Rýma, něco v krku..

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.12.21 11:14

Rýma, něco v krku..

Zdravím, píšu anonymně, protože se stydím za asi hloupý dotaz.. Můj doktor je trochu k ničemu.. Zkusím se zeptat. Mám už táhlou rýmu, asi 14 dní. Už nesmrkám tolik takové to žluté, spíš méně žluté a je to lepší. Ale včera mě zase začalo šimrat v krku nebo jak bych to popsala. Není to jakoby úplně bolest. Jen takové slabé škrábání a trochu pálení mezi nosem a pusou, ve vnitř… Fakt nevím jak bych to lépe popsala 🙈
Taky musím říct, že kdyby mě nečekalo druhé očkování, tak to neřeším! Ale potřebuji se už uzdravit abych mohla jít. Už jsem propasla termín.. Jednou jsem tu diskuzi zakládala, a uklidnili jste, mě, že je celkem čas. Ale ráda bych se tohoto už zbavila… Nikdy se ničím neléčím, řeším to kvůli tomu očkování no… Něco osvědčeného máte? Z lékárny? Snažím se ovoce a tak…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
966
1.12.21 11:19

Snažíš se ovoce a tak… už 14 dní ti není dobře, proč nejdeš k doktorovi? Proč mu alespoň nezavoláš a nedomluvíš se s ním? Mohla sis něco přechodit a nikdo z nás ti tady online neporadí, co ti je, když nejsme ani doktoři.
Jinak snad v lékárně ti taky poradí, většinou se dává taková ta klasika - paralen grip, horký nápoj, cucací bonbóny, kapky do nosu… a taky se všude píše, že se to nemá používat příliš dlouho bez porady s lékařem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 11:22

@Malineka volala jsem mu minulý týden, na rýmu mi poradil olynth a mořskou vodu. V dnešní době se k lékaři prostě moc nechodí no…

• Citovat
  • Nahlásit
25063
1.12.21 11:37

Zkus Sinupret Forte
dobry na dlouhou rýmu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3130
1.12.21 12:20

To asi myslíš nosohltan, to mezi pusou a nosem. Kloktej slanou vodou, cucací pastilky, sprej do krku. Kdyby se to rozjelo, tak k dr. pro ATB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2420
1.12.21 12:37
@Anonymní píše:
Zdravím, píšu anonymně, protože se stydím za asi hloupý dotaz.. Můj doktor je trochu k ničemu.. Zkusím se zeptat. Mám už táhlou rýmu, asi 14 dní. Už nesmrkám tolik takové to žluté, spíš méně žluté a je to lepší. Ale včera mě zase začalo šimrat v krku nebo jak bych to popsala. Není to jakoby úplně bolest. Jen takové slabé škrábání a trochu pálení mezi nosem a pusou, ve vnitř… Fakt nevím jak bych to lépe popsala 🙈
Taky musím říct, že kdyby mě nečekalo druhé očkování, tak to neřeším! Ale potřebuji se už uzdravit abych mohla jít. Už jsem propasla termín.. Jednou jsem tu diskuzi zakládala, a uklidnili jste, mě, že je celkem čas. Ale ráda bych se tohoto už zbavila… Nikdy se ničím neléčím, řeším to kvůli tomu očkování no… Něco osvědčeného máte? Z lékárny? Snažím se ovoce a tak…

Udělej si test. Mě škráblo v krku, druhý den tekoucí rýma a co myslíte doktore? Byl tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 13:18

@Proto02 ale to už asi nemá moc smysl, když mi to začalo před 14 dny?

• Citovat
  • Nahlásit
1169
1.12.21 14:24

To pálení mezi pusou a krkem :mrgreen: jak píšeš.. To když mám já, tak se mi to pak většinou rozjede v kašel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2420
1.12.21 15:29
@Anonymní píše:
@Proto02 ale to už asi nemá moc smysl, když mi to začalo před 14 dny?

Tak má nebo nemá, těžko říct co vlastně chceš slyšet. na očkování pokud nejsi v pořádku určitě nechoď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 16:34

@Proto02 asi jsem chtěla slyšet, jestli by se koronavirus ještě případně po 14 dnech prokázal… Očkovat se nejdu, proto to tak řeším, abych mohla jít. Jinak nejsem citlivka, co řeší každý zaškrábání. Naopak. Ale teď se z toho potřebuji co nejrychleji dostat.
Ale koukám, že na emiminu jste zase některé příjemné, tak jsem si tomu svému doktorovi zavolala. A nakonec mám zítra přijít.

• Citovat
  • Nahlásit
966
1.12.21 19:08

:D tak alespoň tě ta nepříjemnost donutila udělat správnou věc, kterou jsi měla udělat už dávno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.21 20:06

@Malineka tak ja nevim, jak ostatní, ale já s rýmou nebo lehkým škrábáním v krku k doktorovi nechodím. Chtela jsem tu jen poradit nějaký produkt, se kterým má třeba někdo dobrou zkušenost! Ale tady se spíše rýpe, než radí. Je to tady povětšinou jedna stupidní otázka vedle druhé, tak to můžem rovnou zavřít celé emimino, když se tu člověk nemůže ani zeptat…

• Citovat
  • Nahlásit
887
1.12.21 20:19
@Anonymní píše:
Taky musím říct, že kdyby mě nečekalo druhé očkování, tak to neřeším! Ale potřebuji se už uzdravit abych mohla jít. Už jsem propasla termín.. Jednou jsem tu diskuzi zakládala, a uklidnili jste, mě, že je celkem čas. Ale ráda bych se tohoto už zbavila… Nikdy se ničím neléčím, řeším to kvůli tomu očkování no… Něco osvědčeného máte? Z lékárny? Snažím se ovoce a tak…

V čem je tvůj lékař k ničemu? Že máš 2 týdny rýmu, která se sice lepší, ale ještě nezmizela nebo že tě škráve v krku?

Mně na krk pomáhá tantum verde kloktadlo, případně sprej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.12.21 00:23

Tak presne tohle mam ted taky! Nejprve 14 dni, pak dva dny klid a tedka zase tyden.Uz treti tyden v podstate mam rymu a odkaslavam hleny a do toho me silene simra v krku, bud jakoby na mandlich ci jak je ohryzek-to je hlavni pricina meho kasle.Do toho mam rymu, pali me v nose.To simrani mam hlavne v noci, ale nekdy mne to chytne i ve dne, vykaslu se a mam chvili klid.Krk mam jasne prekrveny, nos zrejme tez..takze to tipuji na nachlazeni plus alergie.Dnes jsem si dala prasek na alergii a uvidim, jak se vyspim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat