Ručně vyrobený dárek pro přítele

Anonymní
20.5.20 16:10

Ručně vyrobený dárek pro přítele

Ahooj… Přítel má brzy narozeniny a vymýšlím dárek. Chtěla bych něco milého, ručně vyrobeného, z lásky,… Napadají mě obálky „otevři mě když…“, ale říkám si, jestli to není už ohrané, ale nevím. Nemáte nápady na něco podobného?…Mne je 18 let, příteli něco málo přes 20. Jsme spolu docela krátce, zatím spolu tedy nebydlíme. Vše co chce, tak si koupí, vydělává si dobře, tedy větší radost mu udělá něco z lásky ode mě.
(Mýdla, potisky triček, polštářků - to prosím ne. To je ohrané daleko více než obálky, nad kterými váhám :(… Chtěla bych něco více originálního, vkusného,.. nevim :))) Budu ráda za každý tip.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

238
20.5.20 16:28

Já vyráběla pro přítele lapač snů a kupovala jsem na doplnění knížku: Co na tobě miluju - tu doporučuji, stojí do 2 stovek a přítele rozbrečela. Jen počítat s tím, že to je náročné na čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
783
20.5.20 16:36

A co mu upéct dort?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7909
20.5.20 16:38

Co něco takového https://cz.pinterest.com/…93464040241/ Já to dělala muži k výročí, na každém bločku byla jedna věc, co na něm miluju… Ale jsme spolu už roky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9810
20.5.20 17:23
@Ba-stet píše:
Co něco takového https://cz.pinterest.com/…93464040241/ Já to dělala muži k výročí, na každém bločku byla jedna věc, co na něm miluju… Ale jsme spolu už roky…

Jestli jsou spolu „docela krátce“, tak aby se spíš nelekl… Ale jinak to vypadá dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
20.5.20 17:27

Neznám náturu přítele, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že kluci ocení spíš praktické věci. Jasně, je tam ten úmysl že je to upřímně a z lásky, ale volila bych spíš něco, co souvisí s jeho koníčkem, nebo lístky někam, nebo společný zážitek. Jsi mladá, tak asi nemáš peněz nazbyt, ale určitě na něco přijdeš. A jak píšeš, ty polštářky a hrnečky, to fakt ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7909
20.5.20 17:28

@ivašot. Jj, proto píšu, že jsme spolu věky (taky byla fuška to vymyslet, je to myslím kolem 70 kousků). Zas pro mladý se hodí ta původní erotická verze :D :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
173
20.5.20 17:48

Já, tehdy ještě příteli, koupila tuším v Kiku obyčejnou skleněnou dozu s vickem, na tu jsem nalepila papirek s popisem „důvody, proč tě miluji“, a vevnitř byla hromada minirulicek z papiru, každá zvlášť zavazana jutovym provazkem na maslicku a na každém papírku byl napsaný jeden důvod.. Ač je pragmatik, byl z toho nadšený, má rád ručně vyrobené dárky a hrozně ho bavilo rozdělavat každý ten papírek, byl zvědavý, co na něm bude napsáno. Dodneška to má schované :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 18:27

Vytiskla jsem společné fotky z různých výletů, momentky a tak. Rozstříhala, nalepila jako koláž a dala do rámečku. Udělalo mu to radost, má to na stole v kanceláři.

• Nahlásit
  • Citovat
1296
20.5.20 20:31

Upekla bych mu dort :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
21.5.20 00:22

Dortem sem vždycky potěšila. Jde udelat slanej i sladkej. Záleží co má přítel radši :D A co posledně mělo úspěch byla kniha poukázek. Koupila sem barevné čtvrtky, nastrihala, svazala stužkou a fixem tam napsala nějakou maličkost ala namasiruju ti záda, uvařím oblíbenou večeři, dnes pijes a já řídím atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.20 09:03

Já jsem rukodělny antitalent. Řeším to dárky kvalitními.. K vánocům dřevěné hodinky s venovanim a teď k narozeninám dřevěnou krabičku a uvnitř přírodní kosmetika

• Nahlásit
  • Citovat
1387
21.5.20 09:36

Já jsem tyhle dárky vyráběla taky, ale bylo mi asi 16, pritelovi o 2 víc. Dělala jsem vždy na narozeniny, výročí nebo vánoce, třeba dozu se 365 důvody, proč ho miluji, pak kartičky s různými úkoly pro mě (obejmuti, masáž, atd.) a vyráběla jsem úplně celou ručně knížku, kde byly naše fotky, obrázky věci, co máme rádi, vzpomínky, datumy, naše slova, ode dne kdy jsme se potkali, hodně jsme spolu v tu dobu cestovali, takže to bylo velmi pestré a tunila jsem to mnoha materiály, knoflíky, malovala jsem do toho, sama to vázala. On v ní pak pokračoval. Byla fakt krásná a doufám, že ji někdy ještě uvidim. :srdce: teď ve 24 si na to přijdu stará, v 18ti ještě dobrý, zalezi i na tom jaký je přítel. :kytka:

Příspěvek upraven 21.05.20 v 11:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.20 09:36
@Anonymní píše:
Ahooj… Přítel má brzy narozeniny a vymýšlím dárek. Chtěla bych něco milého, ručně vyrobeného, z lásky,… Napadají mě obálky „otevři mě když…“, ale říkám si, jestli to není už ohrané, ale nevím. Nemáte nápady na něco podobného?…Mne je 18 let, příteli něco málo přes 20. Jsme spolu docela krátce, zatím spolu tedy nebydlíme. Vše co chce, tak si koupí, vydělává si dobře, tedy větší radost mu udělá něco z lásky ode mě.
(Mýdla, potisky triček, polštářků - to prosím ne. To je ohrané daleko více než obálky, nad kterými váhám :(… Chtěla bych něco více originálního, vkusného,.. nevim :))) Budu ráda za každý tip.

Jako muž moc tyhle ručně dělané dárky nemám rád. Nepraktické lapače prachu. K tomu obavy, abych se náhodou netvářil špatně u rozbalování, aby to neurazilo. Protože ta vyznání lásky a podobně jsou mi nepříjemná. Topil bych se v medu.

Já raději něco praktického, nebo jídlo. A nesnáším překvapení a poukázky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
21.5.20 10:06

Souhlas. Jídlem se nic nezkazí a vždy potěší :lol:  :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu