Reklama

Rozdivočené hormony?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 11:08
Rozdivočené hormony?

Dobrý den, prosím o zachování anonymu. HA neberu již dlouho, ovšem nemám pravidelný cyklus. A tím myslím že mi to hapruje i měsíc sem, měsíc tam… Osobně mi to nevadí. S přítelem dítě nijak nehrotíme. Buď bude nebo ne. Jenže první týden v srpnu jsem byla při chuti, ale až extrémně, byla jsem tolik na sex, že jsem genitálie měla tak prokrvený až jsem měla pocit, že mě to bolí… Samozřejmě jsme se oddávali radovánkám každý den, po dobu asi tří dnů. Většinou v toto období mám citlivé bradavky, pak se bolest prsou zvětšuje, a mám MS. Jenže teď ty citlivá prsa začala ustupovat, nemám je nijak citlivé, nijak extra mě nebolí podbřišek, jen trochu cítím že se tam něco děje… Ovšem včera jsem při velké více zatlačila a při utírání jsem zjistila že mám hlen s příměsí krve, to samé i dnes… Když jdu na malou v pohodě, ale jak trochu zatlačim mám opět trochu hlenu s krví. Mám navštívit dr? Nebo to nic není? Test jsem nedělala, dle mě je brzy… Měla jste to některá? Co to nakonec bylo? Díky

Reklama

Reakce:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 17.08.18 11:33

Počkej ještě pár dnů a jestli to nedostaneš, tak udělej test :nevim: takovéto špinění může být u uhnizďování, ale také samozřejmě nemusí. Jestli byla ten první týden ovulace, tak bys to nejpozději 24.8. měla dostat (klidně i dřív, počítám s nejdelší možnou délkou luteální fáze a s ovulací 7.8.). S testem bych počkala ještě aspoň 4dny.

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 17.08.18 11:42

Počkala bych s testem a uvidíš. Krvácení bych řešila,kdyby to bylo dlouhodobě a přidaly se k tomu i jiné problémy. Na úpravu cyklu vřele dopručui hormonální jogu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 11:48

Ok. Hormonální jógu cvičím, ovšem nepravidelně.. Respektive, když si vzpomenu :roll: no ty chutě jsem právě měla posledního července a 1-3.8 vedu si MS kalendář a píšu si tam i nálady, sex… Ať vím kdy se mi co mění atd…

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 17.08.18 11:52
@Anonymní píše:
Ok. Hormonální jógu cvičím, ovšem nepravidelně.. Respektive, když si vzpomenu :roll: no ty chutě jsem právě měla posledního července a 1-3.8 vedu si MS kalendář a píšu si tam i nálady, sex… Ať vím kdy se mi co mění atd…

Tak uviíš. Spíš třeba zkus BT anebo ovulační testy, abys věděla.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 17.08.18 12:14
@Anonymní píše:
Ok. Hormonální jógu cvičím, ovšem nepravidelně.. Respektive, když si vzpomenu :roll: no ty chutě jsem právě měla posledního července a 1-3.8 vedu si MS kalendář a píšu si tam i nálady, sex… Ať vím kdy se mi co mění atd…

Tak to už bys test zkusit mohla., když už to je 13-14 dnů. Držím palce a dej vědět jak to dopadlo :) když tak zkus příště v období chuti na sex ovulační test, ať máš jistotu, že to souvisí :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 12:38

Tak si udělám tedy zítra ráno test a uvidím… Pak napíšu. Mě spíš napadlo, že to může být nějaký problém…

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 17.08.18 12:42
@Anonymní píše:
Tak si udělám tedy zítra ráno test a uvidím… Pak napíšu. Mě spíš napadlo, že to může být nějaký problém…

TAk pokud by to asi tak bylo delší dobu a nebo jsi měla jiné obtíže, tak bych určitě k doktorovi šla.

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 672 příspěvků 17.08.18 12:49
@Anonymní píše:

Problém to vyloženě být nemusí, někdy je běžné takové zašpinění při ovulaci a i při nidaci. Pokud by to ale nepřestalo, tak bych k doktorovi zašla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.18 06:46

Těhotná nejsem…Škoda, už jsem se těšila… Třeba jindy. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 09:04

To divný krvácení stále pokračuje :? Je to divný, ano mám velmi nepravidelnou ms, naposledy v červnu, ale pokaždé má moje tělo nějaké znaky, pocity, rituál… Začnou mě bolet prsa a vím že za dva týdny bude MS, jenže teď nic, nebolí mě prsa, břicho, vůbec nic necítím a když jdu na wc tak krev s hlenem :think: počkám ještě tento týden a kdyžtak zavolám dr
ještě zkusím klasiku, červené víno a teplou vanu, ovšem v tomto počasí u té vany polezu asi po čtyřech. Nikdy se mi tohle nestalo, nechápu co se děje

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 21.08.18 09:11

A test nic?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 09:13
@P4ja píše:
A test nic?

V sobotu byl úplně negativní, prostě ano žádný ten duch, nebo jak tady tomu holky říkají… Krásný čistý negativní test :think:

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 21.08.18 09:28
@Anonymní píše:
V sobotu byl úplně negativní, prostě ano žádný ten duch, nebo jak tady tomu holky říkají… Krásný čistý negativní test :think:

Tak to bych opravdu vyrazila k doktorovi a nezkoušej, žádné blbosti na vyvolání MS. Není to přece potřeba.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.08.18 07:19

Rozhodla jsem se, že dnes pojedu k dr. Je tam odpoledne, tak si zavolám a snad mě vezme, krvácení je trochu větší, než jen zabarvený hlen a je to světlá krev, takže čerstvá a můj mě včera tak vyděsil, ruznýma nemocema, že radši fakt pojedu. Napadla mě ještě prasklá cysta, ale to jsem měla několikrát a trochu mě vždy bolelo břicho…

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >