Roztrhaná pláštěnka

830
28.12.05 10:36

Roztrhaná pláštěnka

Ahoj holky,

mám pláštěnku na kočár a trhá se mi v místě u toho textilního lemu, neporadíte některá, jak ji spravit? Obávám se, že slepení izolepou asi moc držet nebude, protože to je hnedle vedle toho lemu.
Máte některá nějaký fígl? :)

Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

830
28.12.05 14:42

Vytahuji z archivu, ozve se někdo?? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
28.12.05 14:58

Smokie,

nepomůžu, neporadím, protože mně se dělá to samé … :x Hlavně že máme „značkovou“, šitou přímo na Inglesinu :roll: Chystám se poprosit babičku, jestli by se na to nemrkla šicím strojem …

Timeaa a Áda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
28.12.05 15:49

To mě taky napadlo, ale nevím, jestli se to nebude trhat znova. Ikdyž tohle se roztrhlo o jeden čudl na kočárku, takže samo by se to třeba nemuselo trhat. Zkusím zkloubit obě varianty, izolepu a ještě prošít strojem :D .

Dík, Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
28.12.05 16:30

holky, zalepte jí normální průhlednou izolepou. Neni to skoro vidět a drží to. Zdar…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
28.12.05 16:38

Ono je to právě na místě hned vedle toho textilního lemu, takže v mém případě to na druhé straně není kam přilepit, ale snad to nějak půjde, hlavně aby se to netrhalo dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
28.12.05 17:19

Ahoj Smokie,

mne se osvedcilo opravovat plastenku ne izolepou, ale slabou textilni naplasti( takova ta se zubatym okrajem) a pak to prosit v ruce…pokud je to kolem lemu, zkusila bych lem naparnout a opravene misto soupnout pod nej a znovu prosit, ale lepsi je v ruce…je to sice piplacka, ale zatim to drzi

m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
28.12.05 17:31

Míšo, dík :D ,
na Tebe dám :D , sice se mi to zdálo jako krajní řešení, ale asi to tak bude nejlepší.

Pá S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama