Rodina, nebo single?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
harvey
Stálice 65 příspěvků 25.06.12 12:16
Rodina nebo single?

Ahoj vsem,
jsem tady nova, i kdyz nejakou dobu procitam zdejsi diskuze. Ted jsem sebrala odvahu a rada bych znala vase nazory na moji situaci. Je mi 28, manzelovi o deset vice. Mame 2,5 letou dcerku. Jsme spolu cca 7 let(i s chozenim). Posledni rok jsem zila s dcerkou sama. Meli jsme mezi sebou velke problemy, kt. jsme resili i v manz. poradne. Nakonec to manzel rozsekl a vyhodil me. Na odchod jsem myslela i ja sama, ale odvahu odejit jsem nemela. On se navic zasekl takovym zpusobem, ze jsem si s 1,5 letou dcerkou musela vsechno sehnat, najit, zaridit a vyridit sama. Velmi me pomohli rodice. Presto jsem v tu dobu byla nesmirne stastna, plna energie a odhodlani, ulevilo se mi od manzelskych problemu a starosti a uzivala si jen s dcerkou. Manzel si ji bral casto k sobe, maji bezvadny vztah, opravdu ji miluje. Postupne si uvedomil co ztratil a po case se o me zacal snazit. Zmenil se, zmenil vsechny veci, ktere nam zpusobovaly problemy, zapracoval na sobe. Zacali jsme se vidat casto i ve trech a bylo to fajn. On na me ale hodne tlacil ohledne navratu k nemu, casto az vydiral, citila jsem se zatlacena ke zdi. Navazala jsem vztah s jednim muzem, manzel kdyz se to dozvedel(tak, ze mi vlezl do posty), zacal tlacit jeste vic. Citila jsem se jak zvire chycene v kleci. Sama ctim rodinu a manzelstvi, cili na jednu stranu citim, ze kdyz spolu mame dite a on na sobe tak zapracoval, meli bychom byt spolu. Na druhou stranu ale nevim, zda to, ze bych se k nemu vratila by nebylo spise z duvodu, ze jsem k tomu byla dotlacena a ve skutecnosti bych v budoucnu byla spise nestastna a byla s nim jen kvuli dceri. Zda k nemu neco citim? Mam ho rada, beru ho jako svoji soucast, je to skvely tata, je na nej spolehnuti, postaral by se o nas dobre. Ale stejne nekdy citim, ze je to spise rozumove, ze tam proste „neco“ chybi. Jake jsou vase nazory? Zustat jeste sama? Nebo se vratit? Vim, ze se stejne budu muset rozhodnout nakonec jen ja sama za sebe, ale velmi by mi pomohlo precist si nazory vice lidi. Diky!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
dada453
Echt Kelišová 9273 příspěvků 25.06.12 12:21

„Cítila jsem se jako zvíře chycené v kleci“…to hovoří za vše. Nevracet se.

jullls
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.12 12:24

Tak… po přečtení… i když si asi řekneš, co „dvacítka“ mi může poradit :)
Co ten druhý muž? S tím nic? Nevím, co ti poradit… když jsem byla těhu, přítel od nás též odešel… nebo spíše jsme se nějak „nesnesli“ vedle sebe… a od 3.měs. do porodu jsem byla sama, a při porodu mi už stál za zády a naprosto se změnil, teď spolu žijeme, vše je perfektní… Neměnila bych! Občas „pauza“ pomůže a třeba když spolu budete dennodenně třeba zase to „něco“ se objeví… :P :*

beruskalienka
Ukecaná baba ;) 2355 příspěvků 25.06.12 12:25

On na me ale hodne tlacil ohledne navratu k nemu, casto az vydiral, citila jsem se zatlacena ke zdi. Navazala jsem vztah s jednim muzem, manzel kdyz se to dozvedel(tak, ze mi vlezl do posty), zacal tlacit jeste vic. Citila jsem se jak zvire chycene v kleci…z tohoto důvodu by som sa k nemu nevracala…ja nemyslím, že je to z jeho strany pravá láska.. :(

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 25.06.12 12:26

Prvně tě vyhodil na dlažbu a potom násilím nutil k návratu? 8o Já osobně nevěřím na zázračné „změnil se“ a vadil by mi jakýkoliv nátlak. Osobně bych váš vztah nezatracovala, ale jak píšeš, bliká ti tam červená kontrolka, něco není v pořádku!

renda81
Kelišová 6540 příspěvků 25.06.12 12:28

Ahoj taky jsem se synem sama, přítel byl ten nejlepší na světe a malej se narodil a změnilo se jeho chování k horšímu, taky nás vyhodil bylo mu jedno co s náma bude, i kdyby se změnil já už bych zpátky nešla, nevěřila bych že se zas tak nezachová

renda81
Kelišová 6540 příspěvků 25.06.12 12:28

Ahoj taky jsem se synem sama, přítel byl ten nejlepší na světe a malej se narodil a změnilo se jeho chování k horšímu, taky nás vyhodil bylo mu jedno co s náma bude, i kdyby se změnil já už bych zpátky nešla, nevěřila bych že se zas tak nezachová

nikol.ondrášovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.12 12:30

Ne nevracej se…

Gladys
Vesmírná mluvilka 31604 příspěvků 25.06.12 12:31

Já bych mu řekla, ať tomu nechá volný průběh a netlačí na tebe, že tě to od něj jen odhání. Pokud spolu máte být, tak spolu budete, pokud ti na někom začne záležet víc jak na něm, tak on na tom nic nezmění. Je hezké, že na sobě zapracoval, ale stále je tu fakt, že on tebe vykopnul a nebýt roičů, tak by to asi bylo velmi strastiplné období.
Pokud čekat nechce, tak bych to ukončila úplně.

cher
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.12 12:31

O muži, který by mě s malým dítětem vyhodil a začínala bych se vším naprosto znova a sama, o takovém muži bych nedokázala říct, že je na něj spoleh :think: Pro mě to je naprostá ztráta důvěry stejně jako nevěra. Jo, kdyby za tebou došel druhý nebo třetí den po vyhazovu, že je vůl a že je mu to líto, ať jdeš zpět a zapomeneš, to ještě dejme tomu, ale po takové době? Začni si nový život nebo ještě vyčkej, ale nenech se nikam zatlačovat, kam nechceš :kytka:

Zuzka2012
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 25.06.12 12:34

Já bych s tím návratem nechvátala. Můžete se přece i dál vídat ve třech a uvidíš, co se z toho vyklube. Byla bych napodruhé opatrnější a hlavně mu dala najevo, ať na tebe netlačí a dá ti čas :nevim:

Easinka
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 2 inzeráty 25.06.12 12:34

Presne jak rika beruskalienka. Tohle nevypada na lasku ani na pekny, normalni vztah, tohle vypada, ze te manzel chce kontrolovat. Bala bych se, ze tim, ze se k nemu vratis, se situace jeste zhorsi. S manzelem bych nadale udrzovala pratelsky vztah, je fajn, ze ho dcera miluje, ale rozhodne bych se k nemu nevracela.

@beruskalienka píše:
On na me ale hodne tlacil ohledne navratu k nemu, casto az vydiral, citila jsem se zatlacena ke zdi. Navazala jsem vztah s jednim muzem, manzel kdyz se to dozvedel(tak, ze mi vlezl do posty), zacal tlacit jeste vic. Citila jsem se jak zvire chycene v kleci…z tohoto důvodu by som sa k nemu nevracala…ja nemyslím, že je to z jeho strany pravá láska.. :(
dada453
Echt Kelišová 9273 příspěvků 25.06.12 12:37

Pokud by mě chlap vyhodil na dlažbu, tak bych se k němu už nevrátila. Nikdo se zázračně nezmění. Když se vrátíš, bude to za čas stejné, jako než tě vyhodil, možná i horší. A ještě leze na tvoji poštu…no hnus.

harvey
Stálice 65 příspěvků 25.06.12 12:39

Diky za postrehy!
ja bych obvykle taky moc neverila na „zmenil se“, ale je fakt, ze jsou veci, ktere jsou proste jinak. spousta zen kolem me by ho brala vsema deseti, zejmena ty, jejichz manzel od nich odesel a ony marne cekaji, zda se vrati. on by ted pro nas, pro svoji rodinu, vazne udelal prvni-posledni, tomu verim, vidim, jak se snazi. obcas me to ale prijde trochu jako „posedlost“, nevim, jak jinak bych to nazvala. prijdu si takova svazana, nemuzu se ani nadechnout. on teba za tu dobu, co jsme zili oddelene udelal nescetne scen- velmi emocne vyhrocenych- chvili to bylo ze uz se mnou nepromluvi(krom veci ohledne dcery), pak zas jak me miluje, pak zas ze ne a nezajimam ho…a takto porad dokola. ted teda si stoji za tim, ze nas chce a me miluje. jsem presvedcena o tom, ze kdybych se k nemu vratila opravdu se vsim vsudy, tak by byl spokojeny, vyrovnany a snesl by me modre z nebe- nehlede na to, ze dcera by mela milujiciho tatu doma. ted spolu jsme tak na stridacku, obcas prespava u nas, travi s nama veskere sve volno. nekdy me ale tak leze na nervy, ze ho nemuzu vystat a rikam si, jak skvele me bylo, kdyz jsem byla sama. je ale pravda, ze na opravdicke dno jsem si nesahla, nebot mam v zadech milujici a podporujici rodice a on me take financne podporoval. mozna bych mluvila jinak a byla bych vdecnejsi, kdybych na tom byla vazne zle.
s tim druhym muzem to bylo fajn, ale budoucnost by to zrejme stejne nemelo.

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15320 příspěvků 25.06.12 12:43

Aby se ti jednou neodcházelo ještě hůř. Působí na mě jako chlap, který se chová dobře proto, že tě nemá jistou. A proto tak tlačí na pilu. Ale třeba se mýlím. :nevim: Každopádně bych se nevracela, dokud tě bude tak šíleně nutit.
Na druhou stranu by mě zajímaly ty důvody, proč tě vyhodil, známe jen jednu stranu mince a ta druhá může změnit pohled na věc. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama