Reklama

ROZDÍLNOST V TESTECH

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 01.08.09 07:49
ROZDÍLNOST V TESTECH

Chci swe zeptat na zkušensoti. Jsem po IVF na mamatestu od 6 dne po ET každý den sílící čárka, včera už dokonce velmi výrazná. Hmm jenže mamatesty došly a v lékárně neměli nic jiného než best2 a na tom je z dnešní ranní moči druhá // jen slabá. Je to možné když se jedná o testy se stejnou citlivostí nebo to může znamenat nějaký problém? Díky

Reklama

Reakce:

Pajulena
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 01.08.09 08:02

Ahoj, ja to mela uplne stejne. Mamatest krasna carka a na Best2 skoro nebyla videt a jak vidis, jsem tehotna, takze Mamatest nelhal. Rid se, co ukazuje Mamatest. Ty jsou nejlepsi a neukazuji falesne…
A gratuluji k tehotenstvi! :wink:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 01.08.09 08:43

Best2 je sice citlivej, ale druhou carku ma slabou porad, taky znam. Ale me se lisila sila carky i u ruznych sarzi mamatestu. Asi je blbost testovat opakovane, ten test neni kvantitativni, o mnozstvi HCG moc nevypovida (nakonec taky bys musela mit porad stejne koncentrovanou moc.

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 01.08.09 09:22

My si chtěli ty testíky schovat na památku jak krásně sílily a teň nám ten Best zkazil naši archivářskou prácičku :-)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 01.08.09 09:44

ja mela taky :,-(u, ale vyhodila jsem je, dyk je to vlastne nechutny, schovavat pocurany papirky. Na pamatku bude jeste veci dost. Poridis si takovou tu knizku „muj prvni vlas, zub, vzorek stolice… :-)?“

lenkal123
Kecalka 205 příspěvků 01.08.09 12:48

Spíš jak je teď člověk nadšenej, že se to konenčně podařilo má pocit, že musí schovat i účtenku za benzín do CARu :-) ale asi to taky dopadne tak že to zredukujem.
Spíš je to dokument pro tatínka. Ten je do pondělka na Slovači a ještě to neví :-) tak nám ty vzorový dálnice z mamatestu ten Bestík ozaj kazí

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 01.08.09 13:05

tak ho vyhoď :-)) pokud je to normální chlap, tak se ti stejně bude smát, žes těch testů dělala tolik :-))))

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >