Roznos letáků - jak začít?

78
6.8.13 14:20

Roznos letáků- jak začít?

Ahoj všichni,
chtěla bych jen trochu poradit, chtěla bych začít roznášet letáky, jen pořádně nevím, kde se o tu práci hlásit…na netu mi to nic moc nenašlo- máte nějaké zkušenosti?
děkuju za odpovědi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5725
6.8.13 14:28

Chceš to jen jako brigádu?
Dívala ses na jobs.cz ? Tam toho bývá nejvíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3156
6.8.13 14:30

Já roznášela pro kaufland, sami měli u nás ve vesnici nálepky, že hledají, po zkušenostech musím říci, že kaufland platí nejvíce, ostatní markety to mají přes českou distribuční a mají podle kusu, třeba za 0,2halíře za kus nebo tak. Já jsem měla pevnou taxu 500 za jeden roznos - ta česká má tak 250,–. celá vesnice asi 5 hodin chůze s kočárkem. Ale za každého počasí. Také se to velmi kontroluje, takže se to nedá „odrbat“. KOntroly chodí k jednotlivým náhodným domům. Většinou těm okrajovým, kde se mi nikdy nechtělo.:-)Takže bych zavolala na kaufland a nechala se přepojit na distribuci etáku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
6.8.13 14:44

@wiana82 kamarádka před lety vzala leták, opsala si telefonní číslo, zavolala a začala roznášet.
Ale pozor dle mě je to poměrně náročná práce za opravdu malý peníze. Strávíš tím hromadu času, protože je dobrý si letáky roztřídit, roznáška je taky pěkná makačka a pro nepřízeň počasí, tě nikdo neomluví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
6.8.13 14:49

..umím si představit, co to obnáší a neodrazuje mě to…jsme jen teď v takové situaci, že každý peníz měsíčně navíc by byl dobrý a tohle má jednu velkou výhodu, že je to časově flexibilní- můžu si to roznosit až třeba po večeři apod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6437
6.8.13 14:59

@wiana82 Ahojky, já roznášela i v noci po odpolední směně :D ale to jsem ještě neměla dítko… Vzala jsem sebou na vyvenčení moje dvě fenky, tak jsem se nebála :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
20.9.13 12:43

…jen píšu jak to dopadlo…roznáším letáky pro poštu- ale teda nevím jak dlouho to vydržíme- musím pro ně dojet 3×týdně a většinou jich dostanu kolem 4000ks-takže pro ně musím autem, jelikož k busu bych to ani nedotáhla…napsala jsem ještě na českou distribuční a kaufland- ale ten jen tak nevyjde, protože to tu nosí dědula už 4 roky a asi se toho jen tak nevzdá…no, jsem jen zvědavá kolik za to bude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
5.10.14 19:18

Zdravím oživuju diskusi. Páč dnes mě návozce vytočil do běla.
Normálně nám letáky naváží někdo jiný ale ten má dovolenou takže tak. Je tady zástup a už minulý týden mi chbělo minimálně 40 Penny Marketů a 60 hrušek. Další pondělní rozvoz chbyělo zas uni Hoby a Baumax pak dovezl letáky na roznos co má být ukončen dnes až dnes ráno. (máme tři úseky) a dnes dovezl i letáky na další roznos s tím že nedal 400ks Teska prý je někde ztratil No to je už moc a jako bonus mi tvrdil že úseky co máme ty tři jsou naskládané za pět minut (skládáme cca 1200 sad) a roznesené rovněž tak. Tak mi šéfová co pomáhá Zlínské koordinátorce poradila ať napíši oficiální stížnost na toho zastupujícího návozce Jo ještě bych zapoměla nedal mi na poslední roznos Zikado noviny to bbude ještě veselé ale můj dotaz jak tu stížnost napsat? Nechci když bude mít náš návozce dovolenou aby jezdil tenhle. Jen dodám když jezdí ten náš návozce nikdy problém není díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ya-ya
5.10.14 19:50

Koukám, že roznos letáků, je docela věda, nejdřív schranky moc vysoko, ted zase málo letáků. :roll: a psaní stížností na kdekoho, ti jde taky dobře :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
5.10.14 22:01

:-D

Vyborná práce :-D

• Nahlásit
  • Citovat
17.8.15 20:57

Ahojky maminky, rada se taky s vámi podělím o zkušenost,16.2 se mi narodil chlapeček, který hned potom co se narodil tak se zahadou sklouzl do křečí a nikdo nevěděl co se stalo, a tak jsme byli na jipce pak dlouho nic. a ted se nám nám vratili krmíme, hrajeme si a najednou bum jakoby se lekne a celým tělem se zatne s přitom rozhodí ruce, stavy jsou bleskový. a začína se vracet do stadia 6měsíčního dítěte možná taky skoro novorozence vím jen něco epileptické projevy, Závěrečná diagnóza zatím není známá a lékaři pořad patrají. Abych Davídkovi
pomohla tak jsem zašla na centralu kauflandu který mám nejblíže a zařídila jsem brigadu roznos jejich letaků, a pak si mě vyhledal inspektor a pomohl snažím se brigadu udržet ale lidi s rajonu který mám v peči od kauflandu tak blbnou vyhodí a pak říkají že kauflady nepřišli a nevím jak to řešit aby davídek o peníze nepřišel přítel říkal že by zkusil i víčka. který jsme ješte nezkusili

Příspěvek upraven 26.08.15 v 09:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ya-ya
17.8.15 21:08
@Michaela Xena píše:
Ahojky maminky, rada se taky s vámi podělím o zkušenost,16.2 se mi narodil chlapeček, který hned potom co se narodil tak se zahadou sklouzl do křečí a nikdo nevěděl co se stalo, a tak jsme byli na jipce pak dlouho nic. a ted se nám nám vratili krmíme, hrajeme si a najednou bum jakoby se lekne a celým tělem se zatne s přitom rozhodí ruce, stavy jsou bleskový. a začína se vracet do stadia 6měsíčního dítěte možná taky skoro novorozence vím jen něco epileptické projevy, Závěrečná diagnóza zatím není známá a lékaři pořad patrají. Abych Davídkovi
pomohla tak jsem zašla na centralu kauflandu který mám nejblíže a zařídila jsem brigadu roznos jejich letaků, přítel říkal že by zkusil i víčka. který jsme ješte nezkusili

a dal?
chlapeckovi hodne zdraví :kytka:

• Citovat
  • Upravit
26.8.15 09:40

pomohla tak jsem zašla na centralu kauflandu který mám nejblíže aby pomohli a pak si mě vyhledal inspektor, není to lékař ale i přesto pomohl tím že roznesu jejich letáky kaufland a za to dostaneme peníze. snažím se brigadu udržet ale lidi s rajonu který mám v peči od kauflandu tak blbnou vyhodí a pak říkají že kauflady nepřišli a nevím jak to řešit aby Davídek o peníze nepřišel přítel říkal že by zkusil i víčka. který jsme ješte nezkusili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.8.15 09:47

Moc děkujeme. Taky mě jedenou návozce vytočil dal nám málo kaufladů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie