Rodil teď někdo na Bulovce?

9.1.19 21:57

Rodil ted nekdo na Bulovce?

Holky rodil ted nekdo na Bulovce a mel u porodu manzela/pritele…jak je to s prvni dobou porodni, muze byt s vami? Nebo ho pousti az na box k samotnemu porodu? Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5489
9.1.19 21:59

@Misak 91 pred 2 lety a nebyl se mnou, ja tedy ani nechtela, takze jsem to neresila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.19 22:02

@Jogrr diky za odpoved. Ale me vylozene zajima, jestli tam semnou byt muze na te hekarne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
646
9.1.19 22:57

Rodila jsem teď , pokud je druhá maminka na hekarne s tebou tak tam muž nemůže byt.ja tam byla sama a to by asi být mohl (i když jsem měla pocit že některé sestry s tím měly problém) ale dosel až jak jsem přecházela na porod .sal.snad někdo má zkušenost …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.19 23:46

@alialiali diky. To je prave to ceho se bojim. Pro me je dulezite, prave mit ho celou dobu u sebe. A cetla jsem, ze to bulovka neumoznuje az pak na boxu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5489
10.1.19 00:10

@Misak 91 asi jsi zle pochopila moji odpved, nemohl tam byt, a to jsem tam byla sama. Mohl prijit az pri presunu na porodni box.

Dle dalsi odpovedi je to tam stale stejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.19 17:24

@Misak 91 : bohužel nemůže.. pokud tam budeš sama (na hekárně) tak to to ho tam třeba na chvilku pustí, ale to záleží na personálu.. ale celou dobu tam s tebou určitě být nemůže :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama