Reklama

Romer Duo plus a Toptheter

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

macik91
Nováček 2 příspěvky 18.06.09 10:20
Romer Duo plus a Toptheter

Ahoj, prosím o radu. Pořídili jsme si sedačku Romer Duo plus, kvůli bezpečnosti, isofixu… Zjistili jsme, že v autě máme kotvy na Toptheter, takže bychom toho samozřejmě rádi využili - předpoládáme, že se tím bezpečnost sedačky zvyšuje.
TT ale nemáme, museli bychom ho dokoupit. Má to smysl? Dá se k sedačce dodatečně přidělat?
Děkuju za odpověď, Klára

Reklama

Reakce:

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 18.06.09 11:37

pokud vím, tak k této sedačce se dokoupit dá i podle těchto stránek , odkud autosedačku (bez TT, bo u nás nejde) máme

steeve
Kelišová 6951 příspěvků 18.06.09 12:02

samozřejmě se dá k sedačce Top Theter dodatečně dokoupit a jde velmi jednoduše namontovat, je to zde: http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?… a je skladem
s tím pásem Top Theter se zvyšuje pevnost držení sedačky, a samozřejmě i bezpečnost, takže pokud máte oko tak ho kupte

macik91
Nováček 2 příspěvky 24.06.09 11:13

Děkuju moc za rychlou odpověď a dobré tipy - asi ten TT koupíme, i když mám pocit, že sedačka sedí moc pěkně i tak.
Hezké dny, snad se léto umoudří. Klára

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >