Rozlučka se svobodou - program

1715
14.8.15 12:31

Rozlučka se svobodou - program

Ahoj holky, potřebuju poradit. Příští sobotu mám Rozlučku se svobodou. Akce se bude konat na vesnici, kde máme chatu v místním bistru u tělocvičny. Bistro je nově rekonstruované, jsou tam o patro výše i prostory na spaní. Mám pozváno cca 12 holek, různé typy. Rozlučku si plánuju tak trochu sama, protože svědkové jsou zrovna té době na dovolené, a beru to tak, že to je spíš akce pro holky, které na svatební oslavě nebudou. Chtěla jsem nějakou nenucenou akci, proto jsem to naplánovala takto:
18:00 - začátek
poté přípitek
poté mám v plánu grilování (maso - vepřové, kuřecí, hamburgery, zelenina, hermelíny)
poté „volná zábava“
Já kupuji pivo (bečku, nealko, zeleninu, maso na grilování + nějaké tvrdé). Holkám jsem nabídla, že pokud mají chuť a čas mohou udělat také něco na jídlo - jednohubky, saláty, apod. Chytly se toho, a jsou ochotné + některé berou taky něco tvrdšího.
Každopádně nemám ráda řízenou a nucenou zábavu, ale některé zvané už se mě ptaly, jestli máme naplánovanou nějakou zábavu, což samozřejmě nemám…
Nevím, jestli mi nějakou „srandu“ připraví kamarádky, ale zajímalo by mě, jaký je Váš pohled na věc…mám naplánovat ještě nějakou zábavu po grilování příp. jakou…? Nebo to mám nechat tak s tím, že prostě něco popijeme, pokecáme apod. Jen podotýkám, že se holky mezi sebou moc neznají…
Prosím o vaše rady, postřehy, doplnění, na co bych neměla zapomenout…je to moje první a snad i poslední loučení se svobodou :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3063
14.8.15 12:36

@Sinquinita Ahoj, co jsem zažila rozlučku svou i kamarádek, tak nikde nebyla nachystaná zábava. Prostě se něco popilo, pojedlo, pokecali jsme a zatancovali si. Vždy jsme se dobře bavili. Zábava byla nachystaná až na svatbu, ale tu organizoval někdo jiný než svatebčané. Když měla rozlučku kamarádka, tak jsme jí nachystali překvápko na pobavení, ale ona jen zamluvila restauraci a jídlo. Pokud se neznají, tak by byla třeba fajn nějaká seznamovací hra, ale zrovna mě žádná nenapadá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26873
14.8.15 12:47

@Sinquinita
Rozlučku si plánuješ sama?

No takhle… já plánovala kamarádce. Bylo nás 13 holek, na všechny mi dala kontakty, psaly jsme si na FB ve veřejné zprávě pro zúčastněné. Nejdřív jsem zorganizovala plavbu parníkem po Vltavě s rautem aby jsme se napapkaly a pak jsem měla měla rezervaci salonku na dikostéce a striptéra na půlnoc.

Jako zábavu jsem nevěstě vymyslela pět úkolů, které když splní tak za to dostane dárek. Koupily jsme jí dohromady vibroša.

Úkoly byly typu, pozvi nějakého kluka na panáka, získej od cizího kluka pusu, přemluv barmana ať ti namíchá drink zdarma, získej tři autogramy cizích kluků na tělo (lihovkou samozřejmě :mrgreen: ) a tak… :mrgreen:

Na splnění měla do půlnoci… takže volno, na pohodu… byla sranda…

Ale sama sobě si organizovat? Mno, tak pokud ti nic nepřipravěj holky tak předpokládám, že bude volná zábava, pokecáte, opijete se a prostě babinec… však to nemusí být epes ráres no. Hlavně když je super parta :hug: :pankac:

Příspěvek upraven 14.08.15 v 16:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81866
14.8.15 13:23

Žádný program jsem neměla přichystaný, jen jídlo, pítí a pak se to rozjelo samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2546
14.8.15 14:12

Co jsem vždycky byla na nějaké rozlučce tak program vymýšlely pozvané, nevěsta program nevymýšlela. Vymyslela se pro nevěstu nějaká hra, koupilo se ji dárek a pak už se zábava vždy podle situace rozjela sama :) Taky jsme se nikdy všechny navzájem neznaly a o všem jsme se domlouvaly np. prostřednictvím facebooku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
14.8.15 15:43

Jasně, holky…chápu, že znáte jenom rozlučky, které plánují kamarádky, ale to jsem právě nechtěla. Navíc na všech rozlučkách, na kterých jsem byla, vždy si to plánovaly budoucí nevěsty samy. Nechci plnit žádné úkoly, dávat v hospodě pusy za peníze nebo mít striptéra, proto si raději sama zorganizuju akci, která bude klidná, něco pogrilujeme, popijeme, pokecáme…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3063
14.8.15 15:56

@Sinquinita Já bych po přečtení příspěvků spíše řekla, že všude si to organizují nevěsty sami (kromě @AdLa12 ) :think: Nevěsta připraví nebo objedná jídlo a pití a kecá se. Nevěstě se připraví překvapení či dárek, nic takového jako striptér, úkoly atd. To jsem nikde nezažila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26873
14.8.15 16:13
@Sinquinita píše:
Jasně, holky…chápu, že znáte jenom rozlučky, které plánují kamarádky, ale to jsem právě nechtěla. Navíc na všech rozlučkách, na kterých jsem byla, vždy si to plánovaly budoucí nevěsty samy. Nechci plnit žádné úkoly, dávat v hospodě pusy za peníze nebo mít striptéra, proto si raději sama zorganizuju akci, která bude klidná, něco pogrilujeme, popijeme, pokecáme…

V tom případě není co řešit… máš hotovo, ne? :kytka:

Neměj strach, ono se to samo nějak vyčábří a jistě to bude super. Hlavní je, že se uvidíš se svými kamarádkami a ony tam budou pro tebe a s tebou. Určitě si užijete prima večer :hug:

Jo a - mnoho štěstí do manželského života :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
17.8.15 09:50
@AdLa12 píše:
V tom případě není co řešit… máš hotovo, ne? :kytka:

Neměj strach, ono se to samo nějak vyčábří a jistě to bude super. Hlavní je, že se uvidíš se svými kamarádkami a ony tam budou pro tebe a s tebou. Určitě si užijete prima večer :hug:

Jo a - mnoho štěstí do manželského života :kytka: :hug:

Děkuju za optimistickou zprávu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1696
23.8.15 08:51

Ahojte holky :mavam: Chtěla bych se zeptat na Váš názor. Jsem v začátku těhotenství a máme v říjnusvatbu. Plánovala jsem rozlučku s kamoškama. Tourde bar, limuzína a podobně. Všechny se na to moc těší. Chtěli jsme všem těhotenství oznámit až na svatbě, kamošky ty by to tajit nevydržely. Tak teď nevim, co dělat. Když nebudu na rotlučce z ničeho nic pít, docvakne jim to. Zrovna já, taková ranařka :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama