Rok bez MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 23:28
Rok bez MS

Přisuzuji to nejspíš mé nízké váze 42/155. Na gynekologii jsem s tímhle problémem nebyla a ani to nemám v plánu. Naopak bych řekla, že mi odpadlo mnoho starostí a bolestí co se týká menstruace (sex můžu mít bez omezení kdykoliv chci, nemusim řešit kdy to zas mám dostat atd, je mi takhle prostě fajn). Napadla mě ale otázka, zda-li to má vliv na plodnost?

Reakce:
Ou
Kelišová 7386 příspěvků 21.04.19 23:44

Samozřejmě že to má vliv na plodnost - a především je to známka toho, že organismus jede z rezerv a proto vypíná systémy.

Čím déle budeš hladovět, čím déle se budeš ničit poruchou příjmu potravy, tím hůř si ublžíš. Fakt to není kamarádka, fakt tě nechrání. Chce tě zabít. Pomalu, bolestivě a zaplavenou pocitama viny.

Šarlota4
Extra třída :D 11140 příspěvků 22.04.19 00:32

Tak samozrejme a rozhodne je to signal, ze je neco spatne.

LaPaloma
Závislačka 2770 příspěvků 22.04.19 00:58

Já myslím, že jsi sterilní. Anebo předčasný přechod. Anebo něco jiného.
A taky hloupá. Hloupá proto, že neplánuješ ani pořádně zjistit, co se s tebou ve 42 letech děje. Klidně to může pokračovat tak, že se ti začnou lámat nehty, padat vlasy, dole vyschneš a už nebudeš řešit žádný výhody neomezeného sexu díky hormonálním změnám, který tě chuti zbaví. Taky tě zbaví krásy, budeš mít dříve vrásky.
Něco se s tebou děje, už i na mozku, evidentně.

Meredithx
Kecalka 270 příspěvků 22.04.19 01:09

@LaPaloma
42 píše, že je její váha, ne věk. To už by asi nepřemýšlela, zda to má vliv na plodnost. Každopádně mě to přijde šílené, rok se ani nezajímat co se děje a jak je to možné. @zakladatelko, měla bys navštívit lékaře. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.19 01:15

Je mi 20. 42 kilo je moje váha.

1mila2
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 22.04.19 01:45

Ale na prevence ke gynekologovi chodis, ze jo?

Verun83
Echt Kelišová 9593 příspěvků 22.04.19 05:55

Mas dost velky problem. Normalni je mit menstruaci. Ses tak vyzabla, ze telo strada. Zacni to resit.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2014 příspěvků 22.04.19 08:07

Mně nepřijde vyzáblá. Mám 157 cm a vážím 45 kg. Teda před těhotenstvím. A na břiše normálně špíček, tvářičky… Ale moje tělo fungovalo, normálně jsem menstruovala a normálně jedla. Kdo ví, co to způsobuje, zakladatelko, napsala jsi málo informací. Každopádně napsat, že s tím nehodláš jít ke gynekologovi, značí poměrně velkou hloupost :roll:

malá_holka
Extra třída :D 11199 příspěvků 22.04.19 08:11

Já mám 164cm a 46kg. menses pravidelna jak hodinky :think: a měla jsem ji pravidelnou i s 43kg i s 49. to nebude o nízký váze, spiš o tělesné stavbě. někdo mít i těch 46, tak je na pokraji smrti, jinej je ok :nevim: ale rok nemít menses..? :think: řešila bych na gyndě, co je špatně. nebo zašla i k obvodní na testy.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8639 příspěvků 22.04.19 12:21

Tak nekdo je hubeny od prirody a nekdo si to vyhladovi. Pro telo je potreba tuk, aby tvoril pohlavni hormony a je vcelku jedno jestli si to bere z tela nebo stravy. Ty zrejme nemas moc ani na tele ani v jidle. Ono je to sice prijemne, kdyz ta MS neotravuje, ale fakt si nemyslim, ze to v dlouhodobe stavu zustava bez rizika. Navic vzdy riskujes, ze se k tomu „kolapsu“ pridaji jine systemy. Je to dost kratkozrake…

Váš příspěvek
Reklama