Bílý výtok a palení při a po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 10:45
bílý výtok a palení při a po sexu

Zdravím holky, chtěla jsem se zeptat, posledni dobou mám bílý výtok, který ani nijak zvláště nezapáchá, nevěnovala jsem tomu moc pozornost až když jsem měla sex tak jsem cítila pálení jakoby u poševního vchodu, pálilo to opravdu hodně, snažila jsem se to přetrpět ale vhnalo mi to i slzy do očí tak jsme přestali, po tom mi to pálilo tak 15 minut, pálení při močení nemám ani svědění, chtěla bych se zeptat jestli některá měla infekci která se neprojevovala svěděním pouze pálením při sexu nebo při dotknuti, a nebo jestli jste měly jen bílý výtok, nebo co si myslíte že by to mohlo být, jinak suchosti to opravdu nebylo, "vlhká " jsem opravdu byla :lol: :oops:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 10:53

U mě se takhle projevovala kvasinka, nebo něco takového :mrgreen: úplně stejně jak popisuješ, vždy jsem použila na pár dní něco z lékárny a bylo to v pohodě, je potreba namazat i partnera, ať si to nepredavate :) :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 11:00
@Anonymní píše:
U mě se takhle projevovala kvasinka, nebo něco takového :mrgreen: úplně stejně jak popisuješ, vždy jsem použila na pár dní něco z lékárny a bylo to v pohodě, je potreba namazat i partnera, ať si to nepredavate :) :palec:

No právě že ja si hledala co by to mohlo být a všude píšou že to i svědí a páchne a to u mě to tak není :nevim:

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 21.04.19 11:03

Podle mě to bude nějaký zánět, né třeba hned kvaisnky, ale něco tam bude, skočila bych si raději na gyndu at máš klid :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 11:04

Kvasinky nepachnou, je to takový bílý výtok, vypadá trochu jako tvaroh :roll: :mrgreen: a je téměř bez zápachu :) projevuje se svedením, nebo pálením, řezáním,… Každý to má jinak :nevim: :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 11:06
@Anonymní píše:
Kvasinky nepachnou, je to takový bílý výtok, vypadá trochu jako tvaroh :roll: :mrgreen: a je téměř bez zápachu :) projevuje se svedením, nebo pálením, řezáním,… Každý to má jinak :nevim: :)

mohlo by to být z brání antibiotik? ale ty jsem brala už před dvouma měsíci ale tehdy někdy se mi ten vytok i objevil

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 11:10

Určitě mohlo, ale chce to něčím prelecit. Břicho tě neboli? Pokud tě neboli břicho, nemáš teploty a tak, tak já bych to zkusila něčím z lékárny a až když by to ne pomáhalo tak bych šla k lékaři, tak jsem to praktikovala já a vždycky jsem to zvládla sama :mrgreen: Já na tohle trpěla asi rok a neustále se mi to vracelo, ikdyz se léčil i partner. Teď musím zatukat že mi hrozně pomohly probioticke tampony, které používám a už půl roku ani náznak :) :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 11:12
@Anonymní píše:
Určitě mohlo, ale chce to něčím prelecit. Břicho tě neboli? Pokud tě neboli břicho, nemáš teploty a tak, tak já bych to zkusila něčím z lékárny a až když by to ne pomáhalo tak bych šla k lékaři, tak jsem to praktikovala já a vždycky jsem to zvládla sama :mrgreen: Já na tohle trpěla asi rok a neustále se mi to vracelo, ikdyz se léčil i partner. Teď musím zatukat že mi hrozně pomohly probioticke tampony, které používám a už půl roku ani náznak :) :palec:

jako břicho někdy bolí v podbřišku ale jsem v půlce cyklu, možná je to ovulace, ale tu nehlídám

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 11:33

V tom případě bych vyzkoušela něco z té lékárny a pak bych viděla, ale to je můj názor :nevim: :) každopádně přeji ať je brzy líp :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 11:47
@Anonymní píše:
V tom případě bych vyzkoušela něco z té lékárny a pak bych viděla, ale to je můj názor :nevim: :) každopádně přeji ať je brzy líp :)

jako ještě jsem zapomněla napsat že mam občas i žlutý výtok, toho si všimnu když mám slipovku nebo bílý kalhotky :nevim: ale díky za rady :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 11:49

Já ho také většinou neměla úplně bílý, ale trochu do žluta, ale jakože žlutý úplně to určitě ne, to už bych fakt raději zašla k lékaři :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.19 11:55
@Anonymní píše:
Já ho také většinou neměla úplně bílý, ale trochu do žluta, ale jakože žlutý úplně to určitě ne, to už bych fakt raději zašla k lékaři :)

není úplně žlutý spíš nažloutly a vodovy a nebo je bílý a hustý ale ten žlutý už mam celkem dost dlouho, jak říkám, neřešila jsem to dokud mě to nepálilo při sexu :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 07:16
Pálení intimních míst po sexu

Ahoj holky, malilinko odbočím :think:
Uz delsi dobu mě trapi paleni okolo poševního vchodu po sexu. Ale jen par hodin po sexu… max 12h.,ale to jen, kdyz jdu treba nazachod. Přirovnala bych to k tomu, že pri sexu se mi mohli udelat zaderky, trhlinky a pak kdyz to prijde s necim do vztyku, tak to pálí. Ne moc, ale zajimalo by mě, oč se jedná :? Vlhká jsem byla dost :nevim:

Váš příspěvek
Reklama