Masové korýtko

14
7.5.20 06:08

Masové korýtko

Prosím, potřebovala bych poradit. Budu slavit narozeniny a protože nás bude moc, tak chci objednat masové korýtko. Jenomže mám dilema, přece jen se nejedná o malou částku a nabídka je obrovská a já nevím, kde ho objednat. Poradíte někdo, kde jste byli opravdu spokojeni a všichni si pochutnali? Jsem z Havířova, takže ideálně Havířov, Ostrava, Karviná a okolí :) děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9775
7.5.20 06:54

A není jednodušší se jít domluvit do nejbližší restaurace, kde jste spokojeni, aby vám tohle udělali? Jakože nachystali spoustu druhů mas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.5.20 07:37
@Cenarius píše:
A není jednodušší se jít domluvit do nejbližší restaurace, kde jste spokojeni, aby vám tohle udělali? Jakože nachystali spoustu druhů mas.

Vidíte, to mě vůbec nenapadlo. Zkusím se tam zeptat. Děkuji za tip :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2824
7.5.20 08:00

Jsem taky odsud a hodně lidí jezdí do Polska, tam je cateringova firma, kde si z katalogu objednas, co chceš a oni ti to pak přivezou včetně nádob, které to udržují teplé.. Ale teď, jak jsou hranice zavřené, tak to asi nepůjde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
7.5.20 09:28
@Beckyttine5 píše:
Jsem taky odsud a hodně lidí jezdí do Polska, tam je cateringova firma, kde si z katalogu objednas, co chceš a oni ti to pak přivezou včetně nádob, které to udržují teplé.. Ale teď, jak jsou hranice zavřené, tak to asi nepůjde..

No teď bohužel. Ale je to škoda, protože Poláci tohle zrovna umí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat