Rozená dvojčata v 32. týdnu

45
21.6.15 10:07

rozená dvojčata v 32 týdnu

Ahoj, jsem teď 32 týden s dvojčaty, chtěla jsem se zeptat, jestli jste. některá nerodila v tomto týdnu, jednovaječna dvojčata mají teď 1600 gramů takže obě váží stejně :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

151
21.6.15 10:53

Ahoj :) já jsem též ve 32 tydnu s jednovajkama tak mě taky zajima jestli tu někdo takovej je :) Doktorka mi řekla ze se začínám pomalu otevírat tak by mě každá zkušenost uklidnila :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5929
21.6.15 11:17

Tak týden už je to dobrý, jen by porod byl zybtečnou komplikací, byla bys od dětí oddělená, pravděpodobně by ses nerozkojila. Ale je odně velká pravděpodobnost, že by děti neměly žádnou zdravotní újmu do budoucna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.6.15 12:35

Ahoj, já mám dva kluky narozené ve 32 t. t. Jeden měl 1650 g a druhý 1700g. A v pohodě, zvládli to krásně. Takže kdyby na to došlo, neboj se :mavam: dneska už jsou velcí, šikovní a chytří. Přeji, ať to zvládneš v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.6.15 12:37

@saxsara @Denca1212 holky, kdyby jste chtěli cokoliv vědět, ptejte se. Mám kluky narozené ve 32t. t. A v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
21.6.15 13:17

Jee holky diky za zkusenosti :) A rodily jste cisarem? Tady cekam kloucky, vahu maji uz okolo 2kg kazdy, jsou hlavickama dolu, a doktor mi rekl ze kdyz nebudou komplikace a zacnu rodit bez vyvolani tak nevidi duvod proc nejit do prirozeneho porodu, ale cetla jsem ze je to dost rizikovy tak z toho mas celkem strach…Ja doufam ze to chvili jeste vydrzime byla bych nerada kdybych se nerozkojila :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
R2
3655
21.6.15 13:20

Já mám tak narozené holky, rodila jsem přirozeně, jedna 1450 druhá 1580, po porodu žádné komplikace nebyli, ale pak ano, radši at tam ještě chvíli zůstanou, a nekojila jsem, sice jsem mléko měla a odsávala jsem asi měsíc a půl, pak už to nešlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.17 10:16

@VeruBorůvka rada bych se te zeptala jak dlouho jsi byla pak v porodbici nam to hrozi ze budem rodit pristi tydeb coz budu ke konci 32tt cekam dvě holky mooc dekuni :srdce: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.11.17 15:44

@ValiMyska ahoj, kluci se narodili v druhé půlce srpna a domů jsme šli na začátku října. Takže si pobyli v nemocnici asi 6 týdnů. Ale šlo to, nebyla jsem ničím vázaná (kluci byli první dítka do rodiny), manžel za námi denně jezdil. To zvládneš, kluci mi dávali sílu a dneska, dneska jsou to kluci jako buci :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama