Roupy a allivictus

3085
13.7.15 12:02

Roupy a allivictus

Zdravím, má dcerka krom zánětu ledvin má i roupy včera spolkla vermox a chci se zeptat, nemá někdo zkušeností s tím, že krom česneku pomáhá i Allivictus? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1767
13.7.15 12:51

Zkušenost nemám, ale, selským rozumem vzato, určitě pomůže ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6214
13.7.15 12:56

@FamilyB V podstatě je to česneková tinktura, co jsem si našla, že? Ale ani ten česnek sám roupy neodstraní :nevim: Je to babská rada, ale musí to asi trvat dlouho, protože já to kdysi s česnekem zkoušela asi týden, než jsem zašla k lékaři pro Vermox a opravdu to trápení nestálo za to. Pokud lékař Vermox schválil, i když dcerku trápí zánět ledvin, tak bych se zařídila podle jeho rady. Ale ten Allivictus jako podpůrná léčba nemusí být k zahození, naopak spíš k dobru. Jen bych se nespoléhala JEN na něj ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
13.7.15 12:58
@Petule030 píše:
@FamilyB V podstatě je to česneková tinktura, co jsem si našla, že? Ale ani ten česnek sám roupy neodstraní :nevim: Je to babská rada, ale musí to asi trvat dlouho, protože já to kdysi s česnekem zkoušela asi týden, než jsem zašla k lékaři pro Vermox a opravdu to trápení nestálo za to. Pokud lékař Vermox schválil, i když dcerku trápí zánět ledvin, tak bych se zařídila podle jeho rady. Ale ten Allivictus jako podpůrná léčba nemusí být k zahození, naopak spíš k dobru. Jen bych se nespoléhala JEN na něj ;)

Tak u nás jsme vyléčili roupy opakovaně a celkem hodněkrát čistě česnekovými tabletami za pár kaček. Jen se to musí brát aspoň měsíc, jinak se vylíhnou noví :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama