Rostoucí hcg a malý plod

55
16.2.21 14:26

Rostoucí hcg a malý plod

Ahoj holky, jsme možná 9 tt nebo 7tt. Beru to podle toho, že je možná pozdějsi ovulace a podle velikosti plodu. Dr si není jistý. Jestli to prosperuje. Hcg jsme měla v pátek 56000 a pak v pondělí 65000, což říkal, že je vysoké a ještě tomu dá šanci. Byla jsme na kontrole. Srdíčko nebilo a u plodu říkal, že se mu zda, ze tam je malý pokrok. Měla jste to tak taky nějaká? A to hcg se mi zdá dost vysoké na zamlkle tehu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3416
16.2.21 14:51

No nevim, ale za 3 dny by se ti hcg mělo zdvojnásobit. Asi bych se na to moc neupinala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
16.2.21 15:04

@hospodki to si taky myslím ale doktor říkal, že to vypadá dobře. Že to mám vysoké

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
16.2.21 15:42

Kdys mela pozitivní tehotensky test? Jestli v dobe vynechani menzesu, tak pozdejsi ovulace vyloucena. Pokud ti vysel az rekneme dva tydny po meskani, pak ano, je to mozne. Podle vysky hladiny hcg se neni mozne prilis orientovat, ten rozptyl normalnosti je obrovsky a nikdo nemuze rict, jake hodnoty by to mely byt pro tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
16.2.21 15:43

@Villanelle já nevím kdy. Problém je v tom, že jsem mohla mit 10 dnu zpoždění a nebo taky ne. Mám ji hrozně nepravidelnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
16.2.21 15:45
@Marketak8 píše:
@Villanelle já nevím kdy. Problém je v tom, že jsem mohla mit 10 dnu zpoždění a nebo taky ne. Mám ji hrozně nepravidelnou

Dobry, tak kdy ti vysel prvni pozitivní test? Jak moc nepravidelnou ji mivas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
16.2.21 15:46

@Villanelle 14.1.
Někdy mám cyklus 22 dnů a někdy 35. To jsem taky měla teď poslední 3 menstruace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
16.2.21 15:54
@Marketak8 píše:
@Villanelle 14.1.
Někdy mám cyklus 22 dnů a někdy 35. To jsem taky měla teď poslední 3 menstruace

Tak to osobne bohužel moc nevidim. V dobe pozitivního testu jsi musela byt minimalne 4tt tehotna, driv ti pozitivní test nemuze vyjit bez ohledu na to, jak dlouhé cykly mivas. Je treba tam zapocitat ty cca dva tydny lutealni faze a dva tydny, kdy vajicko muselo stihnout dozrat. A to mi pak vychází na ten 9tt, kdy uz by melo bit srdicko a velikostne by mel plod celkem jasne odpovidat. Nejsem lekar, je to jen muj nazor a muzu se nakrasno plest, i bych si to přála, ale stat se to mne, pocitala bych spise s variantou neprosperujiciho těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2966
16.2.21 15:55

@Marketak8 Maly a bez srdecni akce je bohuzel spatne. Jestli uz mas byt 9tt, tak je to urcite blbe a pokud 7 tt, tak take nic moc. A jak tu pisou, pokud jsi testovala brzy, tak bys to mohla dopocitat i z prviho tt testu. Silny/slaby a kdy. Mne take zamlklo okolo 7tt, dostala jsem pak potratovou pilulku :,(
@hospodki Ne, u tak vysokych hodnot uz se nezdvojnasobuje, to jen na zacatku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9714
16.2.21 16:03

Bohužel, není to prosperující těhotenství. Nechápu, že ti doktor zbytečně dává naději.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2724
16.2.21 20:13

Myslím, že to opravdu nebude prosperující těhotenství :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1212
19.2.21 06:59

V tom 9tt už má srdíčko bit..jak o závod… Takže uvidíš no.. 😊