Reklama

Rozestup pánve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 31.10.10 11:46
rozestup pánve

Ahoj, jsem v 6.tt a už týden mě bolí kostrč, nejhorší to je, když si přes den lehnu a pak se postavím, Samotný záda mě nebolí, ale mám pocit, jak kdyby se mě zadek- půlky rozjížděli ode sebe :oops: je to dost nepříjemný a bolestivý.
Je možný, že už takhle brzo, se pánev chystá na růst mimča? Taky jsem si všimla, že kalhoty co mě byli volný, sotva natáhnu přes zadek, ale nepřibrala jsem ani gram. Takže se mě fakt asi rozjíždí zadnice :nevim: kdy jste něco takovýho pozorovali na sobě?

Reklama

Reakce:

kacusek
Závislačka 3389 příspěvků 31.10.10 11:57

já se musím smát :lol: promin prej rozjíždí zadnice :lol: :palec: to se ti povedlo!! je to možný já sama na sobě nic nepozoruju,ale :nevim: je pravda že mě včera kostrč bolela :think: ale pak to přešlo a dneska nic… :nevim: a je možný že si děla víc místa…

Huffmanka
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 31.10.10 12:38

Kostrc me taky pekne boli. Zacalo to asi tak pred mesicem a jsem v 30 tt. Pokazdy kdyz si sednu tak hekam jak to boli. V prvnim tehotenstvi jsem tohle vubec nemela, ted ano. :-?

Jessie
Závislačka 3218 příspěvků 31.10.10 12:39

Ahoj, já to měla přesně jako ty, bolela mě kostrč a rozjel se mi zadek, takže třeba džíny jsem hodně brzo nedopla, ikdyž na váze jsem přibírala malinko. Trvalo to tak asi měsíc bych řekla, pak to přešlo a od tý doby dobrý …

Terrad
Extra třída :D 14535 příspěvků 31.10.10 12:51

Ahoj, nevím jestli je to v tomhle týdnu normální, ale mě tedy bolí kostrč šíleně. Ráno to ještě jde, ale večer už chodím jak důchodce a chvílemi mám pocit, že se musím buď zlomit nebo bloknout. :zed:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >