Roční dítě šilhá

159
19.9.20 12:34

Roční dítě (šlhave oko)

Ahoj mám dotaz..maly bude za 4 dny rok a už tak cca týden pozoruji její levé oko přijde my že ji malinko ujizdi když je zakoukana nebo když kouka do strany😔 malá je 8mesicni měly sme až do 8mesice problém že sliznimi kanalky kapaly sme ruzne kapky pak sama odeznelo a přešlo. vzdy mela to leve oko více bolave. A teď právě to leve my přijde že ujizdi😭 není my z toho vůbec dobře…setkaly ste se některá stim???
Jak ste postupovaly :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
455
19.9.20 12:38

@Miskaa91 já jsem se s tím nesetkala ale jestli si z toho tak špatná tak v pondělí zavolej dr. jestli to je nějaký problém, ať máš klid a zbytečně nepanikaříš. Snad to nic nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17077
19.9.20 12:39

V roce a půl jsem domluvila vyšetření na dětské oční klinice. To by měl udělat každý rodič, protože záchyt některých očních vad až ve školce je už celkem průšvih. Dají se léčit, ale jen omezenou dobu. Chvilku počkej, jestli se vada nesrovná. Pokud by oko ujíždělo k vnějšímu koutku, řeš to hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31697
19.9.20 12:52

Silhani je v tomto věku fyziologické. Výrazně se projevovalo i u mých dvou dětí, žádnou oční vadu nemají. A to dlouho chodily na kontroly jednou za rok na oční a byly vysetreny přístrojem i PlusOptik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.20 14:04

Synovi začalo ujíždět (zajíždět víc pod víčko) jedno oko při pohledu nahoru. Šli jsme na dětské oční. Je to vrozená vada. Začala se projevovat cca v 1,5 roce. Chodíme každý půl rok na kontrolu.
Budete muset na oční, ať se na to podívá lékař. Tady ti to asi nikdo neřekne, co to je a příp. jak to léčit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama