Sama na narozeniny

Anonymní
4.3.20 11:15

Sama na narozeniny

Dobre dopoledne, co myslite? Mam dnes narozeniny, jsem sama, pratele daleko. A nejak na me dolehl splin, napdlo me ze bych si vecer zavolala taxika a jela sama do mesta na veceri a dala si treba sedmicku.. neni to moc zoufale? Prijde mi smutne sedet doma sama s kockou, je mi 47. Mensi oslavicku mame o vikendu u dcery

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

946
4.3.20 11:17

Jsi měla oslavu už 46× tak pro jednou to doma snad vydrzis ne? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13675
4.3.20 11:18

Já bych si objednala něco dobrýho domů, otevřela si k tomu lahvinku vína a užívala si svatej klid. Slavila jsem tak spoustu narozenin a bylo mi skvěle. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12481
4.3.20 11:19

Už od nějakých 30 „neslavim“, potěší mě SMS, pak rodina a kytička, čokoláda a dobrý. Moc ti nerozumím, to budeš sama někde v pizzerii chlastat sedmičku? 8o :roll: když už, udělala bych si něco doma a pustila si oblíbený film. A všechno nejlepší, hlavně zdravíčko :kytka:

Příspěvek upraven 04.03.20 v 11:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
4.3.20 11:20

Já byla sama i na 30. :lol: :mrgreen: Všechno nej a užívej klid a pohodu. Za me i dobre jidlo. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12481
4.3.20 11:21

Jinak je to naprosto normální, to měli přijet všichni dnes u šest po práci? Že se to slaví o víkendu je naprosto normální. SMS ti přišly ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1134
4.3.20 11:24

Všechno nejlepší :kytka: :hug:
Já bych si asi pustila svůj oblíbený film, objednala si třeba pizzu, k tomu pití, které máš ráda a udělala si fajn večer ;)
A dala si třeba vanu s pěnou, k tomu hudba.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2225
4.3.20 11:25

To je můj sen. Mít jednou jeden celý den nebo večer pro sebe. Brala bych to jako ten nejdokonalejší narozeninový dárek. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Třeba se mi jednou taky poštěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.20 11:27

Asi mate pravdu, jen jsem chtela vypadnout mezi lidi a nemit osameli vecer jako kazdy ;) asi si do mesta dojedu koupit nejakou dobrotu a bohemku, sem jezdi jen z kebabarny :lol: a pustim si nejaky ujety scifi :D a moc dekuji za prani :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
6588
4.3.20 11:28

Tak každý důležitost narozenin prožíváme jinak. Opravdu by vypadalo zoufale, zajít sama na jídlo a víno. Nakup si, uvař si něco dobrého nebo si nechej dovézt pizzu domů. A lahvinku si otevři k nějakému hezkému filmu. Vše nejlepší! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3134
4.3.20 11:39

Všechno nejlepší! :kytka: Mě by takový den nevadil. Já bych si udělala den pro sebe. Třeba masáž, kosmetika, něco pěkného si koupila, večer si dala trochu vína a k tomu knížku nebo film. Kočka na klíně je můj sen. A byla bych ráda že na své narozeniny nemusím vychystávat hostinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
143
4.3.20 11:40

Jé, já narozky neslavim už od 25, nesnáším být středem pozornosti. Klidně bych sama na večeři jela i do kina bych sama šla :mrgreen: to je ideální narozeninový den :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
4.3.20 11:40

Temer 50ti leta zena, sama, pijici alkohol, to by opravdu vypadalo zoufale. Pokud nemas ani kamarádku se kterou bys vypadla, udelej si oslavicku doma.. Vino, jidlo, film..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9586
4.3.20 11:42
@Petule030 píše:
Tak každý důležitost narozenin prožíváme jinak. Opravdu by vypadalo zoufale, zajít sama na jídlo a víno. Nakup si, uvař si něco dobrého nebo si nechej dovézt pizzu domů. A lahvinku si otevři k nějakému hezkému filmu. Vše nejlepší! :kytka:

U chlapa by to vypadalo taky zoufale, kdyby šel sám na jídlo?
Já tedy už párkrát v životě byla sama na jídle a i třeba v kavárně a nejsem sama už víc než 20 let. Zoufale jsem si nepřipadala, jen jsem měla chuť na něco dobrého a žádný doprovod nebyl při ruce. Flašku bych si tedy sama neobjednala, ale třeba sklenku prosecca klidně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
834
4.3.20 11:46

Konec světa to snad není a ani žádná větší či menší tragédie. Někdo neslaví vůbec. A mně je úplně jedno, jestli narozeniny trávim doma, v práci nebo úplně někde jinde. Většinou jsem nemocná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama