Letos zase bez dovolené

Anonymní
19.6.15 13:22

Letos zase bez dovolene

Tema je jasne…Letos budeme opet bez dovolene. :( Je na tom nekdo stejne? Kazde leto si rikame s muzem, ze nekam pojedem nakonec jdem maximalne do Zoo a na koupak. Letos je situace opet stejna. Takze opet,,trpim",jelikoz kamaradky opet basni o tom, kam zase pojedou. :roll: Tak rikam, ze zatim nevime atd.Je mi trapne rict, ze zase nemame penize na dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19.6.15 13:27

Proc je trapne rict ze nemate penize na dovolenou? Ja taky nevim jestli letos pojedeme. Moc by jsme chteli ale jsou dulezitejsi veci ma placei (autosedacka, a mikion veci do domacnosti). A pokud pojedeme tak jen po cesku. U more jsme jeste s muzem nebyli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
19.6.15 13:28

My taky nemáme peníze na dovolenou. Tak prostě řeknu, že nikam nejedem… Hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1392
19.6.15 13:29

Nic si z toho nedělej :kytka: to není v životě nejdůležitější volno můžete trávit jako rodina v zoo a na koupališti to je taky určitý způsob trávení dovolené a kamarádkám říct, že vám to tak vyhovuje a která to nepochopí kamarádkou není :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4148

A proč nejedete aspoň někam na víkend? My tak jezdíme taky. A schválně. ne proto, že bysme nemohli jet na nějakou jednu větší dovolenou, ale protože raději jezdíme víckrát za rok někam na víkend. V dnešní době různých slevíků a podobných akcí jsou ty víkendové akce opravdu za pár korun. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi

My byli u moře spolu jednou a to před svatbou na předsvatební cestě, potom jsme se už nikam nedostali. Na pořádných velkých horách taky jednou a taky před svatbou :mrgreen: Jedeme na chalupu s přáteli, k babičce na venkov a jsme v pohodě :-) Děti jsou ještě malé, tak to stejně na dlouhé cestování není, nemohli bysme si ani večer někam vyjít.. Všechno má svůj čas :-)

Příspěvek upraven 19.06.15 v 13:31

• Nahlásit
  • Citovat
17669
19.6.15 13:30
@Anonymní píše:
Tema je jasne…Letos budeme opet bez dovolene. :( Je na tom nekdo stejne? Kazde leto si rikame s muzem, ze nekam pojedem nakonec jdem maximalne do Zoo a na koupak. Letos je situace opet stejna. Takze opet,,trpim",jelikoz kamaradky opet basni o tom, kam zase pojedou. :roll: Tak rikam, ze zatim nevime atd.Je mi trapne rict, ze zase nemame penize na dovolenou.

Proč nemáte peníze na dovolenou? Nic ve zlém. Ale hodně lidí tohle říká a kdyby chtěli, mohli by někam určitě odjet. Ale buď mají nadstandardní požadavky, nebo jsou jim přednější jiné věci, nebo mají něco vysněného a nic jiného nechtějí, důvody jsou různé. Ani pod stan do kempu by to nešlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6444
19.6.15 13:31

Dovolena neni jen o mori ;) ale i kdyz pojedete treba do ty zoo a na nejaky vylet tak na tom neni nic spatneho ;) je plno jinejch dulezitejch veci. A to ze ti to je trapne chapu ale tak treba kdyz se te kamaradky zeptaji kam pojedes rekni ze jste se rozhodli jen tady po Cesku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68985
19.6.15 13:31

My taky nikam nepojedeme a ani me to netrapi… a muzem rikat, ze jedem na maltu a zlate pisky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
19.6.15 13:32
@Anonymní píše:

Buď ráda…všude se střílí, po jižní Evropě tisíce uprchlíků…nakonec to ještě vyhraješ, protože ti nikdo neustřelí p*del na pláži :potlesk:
My plánujeme svatební cestu (ale poslední 4 roky jsme taky nikde nebyli), ale jak to všechno čtu, tak budu ráda, ža pár dní na Macháči :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16744
19.6.15 13:33

My taky nikam nejezdíme, co jsem odešla od rodiču, nikde na dovolený jsem nebyla, bejvalej byl zadluženej až po uši a byl neschopnej vymyslet aspon výlet a přítel je soukromník a v létě má práce nad hlavu a v zimě je doma, takže musí šetřit na zimu, když jsme se poznali, tak jsme jezdili hodně na výlety, ted máme starej barák a všechny peníze dáváme do baráku, udělali jsme si zastřešenou pergolu, at z toho léta něco máme, často grilujeme a máme psa a slepice a nemá se nám kdo o ně postarat, líto už mi to není, jsou duležitější věci a občas si zajdem do restaurace na dobrý jídlo, at pořád nesedíme doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
@j.a.n.i1 píše:
My taky nikam nepojedeme a ani me to netrapi… a muzem rikat, ze jedem na maltu a zlate pisky :mrgreen:

my takhle roky jezdíme na chalupu do Jižních Čech :mrgreen: (ke tchýni)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
385

My jsme na tom teda jinak, výlety děláme s dětmi po celý rok a o prázdninách trávíme 14 dní na chalupě (kde taky podnikáme výlety a jezdíme na akce - hlavně pro děti) a jeden týden trávíme na dovolené v ČR s bývalými spolužáky a jejich rodinami. V zimě se domluvíme na ternímu, vybereme penzion, nebo chlaupu co se nám líbí a jedeme. Vydíme se sice 1× za rok, ale vždycky si to parádně užijem.
Nechápu jedno, když Vám opoakovaně vadí, že nejedete na dovolenou kvůli penězům, proč v průběhu roku nešetříte. Vždyť nemusíte lítat hned k moři za 50 tisíc. Krásná oddychová dovolená se dá zažít i v ČR a myslím, že na týden pro 3 by stačilo i 10 tis. A když si budete každý den dávat stranou 30,–Kč tak to našetříte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 13:35
@Anonymní píše:

Já tě chápu. Loni jsme nejeli mou blbostí (půl den před jsem bourala), letos se nám narodí miminko v červenci tak doufám že snad příští rok, ale právě kdo ví zda budou finance… Výlety atd jsou fajn, jezdíme často ale být týden někde mimo domov je pro mě něco úplně jiného :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26151
19.6.15 13:36

Po několikátý rok nikam nejedeme. A nestidím se. Proč? Penízky vkládáme jinam ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama