rukavice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hvezdulinka
Nováček 3 příspěvky 23.11.08 15:14
rukavice

Maminky,
poradíte mi, kde koupit přes e-shop rukavice pro roční dítě, ale vypadáme spíš na roku a půl.
Ráda bych prsťáčky, ale nepohrdnu ani jinýma. sice moje dítko ještě chodí za ručičku, tak by se mě špatně drželo, ale hlavně ať mému cipískovi není zimina.
Chcu pro svého cípíska jak slabší, tak silné.

Poradíte, prosím?

Krásnou neděli

Reakce:
Amira
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 24.11.08 13:37

Ahoj, zkusila bych H&M tam jsme pokaždé jak rukavice tak i čepice vybrali. :lol:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.09 21:56
rukavice

Ahoj,

my jsme koupily tyto
http://www.veseledite.cz/…-p-1141.html
a jsem s nima velmi spokojená, nebo spíš moje dítko. Můj cvrček má vel. 86 a rukavičky jsou Nám sice volnější, ale jsou krásně teploučké a chvilinku s Námi porostou.

myskapiska

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >