Menstruace přišla dříve (stres) můžu ji opět oddálit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 22:02
Menstruace přišla dříve (stres) můžu ji opět oddálit?

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat… Mám problem.. Když má přijít menstruace a já se nějak nárazově vystresuji… Menstruace přijde dříve o 2 dny… Teď se mi to stalo už podruhé v životě a bojím se že už se mi to nesrovna… Dříve cyklus 28 dní pak náhlý stres najednou 26 dní a už se nesrovnal od léta… A teď se mi to stalo zas… Opět o dva dny dříve jsem to dostala díky stresové situaci… HA neberu a ani to nemám v plánu… Nezná prosím někdo nějaký fígl na tohle? :pocitac: protože teď podle toho bych to měla mít 24 denni ale já nerada menstruuju… Mám bolesti a migrény a navíc ještě dost silne.. Tak i ty 4 dny navíc jsou pro mě k dobru.. :roll:

Reakce:
Ou
Kelišová 7325 příspěvků 17.04.19 22:06

1. zajít na gynekologii, vyloučit endometriozu.
2. zkusit drmek. https://examine.com/…gnus-castus/
3. rešit psychiku - pro začátek třeba hormonální jógu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 22:12

@Ou je mi 17 let nevím jestli je endometrioza možná? Na menstruační bolesti trpím poslední dva nebo 3 roky

Ou
Kelišová 7325 příspěvků 17.04.19 22:19
@Anonymní píše:
@Ou je mi 17 let nevím jestli je endometrioza možná? Na menstruační bolesti trpím poslední dva nebo 3 roky

Ano - to není porucha vázaná na věk.

Primárně to chce důkladné vyšetření na gynekologii a to v případě že ještě nejsi sexuálně aktivní. Diagnostiké metody už jsou trošku někde jinde, než třeba v době dospívání tvé matky, rozhodně je potřeba to řešit s lékaři.

Ten drmek může pomoci, pokud se nic nenajde.

lachtanice86
Echt Kelišová 7845 příspěvků 17.04.19 22:20
@Anonymní píše:

Je možná. Já ji mám operovanou když mi bylo kolem 19

marketak5
Ukecaná baba ;) 1210 příspěvků 17.04.19 22:27

Pit pravidelne kontryhelovy caj :) je to zazracna zenska bylina a tolik se nestresovat!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 22:33

@Ou děkuju za radu :srdce: ale já nevím spousta diskuzi i tady na miminu byla o tom že maji problémy jako já s hodně ovlivnitelnou menstruaci… Ale ten stres abych to uvedla na pravou míru byl rozchod s přítelem a úmrtí v rodině takže to nebylo něco jako stres ze zkoušky, práce nebo tak, že byl opravdu nárazovy a hodně silný…

lachtanice86
Echt Kelišová 7845 příspěvků 17.04.19 23:16

@marketak5 do vyvraceni endo bych ho nepila.

Váš příspěvek
Reklama