Zpožděná menstruace při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 13:23
Zpožděná menstruace při kojení

Ahoj všem!

Měla bych na vás dotaz. Jsem 15 měsíců porodu a stále sem tam dceru kojím. První MS jsem dostala rok po porodu (na den přesně). Další MS mi přišla po 49 dnech a další po 42 dnech. Samozřejmě vím, že při kojení může být menstruace nepravidelná, ale dnes jsem 64 DC a po menstruaci ani vidu, ani slechu. Pro jistotu jsem si 14 dní zpátky dělala test a vyšel negativní. 2 dny na to jsem byla na gynekologické prohlídce, kde mi doktor udělal ultrazvuk a nadhodil jen, že na těhotenství to asi nevypadá, ale „nějaká sliznice tam je“ a menstruaci nebudeme vyvolávat, a že kdybych nakonec těhotná byla, tak to přece není problém (antikoncepci nemám a jediný styk byl někdy kolem 37 DC, takže myslím, že by to test už snad poznal). Na prohlídku mám přijít až na preventivní za půl roku.

Ráda bych se zeptala těch, co kojily - jak dlouhé nepravidelnosti v menstruaci jste měly? Při počítání diskuzí jsem se dočetla, že se jednalo třeba o týdenní zpoždění. Trochu mě straší, že má poslední byla 16. února a od té doby nic.

Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9013 příspěvků 20.04.19 13:30

To u mě přišla první asi 4mesice po porodu a postupně se rozestupy zkracují od 62 jsem se dostala na 36. Ale vždycky délka cyklu klesla i když třeba jen o 4 dny. Ale nedivím se ti. Taky by mě překvapilo, kdyby se o hodně prodloužily.

No zkus ještě udělat test a kdyžtak po svátcích zavolat doktorovi. A domluvit se, co a jak.

nesssinka
Extra třída :D 11261 příspěvků 3 inzeráty 20.04.19 13:37

Schválně koukám do kalendáře a cykly jsem měla 59, 31, 78, 50, 36 a pak už vše mezi 28-36 dny.
Ms jsem dostala 10 měsíců po porodu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.04.19 13:44

@P4ja Test raději určitě zopakuji, až se k němu dostanu. :)

@nesssinka Děkuju! :) To mě aspoň uklidnilo, že to je normální, když se to o hodně prodlouží :)

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9013 příspěvků 20.04.19 14:31
@Anonymní píše:
@P4ja Test raději určitě zopakuji, až se k němu dostanu. :)@nesssinka Děkuju! :) To mě aspoň uklidnilo, že to je normální, když se to o hodně prodlouží :)

No, pokud kojíš, tak to asi tak bude, že to může lítat. Ale překvapilo by mě to.

Sluncee
Nováček 8 příspěvků 20.04.19 15:54

Podle me je to normalni, kojila jsem skoro 2 roky a za tu dobu jsem mela menstruaci asi jen 3×.

Váš příspěvek
Reklama