Rýmovník a stříhání

20.4.20 16:13

Rýmovník a střihání

Ahoj, prosím o radu zkušenějších.
Na jakých místech a jak často zastřiháváte rýmovník?
Děkuji.
:oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5570
20.4.20 16:43

Já zastříhávám lístky a pak když se začnou kroutit větvičky, kam nechci, tak je odstřihnu a dám do vody zakořenit. Prostě do nějakého tvaru. Ale nejsem zahradník, mám jich doma cca 12kousků už několik let a zatím moji péči přežívají :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
20.4.20 17:09

Kdekoliv mě to na parapetu přerůstá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19897
20.4.20 21:36

Holky mně schne, co dělám blbě. Zalévám každý týden, jak šly listy dolů, tak častěji a je na parapetu, kde je tak 26 stupňů a není přímé světlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33225
20.4.20 21:39
@Štěpánka333 píše:
Děkuji. :oops:

V podstatě kde chci a když mi přijde, že přerůstá, roste to opravdu samo a hned to koření ve vodě, taková nezničitelná rostlina… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.20 23:41
@Bubla Bůčková píše:
Holky mně schne, co dělám blbě. Zalévám každý týden, jak šly listy dolů, tak častěji a je na parapetu, kde je tak 26 stupňů a není přímé světlo.

Já dnes četla, ze schne a žloutne, když je prelity. Tak to je možná ono… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
20.4.20 23:58
@Štěpánka333 píše:
Děkuji. :oops:

Mě ho okusuje dítě :mrgreen: téměř denně.. Vůbec to neřeš, je to plevel, ono to obrusta fakt raketovou rychlosti :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
21.4.20 01:26

@Bubla Bůčková První rýmovník jsem měla na okně bez přímého slunečního svitu a přes veškerou péči chcípl. Přestěhovali jsme se, koupila jsem další, umístila na parapet, kde několik hodin denně svítí slunce a roste jako blázen. Třeba mu chybí slunko. Ale nejsem žádný zahradník, pěstuji metodou pokusu a omylu. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19897
21.4.20 09:36

Teda mu visí listy jsem chtěla říct :think: sluníčko zapnu, není problém… Uvidíme. Ústníhrnula jsem kus a dala si do skleničky, tak mám kdyžtak nový :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 12:18
@martina.se píše:
Mě ho okusuje dítě :mrgreen: téměř denně.. Vůbec to neřeš, je to plevel, ono to obrusta fakt raketovou rychlosti :palec:

Tak ten můj se raketově zasekl :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64594
21.4.20 15:20
@Štěpánka333 píše:
Tak ten můj se raketově zasekl :lol:
:mrgreen: sakrys.. U nás ho ostříham, udělám sirup a za měsíc má zase 2 m.. A to mu denně Mládek okusuje listy :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat