je horší pro výsledky být mladá a tlustá nebo stará a hubená :lol:

NEvím, ale asi je lepší být mladá a hubená :mrgreen: a k tomu bohatá a krásná, ale kdo to má, že jo. :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 08:47
@ALEAS píše:
NEvím, ale asi je lepší být mladá a hubená :mrgreen: a k tomu bohatá a krásná, ale kdo to má, že jo. :mrgreen:

Pro život určitě :lol: bohužel ta tloušťka mi do toho nezapadá :nevim: :lol:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 08:49
@Anonymní píše:
Právě mi sestra říkala že váha to ovlivní hodně… Tak nevím, jestli je horší pro výsledky být mladá a tlustá nebo stará a hubená :lol:

váha nemá vliv na vady plodu, ale může být špatně vidět při ultrazvuku a nějaké hodnoty být tím pádem špatně naměřené a vyjít vyšší riziko

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 08:51
@Doe_Jane píše:
váha nemá vliv na vady plodu, ale může být špatně vidět při ultrazvuku a nějaké hodnoty být tím pádem špatně naměřené a vyjít vyšší riziko

Teoreticky pokud by mi udělali vnitřní ulz tak by ale mělo být vidět vše ok ne? :nevim:

Piškotka
Závislačka 2647 příspěvků 05.01.17 08:56

Stejně nejvíc záleží na umístění plodu..ten náš seděl až v pánvi a viděli prd i při vnitřním, ale během dne jsem tam šla 3× a vždy něco ukázal, ve 20tt už to bylo lepší,( to už je utz přes břicho) sice horší viditelnost to je jasné, ale když je doktor dobrý a v pohodě :lol: ten můj říkal, že se obrní trpělivosti a půjde to a pak si postěžoval, že tam chodí hodně silných žen, ale většina jich má takový přehazovací špek a pak to jde vidět líp :lol: :lol: prostě záleží i na koho natrefíš, když natrefíš na vola tak neuvidí nic už z principu, protože mu vadí tluste ženy…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 09:00
@Piškotka píše:
Stejně nejvíc záleží na umístění plodu..ten náš seděl až v pánvi a viděli prd i při vnitřním, ale během dne jsem tam šla 3× a vždy něco ukázal, ve 20tt už to bylo lepší,( to už je utz přes břicho) sice horší viditelnost to je jasné, ale když je doktor dobrý a v pohodě :lol: ten můj říkal, že se obrní trpělivosti a půjde to a pak si postěžoval, že tam chodí hodně silných žen, ale většina jich má takový přehazovací špek a pak to jde vidět líp :lol: :lol: prostě záleží i na koho natrefíš, když natrefíš na vola tak neuvidí nic už z principu, protože mu vadí tluste ženy…

Přehazovací špek :lol: to zní strašně :mrgreen: no já když lehnu tak špek nikde nevyhrnu ani nepřehodím, ale je to prostě blbě vidět, to vidím i já že tam vidí prd. I když tlačí… Doktorka byla milá, řekla jen, že tam je špatná viditelnost a že na ultrazvuk mě pozve až na později a kdyžtak udělá vnitřní, tak ať nejsem zaskočená… Spíš mám obavu z těch pozitivních výsledků skrz váhu, tam to ovlivňuje ta krev.

Piškotka
Závislačka 2647 příspěvků 05.01.17 09:09
@Anonymní píše:
Přehazovací špek :lol: to zní strašně :mrgreen: no já když lehnu tak špek nikde nevyhrnu ani nepřehodím, ale je to prostě blbě vidět, to vidím i já že tam vidí prd. I když tlačí… Doktorka byla milá, řekla jen, že tam je špatná viditelnost a že na ultrazvuk mě pozve až na později a kdyžtak udělá vnitřní, tak ať nejsem zaskočená… Spíš mám obavu z těch pozitivních výsledků skrz váhu, tam to ovlivňuje ta krev.

ne zas tak moc, v nějakem procentu určitě, ale neboj se toho předem, já nadopovaná kortikoidy, progesteronem a jinými léky a vyšla krev jak dvacítce :lol: :lol: zatím užívej a zbytečně nestresuj :kytka:

medunka23
Kelišová 6770 příspěvků 05.01.17 09:29
@ALEAS píše:
NEvím, ale asi je lepší být mladá a hubená :mrgreen: a k tomu bohatá a krásná, ale kdo to má, že jo. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: diky, jsem se pobavila

Jinak zakladatelko, já jsem oplacanejsi a obě holky ok, rodila jsem ve 33 a 36, pouze jsem zpocatku těhotenství měla u zprávy napsano něco ve smyslu že utz se hůř dělal (bylo špatně vidět) z důvodu nadváhy pacientky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama