Rozvržení 12 hodinových směn

Anonymní
26.8.21 14:08

Rozvržení 12 hodinových směn

Ahoj, pracuji ve zdravotnictví na 12hod směny. Za měsíc mám cca 15 směn s tím, že často sloužíme 4smeny a pak třeba dva dny volno, někdy jen jeden den a zase směny.. :roll: Jsem z toho unavená, teď v srpnu jsem měla týden dovolenou a stejně jsem napracovala k tomu 15 směn :( Kdo pracujete v tomto provozu, máte taky takto směny?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
179
26.8.21 14:18

Take delam 12 hod smeny, nektere dny dokonce 14h (8-22h). Mam 3-4 smeny po sobe a pak par dni volno. Za me naprosto super :palec: Protoze porad mam dost volna a navic usetrim cas i cestovanim do prace. Lepsi nez pracovat po-pa 8 hodin, cesta do a z prace celkem 2 hodky, takze jsem stejne pokazde prijela domu az vecer. A dva dny volna o vikendu je malo. V klasicke praci, kde delas 8 hodinovky mas vetsinou 8 dni volna v mesici (soboty a nede), kdezto uz 12 hodinovych smen je to 14-16 dni volna a to je dost znat. :palec: Navic si muzes zaridit doktory, urady apod veci, ktere o vikendu neudelas. Ja uz bych nemenila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4336
26.8.21 14:33

Před těhotenstvím jsem delala po-ct 9 hodin denně na ranni, v pátky 24h a soboty noční 12h. Neděle jsem dospavala, věnovala se domácnosti a hlavně dětem. 15 dvanáctek by byla krása, kdyby mi to pokrylo životní náklady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.21 14:43

Manzel ma 12h (ne zdravotnictvi) a ma 2× denni 2× nocni 4× dny volna. A porad dokola, je to fajn, ma vlastne 50% casu volno + dovolena.

• Citovat
  • Nahlásit
6049
26.8.21 15:08

Tak proč to nezměníš? Já taky dělám ve zdravotnictví a 12 mi zcela vyhovují. Proboha dopoledne volno, bez dětí a manžela :mrgreen: ted jsem na mateřské, ale i tak dělám již rok a mám cca 5-9 směn v měsíci. Ano, pracovní víkendy jsou na hov.no, ale jen přes léto, pak dalších 10m funguji fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
26.8.21 15:12

15 dvanáctek je ve zdravotnictví krása. U nás když nejsou lidi (dovolene, nemoc, OCR apod) tak se dělá klidně 18-20 směn. Někdo tam holt být musí no. Můžeš jít dělat někam na ranní, ale to tam budeš každý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2623
26.8.21 15:17

Každého koho znám včetně mě a dělá dvanáctky, tak dělá půl měsíce a půl měsíce volno. Stejně jak ty. Proč se nedomluvis na kr/dl týdnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3303
27.8.21 09:19

My jedeme klasicky krátký/dlouhý týden a dvanáctky máme max. 3 za sebou. Vyhovuje mi to, rok jsem dělala jen ranní po - pá, protože jsem si myslela, že mi to sedne líp a bude se mi líp kloubit pracovní život s osobním. Ale za mě směny lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat