Rozestup pánve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 31.10.10 11:46
rozestup pánve

Ahoj, jsem v 6.tt a už týden mě bolí kostrč, nejhorší to je, když si přes den lehnu a pak se postavím, Samotný záda mě nebolí, ale mám pocit, jak kdyby se mě zadek- půlky rozjížděli ode sebe :oops: je to dost nepříjemný a bolestivý.
Je možný, že už takhle brzo, se pánev chystá na růst mimča? Taky jsem si všimla, že kalhoty co mě byli volný, sotva natáhnu přes zadek, ale nepřibrala jsem ani gram. Takže se mě fakt asi rozjíždí zadnice :nevim: kdy jste něco takovýho pozorovali na sobě?

Reakce:
kacusek
Závislačka 3389 příspěvků 31.10.10 11:57

já se musím smát :lol: promin prej rozjíždí zadnice :lol: :palec: to se ti povedlo!! je to možný já sama na sobě nic nepozoruju,ale :nevim: je pravda že mě včera kostrč bolela :think: ale pak to přešlo a dneska nic… :nevim: a je možný že si děla víc místa…

Huffmanka
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 31.10.10 12:38

Kostrc me taky pekne boli. Zacalo to asi tak pred mesicem a jsem v 30 tt. Pokazdy kdyz si sednu tak hekam jak to boli. V prvnim tehotenstvi jsem tohle vubec nemela, ted ano. :-?

Jessie
Závislačka 3218 příspěvků 31.10.10 12:39

Ahoj, já to měla přesně jako ty, bolela mě kostrč a rozjel se mi zadek, takže třeba džíny jsem hodně brzo nedopla, ikdyž na váze jsem přibírala malinko. Trvalo to tak asi měsíc bych řekla, pak to přešlo a od tý doby dobrý …

Terrad
Extra třída :D 14535 příspěvků 31.10.10 12:51

Ahoj, nevím jestli je to v tomhle týdnu normální, ale mě tedy bolí kostrč šíleně. Ráno to ještě jde, ale večer už chodím jak důchodce a chvílemi mám pocit, že se musím buď zlomit nebo bloknout. :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >