Rýma miminko 10m

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kkkellis
Povídálka 16 příspěvků 24.11.17 09:42
ryma mimi 10m

Ahojky syn 10m uz ma 14 dni velkou rymu. Mame zvlhcovac vzduchu odsavacku na vysavac i na baterky(ta je mimochodem na nic), pres den vyplachuji physiomerem pak odsavam a na vecer nasivin. U doktorky jsme byli uz dvakrat a nic pry ma krk i mandle ciste a na plicich nic neslysi, ze musime vydrzet a delat to co do ted. Me uz to ale prijde dlouho a nic se nelepsi sem tam mu odsaju i zeleny hlen, porad ho natahuje jak mu to stika do krku a nechce moc jist protoze dycha pusou.Rymu uz jsme meli nekolikrat ale tu zadni kdyz lezly zuby a za par dni byla pryc, ale tohle je horor..:-(

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 24.11.17 09:54

Ahoj, nemá třeba na něco alergii? Můj brácha je alergik a na jaře a na podzim trpí rýmou pořád, tak musí brát léky :?

Fikta
Extra třída :D 14405 příspěvků 24.11.17 10:02

A zvýšenou teplotu nemá? Taky mě napadla alergie. Můj syn teď už měsíc nudlá a na jaře se bez kapesníku neobejdeme od března do června :roll:

kkkellis
Povídálka 16 příspěvků 24.11.17 10:04

@Manhattan no ja prave nevim jak dlouho ma trvat ryma aby to uz nekdo resil, prijdu si pak jak blbec ze porad chodim k doktorce s rymou.. :?

Manhattan
Závislačka 3697 příspěvků 24.11.17 10:07

@kkkellis Tak popros doktorku, ať vás pošle na alergologii. Rýma 14 dní je docela dlouho i ten Nasivin by se neměl užívat víc než 7 dní.

kkkellis
Povídálka 16 příspěvků 24.11.17 10:09

@Fikta mel v utery 38,2 tak dostal paralen cipek a od te doby bez teplot, i v noci uz spi no v ramci moznosti a pres den je v pohode jen ma porad ucpany nos a smudli si ho rucickama i po vysati sopliku..

kkkellis
Povídálka 16 příspěvků 24.11.17 10:11

@Manhattan no prave ze uz mu to nechci moc davat…snazim se davat jen ten physiomer…

Fikta
Extra třída :D 14405 příspěvků 24.11.17 10:25
@kkkellis píše:
@Manhattan no ja prave nevim jak dlouho ma trvat ryma aby to uz nekdo resil, prijdu si pak jak blbec ze porad chodim k doktorce s rymou.. :?

Někdy trvá celkem dlouho. Možná bych ještě chviličku počkala, ale pokud by to trvalo déle, asi bych mu nechala udělat výtěr. Jsou bakterie, které právě způsobují ty vleklé rýmy. A pokud v krku nic nebude, pak bych uvažovala o alergologii. Naší doktorce třeba přišlo v pohodě, že dítěti teče z nosu tři měsíce. Prý normální dětská nemocnost :roll:, takže jsem o žádanku na imunologii docela bojovala, ale stálo to za to.

kkkellis
Povídálka 16 příspěvků 24.11.17 10:31
@Fikta píše:
Někdy trvá celkem dlouho. Možná bych ještě chviličku počkala, ale pokud by to trvalo déle, asi bych mu nechala udělat výtěr. Jsou bakterie, které právě způsobují ty vleklé rýmy. A pokud v krku nic nebude, pak bych uvažovala o alergologii. Naší doktorce třeba přišlo v pohodě, že dítěti teče z nosu tři měsíce. Prý normální dětská nemocnost :roll:, takže jsem o žádanku na imunologii docela bojovala, ale stálo to za to.

Prave ze mi rikala mudr ze to trva dlouho a u malych deti ryma je pry nejhorsi, ale bobek uz ma i podreny nos od te odsavacky a to odsavani pry taky neni dobre delat casto kvuli mandlim ci co…

Fikta
Extra třída :D 14405 příspěvků 24.11.17 10:33

@kkkellis a co zkusit výplach?

kkkellis
Povídálka 16 příspěvků 24.11.17 10:39

@Fikta cim a jak? Jeste jsem nedelala..

Fikta
Extra třída :D 14405 příspěvků 24.11.17 10:42

**@kkkellis já už mám děti větší a používáme konvičku. Ale viděla jsem i alternativu pro malé děti. Poptala bych se v lékárně. Vyplachuje se pak převařenou vodou se solí nebo vincentkou.

Fikta
Extra třída :D 14405 příspěvků 24.11.17 10:47

A funguje to takhle
A je to video jen pro otrnulé matky :mrgreen:

kkkellis
Povídálka 16 příspěvků 24.11.17 11:07
@Fikta píše:
A funguje to takhle
A je to video jen pro otrnulé matky :mrgreen:

Jo to jsem uz videla ale ta holcicka je super skvele spolupracuje a pochybuji ze ten nas by se nechal uz ted si absolutne nenecha sahat na nos…

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 24.11.17 11:57

Zajdi na ORL, nemusíš mít žádné doporučení a na dlouho trvajici rýmu jsou to odbornici na rozdíl od pediatra. Udělají výtěr a dají lepší kapky do nosu pravděpodobně

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >