Růžový výtok a bolest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nichnich
Stálice 79 příspěvků 13.11.14 00:55
ruzovy vytok a bolest

Preji prijemnou cast noci :D mam na vas intimni dotaz.je mi 23 let. Posledni mesic mam potize zvlastniho razu…tlak v podbrisku spojeny s nutkanim na moceni. u sve lekarky jsem byla ale ta mi dala atb a ze jsem prochladla.tez rekla ze to urcite nesouvisi s gyn. problemy. jenze odvcera jsem si vsimla ze mam jako kazdy mesic pri ovulaci ridky vodnaty vytok tentokrat naruzovely.mam strach co to muze byt…k lekari pujdu.snad me veme zitra i bez obednani a v jine ordinaci nez ve ktere mam kartu.muj gynekolog ma totiz ordinace dve. Jen mam dotaz na vas jestli jste mela nektera podobny problem..tehotna na 90 procent nejsem. snazili jsme se pred tremi mesici od te doby menstruace pravidelna a vice mene snahy ustaly. provozujeme prerusovanou souloz. dekuji vam za vase odezvy uz predem :kytka:

Reakce:
majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 13.11.14 01:00

@nichnich Ahoj :kytka:, doktorka ti dala atb jen tak, bez vyšetření moči? Na co ti je dala? Jinak zarůžovělého výtoku při ovulaci bych se nebála, taky jsem maličko špinila při ovu.
Podle toho, co píšeš, bych si stejně pro jistotu koupila těhotenský test a případně bych se poradila s gynekologem, budeš mít jistotu :kytka:

nichnich
Stálice 79 příspěvků 13.11.14 01:07

@majki.r dala mi je pry na mocovy mechyr. bilkovinu jsem mela na jeden krizek a rikala ze ty priznaky jsou nespecifickr pro zanet mocaku ale atb mi dala… :nevim:

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 13.11.14 01:16

@nichnich Aha…no já nejsem doktor, takže stopro neporadím.
Jestli jsi měla prokázaný zánět z vyšetření moči, tak chápu ty atb..
Jen nevím, na jakém základě ti vyloučila i gynekologické problémy, jestli máš pochybnosti, tak si určitě k doktorovi zajdi, za to nic nedáš a budeš klidnější. :kytka:

nichnich
Stálice 79 příspěvků 13.11.14 01:21

@majki.r mam obavy aby me vubec vzal. jelikoz v ordinaci kam chodim byl vcera ale to jsem byla v praci a ted je v jine a tam ja nemam kartu.no snad me veme.sice to neni az tak akutni, ale jsem z toho velmi nervozni

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 13.11.14 01:28

Tak moc bych se nebála…teda alespoň z mé zkušenosti. Při ovulaci jsem vždy měla silnější výtok a při té předposlední jsem i hodně špinila, přičítala jsem to ovulačním bolestem. Někdy v té době jsem se nechávala vyšetřit, ptž jsem věděla, že se budem snažit o miminko, vyšetření bylo v pořádku, a tři týdny před tou plánovanou snahou jsem taky měla zánět močového měchýře (ten mám ale chronicky, hrozně často, jen teď v těhotenství je to lepší).
Určitě si za doktorem zajdi, takhle přes net ti nikdo nepoví, jestli je všechno v pořádku, ale nijak extra bych se nestresovala, jestli nemáš nějaké výraznější bolesti a tak.
Kdyby tě lékař nevzal, tak se poraď alespoň se setřičkou, řekni jí, co tě trápí a třeba tě objedná brzy, nebo tě uklidní.

nichnich
Stálice 79 příspěvků 13.11.14 01:30

@majki.r dekuji ti… :kytka:

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 13.11.14 01:37

Není zač, nejsem doktor, tak ti moc neporadím. Ale napiš zítra, jak jsi dopadla :kytka:

Eny.x
Závislačka 3144 příspěvků 13.11.14 06:39

@nichnich Já vždy při růžově vytoku, byla těhotná :nevim: :dance:

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 13.11.14 16:29

@nichnich Tak jak jsi dneska dopadla? :kytka:

nichnich
Stálice 79 příspěvků 13.11.14 22:51

Jsem domluvena ze zitra v osm mam naklusat.:D dam vedet :kytka:

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 13.11.14 22:57
nichnich
Stálice 79 příspěvků 14.11.14 10:26

@majki.r hlasim,ze nikde nic.jsem zcela zdrava..takze jsem asi blazen :roll: :think:

majki.r
Extra třída :D 12486 příspěvků 14.11.14 19:08

@nichnich Tak to je moc dobře :-) :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >