Rychlovarná konvice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rsm
Nováček 2 příspěvky 27.11.17 14:11
rychlovarná konvice

Dobrý den, můžete poradit dobrou rychlovarnou konvici, která umí ohřívat i na nižší teploty než 100st? Potřebovali bychom 80, a 40 nebo 50 st. Na ceně, materiálu, apod. nezáleží. díky.

Reakce:
Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 27.11.17 14:23

Mám od Philips, umí 40, 80, 90 a 100, teploty jsou +-2stupně typ nepovím, mám jí dlouho, když byla před rokem na opravě (tchyně mi nalila vodu do talčítek) tak jsem koukala, že má i nástupce, takže jí dohledáte.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22247 příspěvků 27.11.17 14:29

Tefal

Tichošlápek
Extra třída :D 10914 příspěvků 27.11.17 14:36
ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2063 příspěvků 27.11.17 15:23

Mam vyhlednutou AEG a Bosch, jeste se rozhoduji, takze zkusenosti nemam.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >