S jakou pračkou jste spokojené?

2527
4.5.16 22:23

S jakou pračkou jste spokojené?

Pěkný večer,
doporučíte mi nějakou pračku, se kterou jste spokojené? Měla jsem slim pračku Candy, ale po 7 letech odešla a teď se budeme stěhovat, takže chci koupit pračku velkou, tak na 7 kilo prádla…nevím jestli i na 6 kg by bylo dostačující, možná jo. Těch 5 kg bylo fakt málo :-) hlavně kvůli peřinám. Koukala jsem na AEG, ale 12.000 je celkem dost, brala bych tak do 10.000. Ani nevím po jakých značkách se koukat, Bosch x LG x Candy x Beko? U Beka se mi líbí ty pětileté záruky…

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11131
4.5.16 22:25

Bosch - zkusenost se dvema a obe super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
552
4.5.16 22:32

Máme BEko, je sice trošku hlučnější, ale super… už je to moje asi 3 pračka a do jiné značky už bych asi nešla :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5389
4.5.16 22:32

My mame tuhle a jsme s ni maximalne spokojeny :palec:
https://m.datart.cz/…-6503-S.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2527
4.5.16 22:33

@Ali-Ali A nějaký konkrétní typ? Právě si říkám, jestli vzít prostě nějakou pračku od chtěné značky, nebo jestli záleží i na konkrétním typu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6677
4.5.16 22:33

Já mám Candy už 14 let a zatím spokojenost.
Ale kdybych teď byla nucena koupit novou, koupila bych Bosch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2527
4.5.16 22:35

Díky holky, a co si myslíte o tom objemu? Stačí na 6 kilo? NA peřiny, hutné deky a tak…nebo platí čím větší tím lepší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
4.5.16 22:37
@Nikolacek píše:
@Ali-Ali A nějaký konkrétní typ? Právě si říkám, jestli vzít prostě nějakou pračku od chtěné značky, nebo jestli záleží i na konkrétním typu…

jednu jsem nenasla, ta byla trochu vyssi level, ale pak jsem 3 roky prala v tehle :
http://pracky.heureka.cz/…wae-24442by/
a za ty prachy - super. zadny problem, nehlucna, nahaze sebou, dlouhe i velmi kratke programy, hodne moznosti nastaveni, bez problemu. uprimne receno, neprisla mi o nic horsi nez ta z vyssi rady (tam pak byly takove ptakoviny, jako automaticke davkovani prasku, nejake specialni EKO programy -ale jak rikam, v ramci denniho pouziti mi to prislo na stejno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
4.5.16 22:39
@Nikolacek píše:
Díky holky, a co si myslíte o tom objemu? Stačí na 6 kilo? NA peřiny, hutné deky a tak…nebo platí čím větší tím lepší?

ja bych brala tech 7kg - pri dvou detech jsem to mela narvane porad :lol: a sla tam dat i perina na dvoupostel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2588
4.5.16 22:51

:mrgreen: Nejsi já? Před 3 týdny mi odešla Candy, taky po 7 letech. Tak jsem projížděla recenze, hlavu jak balón. Nakonec máme v akci koupenou AEG Lavamat na 8 kilo za 9 990kč! Za úplně stajné peníze, za které jsem koupila tu Candynu.
Z AEG jsem nadšená, konečně mám pořádně vyprané prádlo. Kamarádka ji má snad 5 let, tak doufám, že taky vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
4.5.16 22:52

Ja mam whirpulku 9let a ok matka ji ma 2 roky a nadava :cert: byvala tchyne ma vse od bosh a nemuze si to vynachvalit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2588
4.5.16 22:54

@AjinaVlada Na Whirpulky teď nadávají všichni, asi proto je tak slevnili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
4.5.16 22:54

A to peru 2× denne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
4.5.16 22:55
@Lidym píše:
@AjinaVlada Na Whirpulky teď nadávají všichni, asi proto je tak slevnili.

Ano proto su i tak levne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2588
4.5.16 23:08
@Nikolacek píše:
Díky holky, a co si myslíte o tom objemu? Stačí na 6 kilo? NA peřiny, hutné deky a tak…nebo platí čím větší tím lepší?

Měla jsem na 6kg, teď mám na 8 kg. Potahy a deky jsem tam cpala stejně, ale běžného prádla pobere víc. Ta moje navíc prádlo zváží a program upraví (vodu a čas) podle toho, kolik peru a nemusím se stresovat, že plýtvám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat