S 5letým autobusem k moři

1705
21.6.15 13:51

S 5-ti letým autobusem k moři

Zdravím,
uvažujeme, zda letos nerisknout jet k moři autobusem a chci se optat na Vaše zkušenosti s takto starými dětmi, zda se to již dá zvládnout nebo lepší vyrazit autem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

54111
21.6.15 13:55

@andyV jela jsem před 14 dny…se šestiletým a se synovečkem–3 roky----a autobus bylplný dětí
jede se na noc, děcka to prospí…
vzala jsem přenosné dvd na pohádky, měl i tablet na hry, ale stejně skoro pořád spal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
21.6.15 14:00

Jela jsem s 6-ti letým, syn mě doslova ukecal, protože busem ještě pořádně nejel. Vzala jsem ho na týdenní cvičící dovču s fitkem do Chorvatska, dětí bylo víc, po cestě se díval na telku a měl jako vždycky nahrané pohádky v mobilu + batoh hraček.
A bylo to v pohodě, při pauzách se mi naopak velmi osvědčil, protože přesně věděl která Setra v té záplavě autobusů je ta naše. :lol:

• Citovat
  • Upravit
21088
21.6.15 14:16

Jeli jsme takhle před časem se třemi dětmi. Mladší syn měl tehdy necelé tři roky a zvládli to. Cílem cesty bylo Chorvatsko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6669
21.6.15 14:43

Jela jsem s šestiletou cesta byla v pohodě. Měla jsem sebou do autobusu notebook, takže když už ji to bylo dlouý koukla na pohádku. V busu potom řidič taky pustil komedii. Jiná holčička měla karty tak se hrál černý petr. Nejdýl se jelo v noci -to Adina spala. Takže za mne bez problémů. Ale je fakt, že jelo víc dětí v tomto věku-to byla pro rodiče velká úleva. Kdyby se nudila a neměla s kým, asi by to nebylo tak snadný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
21.6.15 15:01

Švagrová taky byla s náma minulý rok v Řecku. Malá 5 let a malý 2 roky a zvládli to v pohodě. Jak už tu bylo napsané, stejně to prospí a je dobré jim vzít pohádky nebo něco čím se zabaví.

• Citovat
  • Upravit
13041
21.6.15 15:33

Hmm, děti to zvládnou. ale já bych to nedala 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5047
21.6.15 15:56

Já byla ze starší v 5letech ve Francii a užžžžžžžžžžžž nikdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1319
21.6.15 16:39

Záleží na diteti, dcera by to zvládla ve 3 letech v pohodě, syn tak nejdřív v 15:-)
Někdo tu píše nikdy, ale pokud je to jedina možnost jak k mori, jela bych…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13795
21.6.15 16:51

Já tedy nejela k moři, ale do Saarbruckenu (od nás osm hodin cesty) a v pohodě. Malej většinu cesty prospal, nebo jsme si povídali, měli nějaké hračky, dobrůtky :mrgreen: a tablet s pohádkama a hrama. :pankac: Byli mu čtyři roky. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4455
21.6.15 17:13

Holky, jen pro info, měli děti autosedačky nebo se to nedělá?? My tedy letíme, ale zajímá mě to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13795
21.6.15 17:18

@SarkaLo my neměli ani v autobuse (4.roky) a ani když jsme letěli na dovolenou ( v necelých dvou a v šesti) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4455
21.6.15 17:21

@marcelka88 Takže se to vůbec neřeší při těhlech dovolenkových zájezdů autobusem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13041
21.6.15 17:26

@SarkaLo neřeší. a ono ani v těch dovolenkových destinacích se to celkově moc neřeší. upřímně, tady když jedeš MHD, tak přece taky nemáš dítě v autosedačce ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4455
21.6.15 17:33

@nozu To je fakt :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu