V jakém věku dítěte k moři?

322
19.6.15 12:01

V jakém věku dítěte k moři?

By mě zajímalo kolik bylo vašim dětem když jste je vzali poprvé k moři? A jak to zvládali? Cestu - let, autobus, auto a pobyt?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26231
19.6.15 12:05

Prvni syn ve 20 mesicich, druhy syn v 11 mesicich. Druhy syn zvladal lepe, ale nebude to vekem, ale povahou. Prvni to zvladal hur i letos, kdy mu je 3,5 roku. Cesta autem v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
19.6.15 12:07

Ve 3 mesicich male jsme se stehovali zpatky na jih, k mori. obe detim cestujou od malicka a pomerne casto. nicmene extra uzasnym to neshledavam a myuslim, ze kdybych „nemusela“, tak do jejich 2 let s nima nikam daleko nejezdim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.6.15 12:17

@Pucinka0 jedine auto. Nevis, jak to bude snaset a v letadle a autobuse nejsi s detma sama :nevim:

Příspěvek upraven 19.06.15 v 12:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
19.6.15 12:17

Starsi byla prvne loni ve 2,5 letech-Tunisko, let 2 hod, naprosto v pohode, mladsi poleti pristi rok-to ji budou 2 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
19.6.15 12:19

Poprve byla letecky v 10ti měsících. V letadle nikoho neobtezovala, spala, na plazi byla nejspokojenejsi dite široko daleko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
19.6.15 12:25

Ve 20m letadlem, let 5h, zvladla to v pohode.. Myslim, ze si to uzila, my uz trochu mene :-)

• Nahlásit
  • Citovat
2035
19.6.15 12:29

V 17m letadlem, let 2h.Bez problémů :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19165
19.6.15 12:36

V cca 18m Chorvatsko letadlem, všechno v pohodě, jen vyloženě pobyt v letadle se jí hodně nelíbil, ale naštěstí odpadla a většinu cesty prospala a neletěly jsme dlouho. Letěla jsem s ní sama, kdybysme byli ve třech, šlo by to asi líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
19.6.15 12:44

To jste holky odvážné :) :) Já bych chtěla příští rok letět, ale bojím se jak zvládne let a potom moře. A aby si to užil a nebyly jsme s ním pořád na pokoji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38952
19.6.15 12:48

Kukem jsem byla prvně ve 3,5 letech. Let zvládl dobře, už to by parťák večer na různé atrakce, na výlet na památky, do aquaparku na tobogány. Ale moře se bál, tam skoro vůbec nevlezl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14232
19.6.15 12:49

Já osobně bych nejela autem.. Přijde mi to víc zatěžují než to letadlo- myslím časově unavově..
Známá jezdí přes noc, aby děti spaly, ale zase říkala, že stejně člověk neví, jestli se nevzbudí a sedět někde nevím 6 hodin se řvoucím dítětem.. V letadle jsem se taky bála.. aspoň u nsá to bylo něco nového, takže chivlku se sedělo, potom, jeden vytáhl knížku, potom druhý hračku, pak jídlo, pak se šlo na záchod. zvládlo se to…tehdy jsme neměli tablet, ale dneska bysme to porložili ještě nějakou pohádkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
19.6.15 12:59

Dcera ve 13 měsících, syn v 8,5 měsících, jeli jsme autem do Itálie, zvládali to oba dobře, ale jsou zvyklí cestovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
19.6.15 13:01

Od dvou mesicu 700km autem ke tchanovcum pravidelne, co dva az tri mesice. Prostredni syn letecky poprve ve trech mesicich. Rozhodne to zvladal lip, nez od roka, kdy chtel vic zabavovat a nedal se uspat :-D Ted uz cestuje ve dvou a pul letech jako stary mazak se svym kufrikem :-D Druhy syn poprve za tchanovci pojede tez ve dvou mesicich a na rozhrani trech a ctyrech planuju Kanary, tak asi zkusime letadlo. Busem necestujeme, pokud nepocitame prazske MHD.

Od pul roku taky syn jezdi vlakem-dve hodiny cesty-s mou mamkou k nasim.Bere to jako vylet.Ale ja mam vsechny deti desne cestovatele.Syn svou prvni 150km dlouhou cestu dal v deseti dnech…jsou zvykli cestovat casto, hodne, a menit prostredi.Vim,ze jim to problem nedela, takze si to risknu. Kdyby meli povahu jinou, omezili bychom to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29372
19.6.15 13:02

V roce… jeli jsme autem až dolů do Albánie… na cestách jsme strávili tři týdny… vše v pohodě… moře se jí líbilo, jak v Černé hoře (chladnější), tak v Albánii (krásně teplé)… cestu zvládly holky velmi dobře, žádný problém… autem si můžeš zastavit, kde chceš… zdržet se, nechat děti proběhnout, udělat piknik, nechat pohrát… plánuješ si cestu podle dětí, ne podle jízdního či leteckého řádu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama