Bachovy esence a vliv na mimčo?

20.6.15 08:14

Bachovy esence a vliv na mimčo?

Ahoj, prosím ty zkušené z vás o radu.Od úterka beru Bachovky namíchané přesně na míru pro mě. Byla jsem u odborníka, takže žádná koupená směs. No a přesně od té doby se mi mimčo začalo více budit v noci a i o trošku hůř usíná. Ta lékařka mi tvrdila a všude jsem se to i dočetla, že to mohou kojící ženy bez problémů a že by to nemělo mít na nic vliv. Připadá mi to ale jako docela divná náhoda, prcek spí krásně už dobré 2 měsíce, jasně občas byla vyjímka, ale teď už je to několik nocí po sobě, prostě nevydrží tak dlouho spát, musím ho nakojit a pak zase usne.
Myslíte, že by ty kapky na něj mohli mít vliv?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

747
20.6.15 10:38

Kolik je mimcu???spanek se kojencum porad a hodne mění, bachovkam bych to neprikladala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.15 11:12

4 měsíce, defacto od šestinedělí spinkal tak, že se jen 1× budil na krmení, vydržel v tahu i 6-7 hodin, k ránu pak už míň, taky usínání paráda, zavinujeme do pleny a usínal téměř okamžitě-takže krása nesmírná
Věděla jsem, že se to asi púokazí, ale je mi divné že zrovna právě teď jak beru ty kapky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
747
20.6.15 11:18

U nas před 5. Měsícem se spaní uplne změnilo, na kojeni se budil jednou za noc skoro od narozeni…najednou jako kdyz utne a budil se co 2 hodiny, je to uplne normální, kór u kojenych deti…poslu ti i super článek o spaní miminek, jen co ho najdu..s téma Bachovkama je to jen náhoda, urcite se toho neboj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
747
20.6.15 11:21

http://www.mamila.sk/…ne-dojcenie/

U nas to taky začalo jeste před pul rokem a u spousty kamarádek stejne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.15 11:21

Super, díky za uklidnění, ráda bych je totiž brala, zdá se mi, že začínají pomáhat. Za článek budu ráda, díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.6.15 12:49

Taky kojim a kapu si Bachovky, navic je kapu i svoji dvoulete dceri a vse je ok. Jsou vhodne i pro deti a miminka, nic skodliveho, nic nabuzujiciho, naopak pokud to ma vliv, tak bych rekla, ze jedine pozitivni. Jak uz tady nekdo psal, spankovy rytmus se detem casto meni, jednou spi krasne, pak zase nespi.Zase prijde cas, kdy bude spinkat krasne. Je to jen shoda nahod :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama