Rychlá rada! Zánět močáku

27
17.6.20 14:16

Rychlá rada! Zánět močáku

Zdravím všechny!
Potřebuju rychlou radu. Dostavil se mi pravděpodobně zánět močáku ALE jsem v práci a doopravdy si nemůžu odskočit někam do lékárny, k lékaři a tak podobně… budu zde až do večera a chtěla jsem se zeptat, pomůže na prvotní bolesti Ibalgin? Fakt si to nechci brát, ale z práce se ulejt nemůžu a žádný bylinkový čaj tu nemám, tohle je jediná má zachrana momentálně…

Tekutiny samozřejmě doplňuji, ale nestačí to. Na chvíli to ustoupí a pak znova ten nepříjemný pocit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14017
17.6.20 14:31

@vvv.ba No, lepší než nic. Mohlo by ti to na chvilku pomoci. Je to protizánětlivé. Tak držím palce. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
17.6.20 14:33
@vvv.ba píše:
Zdravím všechny!
Potřebuju rychlou radu. Dostavil se mi pravděpodobně zánět močáku ALE jsem v práci a doopravdy si nemůžu odskočit někam do lékárny, k lékaři a tak podobně… budu zde až do večera a chtěla jsem se zeptat, pomůže na prvotní bolesti Ibalgin? Fakt si to nechci brát, ale z práce se ulejt nemůžu a žádný bylinkový čaj tu nemám, tohle je jediná má zachrana momentálně…Tekutiny samozřejmě doplňuji, ale nestačí to. Na chvíli to ustoupí a pak znova ten nepříjemný pocit..

Ibalgin nejspis vubec nezabere, i kdyz je teplo drz ten spodek v teple, klidne šatek kolem panve ať te neofukuje a tekutiny spiš vlažne a hodne a čurat co to dá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.20 14:39

Tekutin určitě co nejvíc ti to dá, ale ne studené, ledové. doma se večer nejlépe posaď do heřmánkové koupele, bude to bolet, ale pomáhá to. nejlepší ze všeho je urinal akut, ten zabere do dvou dnů. teď hned jedině teplo a co nejvíc vlažné vody, ibalgin asi zkus, pomůže ti přežít do večera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
17.6.20 14:42
@MaláVrána píše:
Tekutin určitě co nejvíc ti to dá, ale ne studené, ledové. doma se večer nejlépe posaď do heřmánkové koupele, bude to bolet, ale pomáhá to. nejlepší ze všeho je urinal akut, ten zabere do dvou dnů. teď hned jedině teplo a co nejvíc vlažné vody, ibalgin asi zkus, pomůže ti přežít do večera.

Díky moc za radu. Koupel nedám, bohužel nemám vanu :lol: ale urinal akut mám… doma. Načase ho začít brát i do práce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.20 15:14

Já mám bohužel vždy průběh tak rychlý, že do pár hodin curam krev a musím ihned brát antibiotika.

• Nahlásit
  • Citovat
27
17.6.20 15:17
@Anonymní píše:
Já mám bohužel vždy průběh tak rychlý, že do pár hodin curam krev a musím ihned brát antibiotika.

Tak to je mi líto, občas to mám taky takhle… ale mně se to děje hodně často když se mi blíží měsíčky… pokaždé obměsíc a je to hrozné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5336
17.6.20 15:21

@vvv.ba když nic jiného nemáš, tak aspoň ten Ibalgin a hodně tekutin. Pro příště si kup do kabelky lichorerisnicovou tinkturu nebo kapky. Na mocak je ideální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13760
17.6.20 15:31

No podle mě ti to nepomůže…bez antibiotik se asi neobejdeš…měla si doktorovi zavolat, třeba by ti poslal recept přes sms…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
17.6.20 15:34
@Monchichik píše:
No podle mě ti to nepomůže…bez antibiotik se asi neobejdeš…měla si doktorovi zavolat, třeba by ti poslal recept přes sms…

To jsem chtěla, ale chytlo mě to právě až před druhou hodinou a lékařka je pouze do jedné hodiny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13760
17.6.20 15:35

@vvv.ba tak na pohotovost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.6.20 16:00
@vvv.ba píše:
Díky moc za radu. Koupel nedám, bohužel nemám vanu :lol: ale urinal akut mám… doma. Načase ho začít brát i do práce :nevim:

já to dělám tak, že si uvařím hrnec heřmánkového čaje, naleju ho do lavoru, naředím na akorátní teplotu a sednu si ho toho, třeba na 15 minut, dokud je to teplé. to se dá i ve sprcháči. malý problém: ten lavor musí být dost velký, aby se ti do něj vešel zadeček a šlo se posadit :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama