Reklama

Rozchod na Vánoce 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janiiska
Závislačka 3770 příspěvků 26.12.17 01:06
Rozchod na vanoce 2017

Dobrý večer, s partnerem jsme byli da se ted říct 4 mesice.
Než jsme se seznámili rok byl pracovně pryč. Když se vrátil seznámili jsme se, v ty době jsem ještě nevěděla, ze občas přespává u jeho dlouholeté kamarádky, která ma 7 letého syna. Její manžel zemřel ze zdrav. důvodu. Říkala, ze spolu nic nemají, nechtějí si kazit kamarádství které trvá 20let.
Už předtím mi dal najevo, ze jeho dlouholetá kamarádka je na prvním místě.
Byli jsme domluveni na 25.prosince, ze se setkáme. Jeho kamarádka o tom věděla, týden dopředu.
Jenže, cely den se neozyval, tak jsem mu zavolala nebral mobil. Podruhé když jsem mu zavolala, tak odmítl hovor.
Byl u jeho dlouholeté kamarádky, mel před jejím domem auto. Odpověď proč nezavolal, nenapsal, odpověděl, ze nemá kredit, proč odmítl telefon, odpověděl, zrovna mel špinavé ruce od těsta na cukrovi-ktere opravdu dělal, viděla jsem to.
Proč se nestavil, na to odpověděl: Petra-ta jeho kamarádka zavolala, ze k ni ma přijít. Jak jsme potom byli sami spolu, tak řekl, ze spolu budou i na Silvestra.
Dospěl k závěru, ze nás vztah je u konce a je raději s ni.
Když jsem mu řekla, ze na vánoce 25.prosince je s ni, odpověděl:,vsak už nejsou vánoce.
Potřebovala jsem se z toho vypsat.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 432 příspěvků 26.12.17 01:10

Kasli na nej. Tohle vych nesnesla :)

Janiiska
Závislačka 3770 příspěvků 26.12.17 01:15

Mohl ji aspoň říct, ze už je domluvený semnou. Misto toho nebral a odmítal hovor.Byli jsme domluveno na Silvestra, který dnes semnou zrušil.

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 26.12.17 01:23

@Janiiska at mu s Petrou zdraví a štěstí slouží.. a ty jdi dál.. toto nemáš zapotřebí nebo jo?

Janiiska
Závislačka 3770 příspěvků 26.12.17 01:25

@jdukolem nemám,jenže vadí mi ted ze bude s ni na Silvestra, to bylo řeči jak chce byt na Silvestra semnou.

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 26.12.17 01:37
@Janiiska píše:
@jdukolem nemám,jenže vadí mi ted ze bude s ni na Silvestra, to bylo řeči jak chce byt na Silvestra semnou.

já tě chápu ono to zamrzí a chlapi si občas do huby nevidí…zařídila bych si Silvestra nezávisle na něm no

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 26.12.17 01:38

@Janiiska na rozchod je to pěkně debilní čas

iila
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 11 inzerátů 26.12.17 02:29

To naštve. Docela se ale divím, že s ním i po tomto chceš toho Silvestra strávit. Zjevně mu nestojíš za to, aby s tebou byl, tak myslím, že by bylo lepší, kdyby ses od něj pokusila odpoutat. Koneckonců 4 měsíce nejsou ve vztazích žádný čas. Pokud tedy nejsi puberťačka a tohle není tvoje první známost.

Russet
Extra třída :D 10946 příspěvků 26.12.17 03:09
@Janiiska píše:
Mohl ji aspoň říct, ze už je domluvený semnou. Misto toho nebral a odmítal hovor.Byli jsme domluveno na Silvestra, který dnes semnou zrušil.

Buď ráda, že to tak dopadlo a kašli na něj. Jestli na Vánoce nebo jindy, lépe dřív než později. S takovým chudinkou…

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 26.12.17 05:08
@Janiiska píše:

Třeba jí miluje…já vím nic co by člověk chtěl slyšet ale tebe prostě nemiluje tak ho nech jít a věř že si najdeš lepšího.
Už jsem to psala i jiné a ty máš ten samý problém. SEBEÚCTA!!! Tak vem všechnu sebeúctu a kopni ho do zadku.

Verun83
Echt Kelišová 8682 příspěvků 33 inzerátů 26.12.17 05:51

Kasli na nej. Buhvi jestli jsou jen kamaradi.

Verun83
Echt Kelišová 8682 příspěvků 33 inzerátů 26.12.17 05:52

Btw. Zadny chlap neumi byt jen kamarad se zenou. Slova meho muze, potvrzeno i od jinych chlapu…

Uživatel je onlineKráličice
Extra třída :D 13013 příspěvků 26.12.17 06:07

@Janiiska - mám kamaráda, který takto podivně obdivuje svou (naštěstí) vdanou kamarádku..Kdyby byla volná, skočí po ní hned..A kdyby ho chtěla..Z jiných zdrojů vím, že ona by s ním nemohla nikdy nic mít - prostě jí nepřitahuje.. A tak si s ním takto nevědomky hraje..

Kašli na to, domluv se s někým na Silvestra a třeba ten nový rok začne lépe než poslocháním, co Petra..

Kelsey
Hvězda diskuse 44455 příspěvků 26.12.17 07:01

Vcera jsem od jedne na fb cetla, ze ten jeji odesel od ni a od 2 mes. miminka 24., psala ze proste se mu chtelo.
Coz nepochopim vubec, takove slabochochy zzenstele. Tohle musi byt vse rozmazlenou, mamankovskou vychovou, jinak si nedovedu vysvetlit, jak je mozne, ze se dnes roji tolik nezodpovednych chcipacku, kteri utecou od rodiny, ze proste se jim chce.
No nepochopim.

BloomingGorgeous
Závislačka 2772 příspěvků 26.12.17 07:09

Tak snad si uzili prijemne svatky a Tobe do noveho roku preji normalni, kvalitni a naplnujuci vztah :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >