Sama melír v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
muffin98
Kecalka 111 příspěvků 02.02.19 14:15
Sama melír v těhotenství

Zdravím, mám dotaz.
Předloni (2017)jsem chtěla upravit odstín vlasů. Někdy v srpnu jsem na ně dala hennu. Bohužel to nešlo vůbec vidět, tak jsem tam s klidem plácla barevný šampon s výdrží jeden měsíc. Z jednoho měsíce se stalo několik. V listopadu jsem na to dala světlejší už přímo barvu na vlasy, dopadlo to tak, že u kořínků blond a zbytek zrzavo-červený, tak jsem na to plácla úplně platinovou, stejně jsem v konečcích měla zrzavou. No a na to jsem dala hnědou, více-méně můj odstín, chytlo to celkem slušně. Ta tři barvení byla ve 2, nebo 3 dnech.
Loni jsem na barvu nesáhla, jen jednou zastřihla konečky a letos čekáme rodinu. Přemýšlela jsem o melíru, v těhotenství by neměl vadit, ne? Co se ale bojím, že si zničím už tak zničené vlasy, nejsou nejhorší, ale kvalitu mých přirozených nemají. Pppř. kdybych si to dělala sama, může se něco stát? Henna už je tam tak dlouho, že věřím, že by nemuselo, nevíte, není riziko, že zas skončím nazrzlá, po tak dlouhé době?
Ještě se hodně povídá, že po porodu padají vlasy, dělají sek outy a může to trvat i rok, není možné, že to melírem podpořím a bude to pak jen horší?

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7748 příspěvků 02.02.19 14:24

Pokud máš pořád v koncích ty barvené vlasy tak je dost pravděpodobnost, že zas budeš mít odrosty blond a to co bylo barvené bude zrzavé. Ty vlasy co máš obarvené na hnědo se nebudou odbarvovat stejně jako ty přírodní. Padání tím neovlivníš, ale vlasy si můžeš zničit když nepoužiješ správně silný peroxid, necháš to tam dlouho nebo nebudeš mít správný poměr.

kve-tinka
Závislačka 4663 příspěvků 1 inzerát 02.02.19 14:24

Max ti barva kvuli hormonum nechytne presne jak by mela, ale to je pri domacim barveni vzdy takove riziko. Zajdi si ke kadernici. ;)

arinecka
Kelišová 5618 příspěvků 02.02.19 14:25

@muffin98 No, asi uděláš nejlíp, když si dojdeš ke kadeřnici :nevim:

carola
Kelišová 7265 příspěvků 02.02.19 14:26

Podle toho co píšeš,budou vlasy dost zničené. Sama bych se do melíru nepouštěla.

Lucy75
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 2 inzeráty 02.02.19 14:31

do vlasů, které jsi neodborně barvila výše uvedeným způsobem rozhodně melír nedávej, protože chytne hnusně - úplně jinak dole a jinak nahoře..
dej tam zábaly, trochu je pohýčkej a pak se vydej ke kadeřnici, asi to bude nutné celé trochu ztmavit a sjednotit.. melír je poslední hřebíček do rakve zničených vlasů…

nozu
Extra třída :D 12108 příspěvků 02.02.19 14:34

Pokud chceš ty vlasy opravdu barvit, zajdi si ke kadeřnici. Melír ti je samozřejmě poničí. A henu podle mě v těch odrostlých stále máš a kdo ví, co to vyvede… Po porodu vlasy padají všem. Někomu více, někomu méně.

Aduš8
Závislačka 3448 příspěvků 02.02.19 14:37

Určitě navštiv kadeřnici, vlasům jsi dala pořádný záhul, jak sama vidíš, tak to není legrace na doma. Melír je nejvíc zasahující do vlasů, když zvolíš slabý peroxid, budeš to mít flekaté a když moc silný, vlasy ti ulítají. Mohla bys taky skončit na ježka. Kadeřnice podle tvé barvy a kvality vlasů pozná, co si může dovolit.

muffin98
Kecalka 111 příspěvků 02.02.19 14:39

No nepotěšily jste mě, když koukám, co si za to kadeřnice berou, tak nechat tam i 2 tisíce se mi moc nechce, ale když už jsem si to takto dodrbala, asi nic jiného nezbude :nevim:
Jinak ty obarvené mám pořád, loni jsem jen jednou zastřihla konečky, jinak si vlasy nestříhám. Tak si asi nechám svoje a postupně budu zkracovat konečky a až budu mít z většiny svou přirozenou barvu, tak teprve půjdu za kadeřnicí, to bude lepší.

tatranka999
Kecalka 177 příspěvků 02.02.19 14:41

Tam je zasadni ta henna, tu je treba nechat odrust, navic ty vrstvy barev by pak nasledne potrebovaly spis odborne stahnout, prirodne dotonovat, zregenerovat a po nejake dobe melir. Nebo ostrihat a nechat promelirovat.

Ou
Kelišová 6261 příspěvků 02.02.19 14:54

Kristova noho - nenič si ty vlasy víc než už teď to máš.

Zajdi si do kvalitního kadeřnictví a nech si vlasy zregenerovat a nabarvit na něco příčetného, co bude i v odrostech vypadat dobře.

Vlasy po porodu opravdu mohou výrazněji vypadat, kouty se netvoří - prostě se zarazí růst části vlasů, co jsou zrovna v určité fázi a ty pak po několika týdnech vypadají. Norálně by nepadaly všechny víceméně zaráz. Ale pak to zase doroste.

Melír tomu vážně nijak nepomůže, jestli tak nějaký dobrý sestřih na krátko - opět, od dobrého kadeřníka. Onen sestřih ostatně dost pomůže i tomu, aby ti na hlavě zbyly jen zdravé vlasy, když délky máš zničené vlastním barvením.

jessikka
Extra třída :D 10879 příspěvků 02.02.19 15:59

Ty dva tisíce budou dobře investované peníze, věř mi. Pokud chceš mít zdravé vlasy. Nějak přehnaná částka mi to nepřijde, budeš tam sedět takové 4 hodiny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >