Vtípky svatebních hostů

Anonymní
8.8.15 11:20

Vtípky svatebních hostů

Ahoj, chtěla bych se spíše svěřit. S partnerem jsme zasnoubení už opravdu dlouho. Brali jsme to jako další krok, s tím, že se vezmeme až se vezmeme. Nedávno jsme začali pomalu plánovat svatbu. Moc se na ní na jednu stranu těším, ale dost mě děsí takové ty „zábavy“ na účet novomanželů. Myslím takové to řezání, chomouty, koule na nohou atd. Možnosti by byli samosebou požádat je, aby to neorganizovali, nebo je nezvat. Jde o partnerovi kamarády z klubu, jsem zvyklá na ty jejich vtípky na oslavách, nebo jiných akcích, ale tady mě to prostě děsí, jelikož na mě bude koukat tolik lidí :(. Domluvit se jim nedá, jsou prostě takoví, zároveň je tam chci, jelikož vím že mému milému na tom opravdu záleží. Jsou to jeho nejlepší přátelé.

Děkuji těm co dočetli a budu moc ráda pokud i zareagujete.
Nevěsta

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12152
8.8.15 11:23

A co ženich? On by je nedokázal usměrnit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7932
8.8.15 11:30

A jde se s nima domluvit na nějaké rozumné variantě? Že by jim třeba ženich řekl - hele, jestli chcete něco připravit, tak hlavně ne chomout a kouli :think: :nevim:

Ono je blbý, když to novomanželé nechtějí, pamatuju si jednu svatbu, kde dali ženichovi hned před radnicí chomout, nevěstě bič (to by ještě šlo), ale hlavně mu dali kouli na nohu, zamkli a klíček hodili do tupláku piva :zed: Nutit novomanžele vypít hned po obřadu tuplák mi přišlo fakt přes čáru, akorát jim z toho bylo blbě :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.15 11:42

@radúna Většinou je to spíš nakopne bavit se víc.
@chaarleene To máš asi pravdu, ještě to s ním proberu, co si myslí on. Jinak ten tuplák, jako bych je v tom viděla. Přesně tyhle zlepšováky jsou nejhoší :nevim:.

Nechci aby to vypadalo, že jsem studený čumák, kdyby to bylo jako úkoly pro všechny, tak mi to nevadí, ale aby se všichni bavili jen tím, že nám „znepříjemňují život“.

• Nahlásit
  • Citovat
56906
8.8.15 11:46

A proč Ti to vadí, však takové věci se na svatbě očekávají.. chlapovi řekni, ať Ti nezničí šaty, účes a víc bych neřešila :think: oni Ti nechtějí ublížit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12152
8.8.15 11:56

Zakladatelko, dobře, tak jinak: Jak by takové fórky na vaší svatbě bral nebo nebral Tvůj nastávající? Cítí to taky tak jako Ty? Nebo mu vtipy přátel nevadí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin

Já jsem na tyhle zábavy alergická, i na cizích svatbách mi to přijde neskutečně trapné. Takže tě chápu. Vysvětlila bych to manželovi, ať si s nimi promluví, že ti na tom fakt záleží - je to tvoje svatba a dospělí lidi by to měli akceptovat. (Jste dospělí, že jo? :mrgreen: )

Můj bratr zase řekl, že bude souhlasit se svatbou na vesnici, odkud pochází jeho žena, pokud nebudou žádné takovéhle „tradice“ (jsme asi nějaká nudná rodina), a nebyly.

• Citovat
  • Upravit
Anonymní

@martina.se Já se prostě v takovýchto situacích necítím, nevím, jak to jinak vysvětlit. A oni i jinak vymýšlí takové vtípky, tak se bojím, že ty tradičnější věci ještě vyšperkují…

• Nahlásit
  • Citovat
10749
8.8.15 12:06

Normálně bych je požádala, aby nic neorganizovali, ještě líp, kdyby je požádal partner.
A pokud by to byli takoví retardi, že by něco zkusili, tak s nimi nehraju - např tuplak se dá vylejt, a na hostinu můžou zapomenout.
Jsem zlá a agresivní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kerrankin
8.8.15 12:08
@Knihomyš píše:
A pokud by to byli takoví retardi, že by něco zkusili, tak s nimi nehraju - např tuplak se dá vylejt, a na hostinu můžou zapomenout.
Jsem zlá a agresivní.

Přesně tak, já bych se toho prostě neúčastnila :nevim: Ale nejdřív bych teda jim/partnerovi zdůraznila, jak je to pro mě důležité.

• Citovat
  • Upravit
1218
8.8.15 12:12

Zakkladatelko, já ti rozumím, já si tohle na své svatbě taky nepřála, a to jsem jinak opravdu veselá kopa. Prostě svatbu beru jako něco komorního, kam se tyhle vtípka a rádobyvtípky moc nehodí. Nic nemám proti tradičnímu jezení z jednoho talíře, nebo zametání střepů, ale chomout, koule na noze- to mi fakt vtipné nepřipadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.15 12:12

@kerrankin Dospělí jsme :mrgreen:, jsem ráda, že nejsem „nudná“ sama.
@radúna On by mě bránil, sám mi řekl, že pokud nechci, tak je zvát nebudem, ale já vím, že by byl moc rád kdyby tam s ním byli. Klidně s nimi promluví, ale jestli to s nima hne, je otázka.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.8.15 12:13
@ropucha 02 píše:
Zakkladatelko, já ti rozumím, já si tohle na své svatbě taky nepřála, a to jsem jinak opravdu veselá kopa. Prostě svatbu beru jako něco komorního, kam se tyhle vtípka a rádobyvtípky moc nehodí. Nic nemám proti tradičnímu jezení z jednoho talíře, nebo zametání střepů, ale chomout, koule na noze- to mi fakt vtipné nepřipadá.

Přesně tak se k tomu stavím. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
69004
@martina.se píše:
A proč Ti to vadí, však takové věci se na svatbě očekávají.. chlapovi řekni, ať Ti nezničí šaty, účes a víc bych neřešila :think: oni Ti nechtějí ublížit..

Tak je to její svatba a tedy by měla být po jejím. Já tohle taky nesnáším, předem bych to řekla a udělet to někdo, tak ho regulérně vyhodím a ať si ostatní myslí co chtějí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749

@kerrankin nejdůležitější je shodnout se v tom s partnerem. však vyřadit se můžou při rozlucce se svobodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama