Těhotenské stavy

Anonymní
15.2.21 19:19

Těhotenské stavy

Dobrý večer už nevím co dal tak zkusím o radu požádat tady.. je mi 20 let našel jsem si přítelkyni které je 31 let. Na začátku vztahu bylo všechno krásně a skvěle tak jak to má být zeptal jsem se přítelkyně jestli se ke mě nechce nastěhovat jelikož mám vlastní byt ano souhlasila a byt se ji strašně líbil a všechno bylo pořád skvěle. Po 5 měsících vztahu jsme zjistili ze je těhotná (teď je ve 13 týdnu)což pro nás oba bylo překvapeni a od té doby je vše úplně jinak přítelkyně se mnou nemluví, nesnáší proste mě vůbec nemůže vidět. Rika ze miminko nechce i když ho chtěla (vyprávěla mi o tom) a ze se na nej netěší proste úplně obrátila všechno co bylo a teď se dokonce odstěhovala ze chce být teď nějaký čas sama a říká ze za to asi můžou hormony a to ze je zavřena v bytě tak bych chtěl slyšet vás názor protože já už jsem úplně na dne předem děkuji

Příspěvek upraven 15.02.21 v 19:40

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9590
15.2.21 19:35

A jak dlouho je těhotná? Někdy jsou to fakt hormony, člověk se lekne, že v něm někdo žije :oops:…zkus to uchopit nějak normálně, vzít ji na procházku, říct ji, že se ti líbí, že se na miminko těšíš, dát jí bezpečí a jistotu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 19:43

@Tarinka ve 13 týdnu už jsem to dopsal do příspěvku

• Citovat
  • Nahlásit
9590
15.2.21 19:47

Třeba se to uklidní…a ty to máš jak? Miminko chceš, těšíš se? Nemohla z tebe vycítit nějaký pochybnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 19:50

@Tarinka ano na mimiko se těším i když jsem na to mladý ale ona absolutně nic ale říká ze mě má pořád ráda ale je sobecká, arogantní, bezcitna a zlá tak nevím co si myslet

• Citovat
  • Nahlásit
15238
15.2.21 20:35

Kolikrát to budeš zakladat? Jo můžou to byt hormony a nebo ho fakt nechtěla a musí to zpracovat. Předpokládám že kdyz dite nechtěla, ze jste se chránili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat