Prodloužení rodičovského příspěvku

7.10.20 07:39

Rodičovský příspěvek prodloužení

Dobrý den. Měla bych dotaz. Rodičovský příspěvek mám na 3 roky do konce března 2021 a chtěla bych si ho prodloužit o půl roku kvůli školce. Stačí jít jen ÚP a popřípadě, co vše k tomu potřebuji? Tam mi sdělí kolik jsem vyčerpala a musím si to vypočítat sama? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14447
7.10.20 07:45

Záleží na jak ochotné úřednice narazíš. Ideální je spočítat si sama, kolik jsi už vyčerpala, a ten zbytek rozpočítat na prodloužené čerpání.
A jenom pozor, pokud máš platnou pracovní smlouvu, tak v práci musíš požádat o neplacené volno, které ale nemusí schválit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
7.10.20 07:52

Me stacilo zavolat na urad prace a pani jsem rekla ze potrebuji Rd do zari 2021 a pani mi to prodlouzila. Vypocet a vse udelala sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14945
7.10.20 08:38

Stačí tam skočit (možná i jen zavolat) a požádat o prodloužení do daného termínu, ony zjistí zbytkovou částku a přepočítají. A pozor jak radí @nozu -jestli jsi zaměstnaná, musíš žádat o neplacené volno, které ti ovšem nemusí povolit, takže to řeš včas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8962
7.10.20 08:51
@Leo44 píše:
Me stacilo zavolat na urad prace a pani jsem rekla ze potrebuji Rd do zari 2021 a pani mi to prodlouzila. Vypocet a vse udelala sama.

Je k tomu potřeba tvůj podpis, takže tak úplně sama to asi neudělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
837
7.10.20 16:34
@Lendeš píše:
Je k tomu potřeba tvůj podpis, takže tak úplně sama to asi neudělala.

Elektronicky jsem doma doma pouze podepsala. Zbytek vse mi udelala pani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat