Rozjede se porod?

159
20.10.20 19:23

Rozjede se porod?

Ahoj holky, tak jsem v porodnici. Dneska jsem 37+5 a začal se mi rozjíždět porod. Akorát se zastavil na 3cm. Každopádně si mě tu nechali na pokoji, jelikož už nemám prý čípek žádný :pocitac: a partner odjel domů. Teď jsem byla na WC a všimla si hlenové zátky, ale spíše se začínám bát, že se porod nerozjede. Jsem prvorodička a nerada bych něco „prošvihla“, když už prý čípek nemám skoro žádný. :roll:
Cítím se teď fakt na houby. 😳 Měla jste to některá podobně? Můžou mě pustit domu, když jsem teda otevřená, čípek žádný, je tam Branka a hlavička už naléhá?? 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2971
20.10.20 19:26

@Kuky206 nechali si te tam, tak for pochybuji, ze te pustí. Prakticky jsi bez dvou dnů v termínu. Podle popisu bych řekla, ze moc dlouho cekat nebudes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
20.10.20 19:39

No já ti nevim, já mám placaty čípek už minimálně tři týdny, hlavičku pevně vstouplou a beham s tím normalne po světě. Otevřeny zatím asi ne, ale já raději už vaginální vyšetření v porodnici odmítla, aby me právě takto neprudili :mrgreen: :mrgreen: doktorka jen poznamenala, ze doufá, ze nejsem z těch, co běhají po světě s otevřeným cipkem a odmítají se nechat vyšetřit :mrgreen: :mrgreen: :P Což jsem přešla taktnim mlcenim, úsměvem a kroucenim hlavou :mrgreen: :P

A jsem druhorodicka, takže lze předpokládat, ze dítě vypadne rychleji. Doktor zmínil v ordinaci tehdy před těmi třemi týdny, ze by me nejraději poslal do nemocnice ležet, tak jsem vyvalila oci, řekla “no to ne :lol: ”, a stačilo slíbit, ze budu odpočívat doma :mrgreen: :nevim: A jak daleko to do ty porodky mas? Já teda popravdě nějak nevidím důvod tam byt, s otevřeným čípkem můžeš i přenášet :nevim: a na tři cm to není zas tak moc, najdeš tady v diskuzich spoustu holek, co to měly podobně.

Akorat je teď blby, ze ses nechala tam zavřít, pac kdybys odešla a ten porod se ti rozjel, tak by ses nevyhnula ustepacnym poznámkám ve stylu jakoze ti to říkali a měli pravdu a tak :nevim:

já sice mivam problémy s asertivitou, ale představa čekání v nemocnici na porod se mi dvakrát nezamlouvá, takže by ze me vypadlo automaticky něco jako u toho doktora, to šlo proste samo no :mrgreen: :P

Příspěvek upraven 20.10.20 v 19:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
20.10.20 19:44

Takže záleží, co chceš, jestli chceš hrozně moc domu, tak bez, nejsi tam v kriminále preci :nevim: a proč ležet v nemocnici, když nejsi nemocná, ze ano.

Pokud ale chceš mit od nich při porodu větší klid, tak bych se skoro priklanela i k tomu, abys tam už tedy zůstala, protože můžou mit kecy. Záleží, co ti vadí min ;)

Jinak týden už mas pěkný, dítě už je hotové, takže pokud s nim není žádný problém, tak se ničeho bát nemusíš. A co bys chtěla prosvihnout, ten porod? Neboj, určitě to nebude tak, ze se rano vzbudis a vedle tebe dítě :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
20.10.20 19:54

Mně asi ani nevadí tu být. Spíše abych tu nebyla třeba dva týdny :nevim: potřebuju doma řešit mateřskou, protože v papíře bylo něco špatně, tak mi posílají nový a musím jim ho poslat zpět, aby peníze přišly. :zed:
Teď zamnou byla PA, že čípek není žádný, že tam je branka a porodní cesty jsou připravené. Jen ty kontrakce chybí 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4080
20.10.20 20:01

@Kuky206 tak ti bych řekla že budeš za chvíli roditydny to nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
20.10.20 20:01

No to asi nikdy nevíš, ono ten čípek vazne moc neřekne o tom, kdy porod nastane. Muže to přijít ještě dnes, zitra, i za týden i třeba za dva :nevim:

A to já mivam někdy i celkem silné poslicky a časté už tak týden a porad to k porodu není a není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8569
20.10.20 20:22

Spis bacha na to, aby se to nerozhodli nejak popohnat, kdyz uz tam jsi… To oni asi budou chtit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
181
20.10.20 20:34

Myslím, že ti dají tabletku na vyvolání porodu, když už jsi trošku otevřená ale nejsou kontrakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
719
20.10.20 20:40

Jestli seš takhle otevřená a odchází hlenová zátka, tak budeš mít podle mě do víkendu miminko u sebe 🙂. Já tedy vždy porodila přesně za dva dny po jejím odchodu. Hlavně se nenech přesvědčit a nedávej si nic na popohánění!!! A můj tip, zacvič si, trošku se protahuj, super jsou kočičí hřbety právě ty kočičí hřbety mi rozjely porod po odchodu hlenové zátky. A hodně dělá i psychika, myslí na to, jak začíná porod a miminko sestupuje… Hodně štěstí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.20 20:46

Byla jsem na tom podobne, akorat teda druhorodicka ve 41+1. Jen jsme dojeli do porodnice porod se zastavil, otevrena na 4 cm. To bylo asi sest rano, pres den obcas kontrakce, ale spis nic nez neco. Odpoledne jsme se dohodli na pichnuti vody, protoze uz jsem to chtela mit za sebou. V pul pate mi to pichli a v sest bylo mimco na svete. Byl to ficak, ale jsem rada, ze to trochu popohnali a nemusela jsem tam lezet a cekat, co se stane ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60968
21.10.20 01:56

@Kuky206 však jsi v porodnici, tak čeho se bojíš? Já jsem už víc jak 14 dnů otevřená na 2 prsty a jsem s tím doma.. Porodnice hodina cesty.. První porod prekotny.. To je teprve bojovka.. Domů už tě nepustí, 3 prsty jsou prý moc, 2 max :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
21.10.20 02:12

To je pěkný, mně tu v porodnici říká každý něco jiného :lol: někdo, že mě domů nepustí, pak přijde jiná doktorka a ta říká, že když se to nezmění, domů mě pustí. Upřímně fakt nevím, co si z toho vybrat 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
21.10.20 07:35
@Kuky206 píše:
To je pěkný, mně tu v porodnici říká každý něco jiného :lol: někdo, že mě domů nepustí, pak přijde jiná doktorka a ta říká, že když se to nezmění, domů mě pustí. Upřímně fakt nevím, co si z toho vybrat 8o 8o

Tak cooo zatím nic, mimco se porad pece? Ono je to vazne hlavně na tobe, jestli reknes, ze chceš domu, tak te tam držet nemohou. Jestli tam chceš byt, tak ty papíry by mohl vyřídit za tebe i muž? Jen vyplnit a přinesl by ti to podepsat třeba :nevim:

A dělají tam s tebou něco speciálního krom toho, ze tam jsi? Co bys nemohla doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
21.10.20 19:11

@Semtex mimčo zatím nic a já jsem jim dneska podepsala papír, že odcházím domů na vlastní žádost. :nevim: mám bolesti v podbřišku jako by mě tam někdo šťoural nožem, ale to se podle mě už nezmění, když je malá hlavičkou už připravená. Ale rozhodla jsem se, že dávat si sprchu a chodit můžu i doma 8o jen doufám, že se to samovolně rozjede co nejdříve a bude to zamnou :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat