Jak ulevit od rýmy u dvouletého dítěte?

400
16.1.20 13:46

rýma u dvouleté?

Ahoj, poraďte, prosím, jak ulevit od rýmy dvouletému dítěti. Odsát rýmu si nenechá a nějaký sprej stříknout do nosu také ne. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.1.20 13:51

Použijte kofilu, 2kg namočit do studené vody a postřikovat po vnitřní straně stehna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1937
16.1.20 13:52

Musíš na něho kleknout a udělat to nasilim. Může se mu to zarazit a nějakej zánět dutin a nebo pichani uší je lahůdka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5425
16.1.20 13:55

@aduska912 jak tu zaznelo, musis nasilim, neda se nic delat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
16.1.20 13:59

Moje si taky nikdy nenechala nic líbit, ale to přece neznamená, že ji nebudu léčit. Chytit, vysát. Chytit, striknout. Jiné řešení není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
16.1.20 14:13

Naučit smrkat? Moje dcera se smrkat naučila a docela rychle, buď bude smrkat nebo se odsavat, 2 lete to pochopí, dcera to chápala v roce a půl. Jako na todle téma diskuze nevedu, když nebude chtít třeba léky, taky ji nedáš? Buď to půjde po dobrým, nebo po zlým. Rychle pochopí, že po dobrým je to snazší. Diskuze s 2 letakem, chci, nechci no tvl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3000
16.1.20 14:18

Ježiši posloucháš dvouletačku? Zasedla jsem dceru mezi nohy, chytla a odsála. Pak nastříkala. Neriskovala bych zánět ucha, ucpané dutiny. A případně můžeš dávat i fenistil, uleví, oplsknou sliznice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1360
16.1.20 14:22
@Tejule píše:
Naučit smrkat? Moje dcera se smrkat naučila a docela rychle, buď bude smrkat nebo se odsavat, 2 lete to pochopí, dcera to chápala v roce a půl. Jako na todle téma diskuze nevedu, když nebude chtít třeba léky, taky ji nedáš? Buď to půjde po dobrým, nebo po zlým. Rychle pochopí, že po dobrým je to snazší. Diskuze s 2 letakem, chci, nechci no tvl…

Ale o tom je preci dnesni vychova. Matka skace, jak dite piska. A tohle dite nechce odsat nudli, tak matka neodsaje :nevim:
@aduska912 zkus naucit smrkat a kdyz to nepujde, musis nasilim. Je to otazka chvilky a diteti pomuzes. Pokud odmitas prat se s ditetem, tak rymu neres a nech ho. Nejak to dopadne. Treba zanetem dutin, pichanim usi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8818
16.1.20 14:28

Normálně, děcko chytim, povalim na zem, kleknu na něj, jednou rukou držím obě ruce překřížené na hrudníku, druhou rukou odsávám :nevim: s řevem ta rýma líp teče :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2408
16.1.20 14:30

Jojo, násilím. Občas musím přeprat ještě 3,5 letýho syna. Ale ještě jsem pořád silnější, na mě nemá… :pankac: Ale radši už se naučil smrkat, abych ho neodsávala a stačí pohrozit luxem. Jinak s kapkama do nosu i proti kašli se občas cuká, ale přeperu ho, tak to nakonec vzdá a nechá si dát dobrovolně :mrgreen: Třeba Mucosolvan mu dávám dávkovačem na Nurofen, protože mu nechutná a tím dávkovačem se to dá dát násilím, když nechce spolupracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3000
16.1.20 14:31
@Tarinka píše:
Normálně, děcko chytim, povalim na zem, kleknu na něj, jednou rukou držím obě ruce překřížené na hrudníku, druhou rukou odsávám :nevim: s řevem ta rýma líp teče :mrgreen:

Já ji chytla těma nohama i ruce, hlavu mezi koleny. Neměla šanci :dance: :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 14:31

Zakleknout, chytit ruce, odsát, nakapat. Někdy to teda chce 2 lidi, v tomhle věku jsou jak chobotnice :mrgreen: A ve dvou letech už některé děti umí smrkat, naučit se to dá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2408
16.1.20 14:38
@Veru1987 píše:
Já ji chytla těma nohama i ruce, hlavu mezi koleny. Neměla šanci :dance: :dance: :dance:

Jo, já taky, krkavčí matka. Já takhle i čistila zuby a to bylo zle, manžel i tchýně mi to vytkli, že kluka týrám, že ho zasednu :roll:. Tak jsem ho jednou předala tatínkovi, ať zkusí vyčistit on a byl klid :mrgreen: Samozřejmě, že mi ho vrátil, ať vyčistím já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1210
16.1.20 15:15

@aduska912 manžel ať si ho posadí na klín a chytí mu ručičky tím že ho obejme, a vy mu prostrikejte nos a odsajte..jednou rukou mu budete muset držet nejspíš i hlavicku.je to pro jeho dobro, lepší než pichani uší…pak ho pochvalte jal byl statečný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.1.20 16:01
@PapeJ píše:
Jo, já taky, krkavčí matka. Já takhle i čistila zuby a to bylo zle, manžel i tchýně mi to vytkli, že kluka týrám, že ho zasednu :roll:. Tak jsem ho jednou předala tatínkovi, ať zkusí vyčistit on a byl klid :mrgreen: Samozřejmě, že mi ho vrátil, ať vyčistím já.

Jo jo a nebylo to s průpovídkou, že to nejde kvůli tobě? Že si to dělala blbě a proto se toho boji? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama