Růst prsou ve 27 letech a chuť na bílkoviny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
123123456
Nováček 10 příspěvků 24.04.19 18:40
rust prsou ve 27 a chut na bilkoviny

Zdravim,
uz asi 2 mesice mi porad rostou prsa. Na za zacatku jsem si myslela, ze bych mohla byt tehotna, s pritelem se uz snazim, ale zatim jsem MS dostali a testy vychazi negativne. Ale presto, prsa se mi zvetsuji a do toho mam takou neodolatelnou chut na jidlo bilkovinneho charakteru-vajicka, proteinove tycinky, fazole…apod. Mate s timto nejakou zkusenost? Ja mam za to, ze prsa rostou tak do 20… nejak si spojuju ty chute s rustem prsou, ale cele se mi to nejak nepozdava.

Reakce:
moncicak123456
Stálice 66 příspěvků 24.04.19 18:45

@123123456 Jo kamarádce prsa narostla i po dvaceti.. ale i zadek a celkově tak všechno :lol:

123123456
Nováček 10 příspěvků 24.04.19 18:46

Tos to mne zatim este ne, nastesti. dokonca sem aj zhubla, aj kdyz jim vsecko:-D asi spalim moc kalorii premyslenim v praci:-D

Russet
Neúnavná pisatelka 15753 příspěvků 24.04.19 18:50
@123123456 píše:
Zdravim,
uz asi 2 mesice mi porad rostou prsa. Na za zacatku jsem si myslela, ze bych mohla byt tehotna, s pritelem se uz snazim, ale zatim jsem MS dostali a testy vychazi negativne. Ale presto, prsa se mi zvetsuji a do toho mam takou neodolatelnou chut na jidlo bilkovinneho charakteru-vajicka, proteinove tycinky, fazole…apod. Mate s timto nejakou zkusenost? Ja mam za to, ze prsa rostou tak do 20… nejak si spojuju ty chute s rustem prsou, ale cele se mi to nejak nepozdava.

No, mně se prsa od dvaceti taky ještě zvětšily… :roll: Buď ráda, že tě nehoní chuť na sladké. Já při těhotenství mohla pořád česnečku a měla jsem chuť na chlebíčky, které jinak nemusím. Jestli je test negativní a MS nepřijde, zkus znovu test a pak leda tak lékaře.

Váš příspěvek
Reklama