ROZDÍLNOST V TESTECH

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 01.08.09 07:49
ROZDÍLNOST V TESTECH

Chci swe zeptat na zkušensoti. Jsem po IVF na mamatestu od 6 dne po ET každý den sílící čárka, včera už dokonce velmi výrazná. Hmm jenže mamatesty došly a v lékárně neměli nic jiného než best2 a na tom je z dnešní ranní moči druhá // jen slabá. Je to možné když se jedná o testy se stejnou citlivostí nebo to může znamenat nějaký problém? Díky

Reakce:
Pajulena
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 01.08.09 08:02

Ahoj, ja to mela uplne stejne. Mamatest krasna carka a na Best2 skoro nebyla videt a jak vidis, jsem tehotna, takze Mamatest nelhal. Rid se, co ukazuje Mamatest. Ty jsou nejlepsi a neukazuji falesne…
A gratuluji k tehotenstvi! :wink:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 01.08.09 08:43

Best2 je sice citlivej, ale druhou carku ma slabou porad, taky znam. Ale me se lisila sila carky i u ruznych sarzi mamatestu. Asi je blbost testovat opakovane, ten test neni kvantitativni, o mnozstvi HCG moc nevypovida (nakonec taky bys musela mit porad stejne koncentrovanou moc.

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 01.08.09 09:22

My si chtěli ty testíky schovat na památku jak krásně sílily a teň nám ten Best zkazil naši archivářskou prácičku :-)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 01.08.09 09:44

ja mela taky :,-(u, ale vyhodila jsem je, dyk je to vlastne nechutny, schovavat pocurany papirky. Na pamatku bude jeste veci dost. Poridis si takovou tu knizku „muj prvni vlas, zub, vzorek stolice… :-)?“

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 01.08.09 12:48

Spíš jak je teď člověk nadšenej, že se to konenčně podařilo má pocit, že musí schovat i účtenku za benzín do CARu :-) ale asi to taky dopadne tak že to zredukujem.
Spíš je to dokument pro tatínka. Ten je do pondělka na Slovači a ještě to neví :-) tak nám ty vzorový dálnice z mamatestu ten Bestík ozaj kazí

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 01.08.09 13:05

tak ho vyhoď :-)) pokud je to normální chlap, tak se ti stejně bude smát, žes těch testů dělala tolik :-))))

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >