Řve ve školce

1844
5.10.10 08:04

řve ve školce

ahoj holky, Natálka chodí do školky na 5 dní v měsíci a v prosinci na stálo stalo se to, že v září pohodička, úsměv na tváři spala tam žádný problém. je tady říjen a od včerejška chodí zase ma 5 dnů. včera řev jako prase přišla jsem si pro ní po obědě a byla celá uplakaná a paní učitelka řekla že nic nejedla, nehrála si nespolupracovala a čekala na maminku. dneska řvala už před školkou nic nepomůže slibovat můžu hory doly a nic. nešla ani vysléct jak mě škrtila. do třídy jsem jí dotáhla násilím a předala paní učitelce a utekla. vím že to chce čas ale ty nervy moje. chodím sice do práce ale jen odpoledne takže je zvyklá že jí někdo hlídá. do práce nastupuji v prosinci a nemůžu o práci přijít kvůli tomu že dcera nechce být ve školce. podaďte jak na to. jsem zvědavá jak to dopadne dneska. moc díky renča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12878
5.10.10 08:11

co jsem se bavila s učitelkama, tak jsou 3 druhy reakcí na školku. V prvním případě řvou děti hned od začátku a do měsíce je klid. pak jsou děti, které chodí od začátku bez problémů a po měsíci přijde krize. to je nejspíš váš případ. no a třetí je, že jsou v pohodě stále. zkusila bych si promluvit s učitelkou, jestli se něco nestalo ve školce… uvidíš co ti poradí. ještě mě napadá rozdělit jí těch 5 dnů ve školce rovnoměrně do celého měsíce. fakt to prober ve školce, mají s tímto zkušenosti. určitě bych školku nevzdávala. tak pevné nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2615
5.10.10 09:07

Ahoj syn nastoupil teď v září a může taky jen na 5 dní v měsíci.Je to docela na nic,protože jen si zvykne tak už zas nemůže jít.Taky může až od prosince.Ráno chodí v pohodě,ale pak si vzpomene že chce maminku a je konec,učitelka říkala,že se vzteká,ale ani slzy nemá.Zeptala bych se učitelek,jestli se něco nestalo.Můj syn přišel první den s modrým flekem na zádech,ale učitelka říkala že o ničem neví :nevim: Děti se pak mezi sebou trápí,aby ji někdo neubližoval,z azeptání nic nedáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
5.10.10 09:40

Podle mě je těch 5 dní v měsíci pro tyhle prcky děsný nápor.
A samozřejmě se jí tam mohlo něco stát, těch možností je víc. Promluvila bych s učitelkou.

• Citovat
  • Upravit
989
5.10.10 19:57

No my jsme případ č.2…teda aspoň doufám protože poslední dny tak pelášil do třídy že jsem nadostala ani pusu. Ale začátek si prořval fest......takže jsem po nocích surfovala a hledala pomoc A NAŠLA JSEM JI!!!!!Někde na stránkách psycholožka radila, dát ufňukánkům do kapsičky tepláků fotku mamky, nebo taťky. U nás to zabralo 100% a ještě jsem dostala pochvalu od učitelky že je to supr nápad. Když jsem mu ji ráno v šatně ukazovala a společně jsme ji nacpali do kapsičky tak jsem si myslela, že na ni zapomene nebo ji ztratí, ale za 2 dny mně zastavila učitelka a nadšeně vykládala jak fotku i několikrát za den vytáhne a kouká na ni......no teďka už ji nemáme zvládáme to i bez ní.
Tak vám přeju ať chodíte brzo do školky zvesela a třeba vám tahle rada pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama