Těhotenské nálady a stavy

Anonymní
15.2.21 20:18

Těhotenské nalady a stavy

Dobrý večer už nevím co dal tak zkusím o radu požádat tady.. je mi 20 let našel jsem si přítelkyni které je 31 let. Na začátku vztahu bylo všechno krásně a skvěle tak jak to má být zeptal jsem se přítelkyně jestli se ke mě nechce nastěhovat jelikož mám vlastní byt ano souhlasila a byt se ji strašně líbil a všechno bylo pořád skvěle. Po 5 měsících vztahu jsme zjistili ze je těhotná (teď je ve 13 týdnu)což pro nás oba bylo překvapeni a od té doby je vše úplně jinak přítelkyně se mnou nemluví, nesnáší je arogantní, bezcitna, zlaproste mě vůbec nemůže vidět. Rika ze miminko nechce i když ho chtěla (vyprávěla mi o tom) a ze se na nej netěší proste úplně obrátila všechno co bylo a teď se dokonce odstěhovala ze chce být teď nějaký čas sama a říká ze za to asi můžou hormony a to ze je zavřena v bytě tak bych chtěl slyšet vás názor protože já už jsem úplně na dne předem děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
93
15.2.21 20:41

Je docela možné, že si to těhotenství ještě rozmyslí a bude chtít jít na potrat. - To jenom abys počítal i s touhle možností, vzhledem k tomu co jsi tu napsal (věkový rozdíl, odstěhovala se…). Jinak samozřejmě hormony jsou svině a v těhotenství rozhoděj téměř každou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 20:45

@Aidara na potrat jít nemůže ze zdravotních důvodu jinak by už nemohla mít nikdy miminko takže tahle možnost tu není a říká ze věkový rozdíl ji nevadí a uvědomuje si co děla ale prý neví co s tím

Příspěvek upraven 15.02.21 v 20:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
15.2.21 20:46

Těhotenství je možné ukončit do 12. týdne, promiň přehlédla jsem, že je ve 13. týdnu. Tak třeba jen potřebuje trochu odstup. Dej tomu čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.2.21 20:47

@Aidara čas tomu dávám ale tohle se děje od chvíli kdy zjistila ze je těhotná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
15.2.21 20:56

Má zkušenost z toho období je, že toho mýho chlapa jsem taky moc nemusela. Emoce na pochodu, řvala jsem i u písniček z rádia… S postupujícím těhotenstvím se to měnilo. A co říká na tvou přítomnost u screeningu a třeba i na vyšetřeních, teda pokud o ní stojí. Moc jsem byla ráda za to, že jsem tam nebyla sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 21:02

@Aidara řekla mi ze mě na vyšetření nechce ze je to zbytečný.. ale občas má radost ale většinou ne

• Citovat
  • Nahlásit
93
15.2.21 21:15

Ať hlavně ví, že s tebou může kdykoliv počítat. Pokud jsi jí nijak neublížil, byli jste spolu šťastní a víš, že k sobě něco cítíte, tak jsou to nejspíš opravdu hormony. Netlač na ní a nech jí, ať ti sama řekne co vlastně chce a jak si představuje vaší společnou budoucnost. Je taky možnost, že s tebou nepočítá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16520
15.2.21 21:20

@Anonym9870 Kolikrát to budeš zakladat? Jo můžou to byt hormony a nebo ho fakt nechtěla a musí to zpracovat. Předpokládám že kdyz dite nechtěla, ze jste se chránili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
15.2.21 21:29

Vypadá to spíš, že to dítě nechce a přijde mi i podezřelé, že tě nechce u vyšetřeních. Viděl jsi od ní někdy nějaké dokumentace? Fotku z ultrazvuku např? Je i možný, že přemýšlí nad interupcí, každopádně šanci už prošvihla…
Já bych bych tedy na tvém místě jednala hned a hlavně v klidu. Dej ji najevo, že to spolu zvládnete a pospoříš ji ve všem. To potřebuje slyšet každá ženská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 21:33

@Aidara já právě vůbec nic spatnyho neudělal a ona to ví ze je to jen její chyba

• Citovat
  • Nahlásit
15.2.21 21:35

@LadyDelRey fotku z ultrazvuku mám a papíry a všechno jsem viděl snažím se ji co nejvíc pomáhat a dávat ji najevo ze ji mám fakt rád a ze jsem tu pro ni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
15.2.21 21:45

Tak jediná ráda, kterou ti můžu dát je : NETLAČ! Udělej maximum pro to, ať ví, že jsi tu pro ní a že jí miluješ a dej si odstup. Běž si zaběhat, přečti dobrou knihu, vymaluj, nebo ukliď celý byt. Řekla bych, že jsi hodně zamilovaný, až tak, že si necháš ubližovat. Ten odstup potřebuješ taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
15.2.21 23:11

Nevím, jestli zrovna tohle se dá považovat za těhotenské stavy a nebo je to jen její výmluva.. :nevim:
A navíc pokud se nastěhovala, byla nadšená a dítě jste plánovali, tak tohle prostě jen tak nějaká těhotenské nálada nebude a máte mezi sebou očividně problém, kterej by ti ona měla sdělit, mezi sebou si to vyříkat, když to nevíš..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 08:49

@Aidara právě ze na ni vůbec netlačím s snažím se ji to všechno dávat najevo.. a ano mate pravdu jsem moc zamilovaný tak ze si opravdu nechám ubližovat psychicky jsem úplně na největším dne

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat